Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
13. 12. 2015, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
10 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2016, 21:05:06
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Rubič Daniel cz X-Trail Orlová 450 00:40:58 11,57 845 TR CR
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:41:17 11,48 839 PB
3 Pytlík Jiří cz Jump Sport 440 00:41:51 11,33 827 PB
4 Holiš Martin cz Pearl iZUMi 435 00:42:01 11,28 824 CR PB
5 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:42:25 11,17 816 PB
6 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 430 00:42:51 11,06 808 PB
7 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:43:11 10,98 802
8 Ryška Vít cz SK Valašského království 426 00:43:31 10,89 796 PB
9 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 424 00:44:09 10,74 784 PB
10 Matera Tomáš cz Triatlon Team Opava 422 00:44:19 10,70 781
11 Šindelek Pavel cz Olympáci 420 00:44:25 10,67 779
12 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 419 00:44:52 10,56 772 PB
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 418 00:45:07 10,51 767
14 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:45:17 10,47 765 PB
15 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:45:23 10,44 763 PB
16 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 415 00:45:27 10,43 762 PB
17 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 414 00:45:29 10,42 761
18 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:45:42 10,37 758 PB
19 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 412 00:45:51 10,34 755 PB
20 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 411 00:46:00 10,30 753 PB
21 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 410 00:46:16 10,24 748
22 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 409 00:46:17 10,24 748 PB
23 Pavlík Víťa cz GO!GO! 408 00:46:20 10,23 747
24 Sejkora David cz X-Trail Orlová 407 00:46:23 10,22 746 PB
25 Horák Ondřej cz AVA 406 00:46:29 10,20 745
26 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 405 00:46:40 10,16 742
27 Blabla Tomáš cz Olympáci 404 00:46:43 10,15 741
28 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 403 00:46:56 10,10 738 PB
29 Ponek Tibor sk CK Turzovka 402 00:47:00 10,09 737 PB
30 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 00:47:07 10,06 735
31 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:47:12 10,04 733
32 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 399 00:47:18 10,02 732 PB
33 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 398 00:47:21 10,01 731 PB
34 Škrabánek Petr cz Jump Sport 397 00:47:23 10,00 731 CR PB
35 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 396 00:47:27 9,99 730 PB
36 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:47:37 9,95 727
37 Ručka Richard cz Jump Sport 394 00:47:39 9,95 727
38 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 393 00:47:40 9,94 726 PB
39 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 392 00:47:43 9,93 726 CR PB
40 Kalita Tomáš cz Mike Bike 391 00:47:55 9,89 723
41 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 390 00:48:02 9,87 721 PB
42 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 389 00:48:03 9,86 720 PB
43 Pastušek Jan cz 388 00:48:16 9,82 717
44 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 387 00:48:23 9,80 716
45 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 386 00:48:27 9,78 715 PB
46 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 385 00:48:34 9,76 713
47 Krupa Przemyslaw pl 384 00:48:45 9,72 710 PB
48 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 383 00:48:51 9,70 709 PB
49 Grimm Martin cz Japa Outdoor 382 00:48:53 9,70 708 PB
50 Wróbel Marcin pl MTB Pressing Team 381 00:48:59 9,68 707
51 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 380 00:49:02 9,67 706
52 Řeha Daniel cz Ostrava 379 00:49:08 9,65 705
53 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 378 00:49:10 9,64 704 PB
54 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 377 00:49:14 9,63 703
55 Miskiewicz Mariusz pl Biegiem przez Chybie 376 00:49:22 9,60 701
56 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 375 00:49:26 9,59 700
57 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 374 00:49:26 9,59 700 PB
58 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 373 00:49:28 9,58 700
59 Šindelek Daniel cz Olympáci 372 00:49:29 9,58 700 PB
60 Stančík Bedřich cz lepus.cz 371 00:49:31 9,57 699
61 Řepa Vojtěch cz 370 00:49:32 9,57 699 PB
62 Žuška Marcel cz lepus.cz 369 00:49:36 9,56 698
63 Benesz Radomir cz lepus.cz 368 00:49:42 9,54 697
64 Dominik Ondřej cz MK Seitl Ostrava 367 00:49:47 9,52 695
65 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 366 00:49:51 9,51 694
66 Hlavatík Jan cz www.masazprozeny.cz 365 00:49:52 9,51 694
67 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 364 00:49:54 9,50 694 PB
68 Doležal Filip cz Karpatrio 363 00:49:55 9,50 694 PB
69 Mráz Jan cz 362 00:50:01 9,48 692 PB
70 Lach Alan cz Racing Olešná 361 00:50:08 9,45 691
71 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 360 00:50:18 9,42 688
72 Mayer Matthew gb Team GB!!! 359 00:50:26 9,40 686 PB
73 Malý Lukáš cz 358 00:50:32 9,38 685 PB
74 Ryška Marek cz Duke Corporation 357 00:50:34 9,37 685
75 Wala Jan cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 356 00:50:37 9,36 684 PB
76 Davies Gareth cz Liga100 Praha 355 00:50:49 9,33 681
77 Cooney Drew us Team GB!!! 354 00:50:50 9,32 681 PB
78 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 353 00:50:55 9,31 680
79 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 352 00:50:56 9,31 680 PB
80 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 351 00:50:59 9,30 679
81 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 350 00:51:10 9,26 677 PB
82 Levinský Lukáš cz Matrix Team 349 00:51:19 9,24 675 PB
83 Němeček Martin cz The cooling birds 348 00:51:27 9,21 673 PB
84 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 347 00:51:32 9,20 672 PB
85 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 346 00:51:33 9,19 672 PB
86 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 345 00:51:47 9,15 669
87 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 344 00:51:54 9,13 667
88 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 343 00:51:59 9,12 666
89 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 342 00:52:06 9,10 664 PB
90 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 341 00:52:10 9,09 664
91 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 340 00:52:13 9,08 663 PB
92 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 339 00:52:24 9,05 661
93 Černoch Ondřej cz 338 00:52:26 9,04 660 PB
94 Pavlík Jan cz Racing Olešná 337 00:52:27 9,04 660 PB
95 Drozd Michal cz Karpatrio 336 00:52:28 9,03 660 PB
96 Skorčík Ján sk CK Turzovka 335 00:52:30 9,03 659
97 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 334 00:52:38 9,01 658
98 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 333 00:52:39 9,00 658 PB
99 Holub Milan cz 332 00:52:44 8,99 657 PB
100 Jasiok Lumír cz Trek 1324 331 00:52:45 8,99 656 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...