Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
16. 1. 2016, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
33 cm
Rychlost větru:
15 km/h

Porovnat s etapou 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 4.2.2016, 19:42:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Chrascina Marek cz Splašení goroli 450 00:40:36 8,42 1.199 PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:40:54 8,36 1.190
3 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:41:15 8,29 1.180
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 435 00:42:46 8,00 1.138
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 432 00:43:15 7,91 1.125
6 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:43:24 7,88 1.121
7 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 428 00:43:35 7,85 1.116
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 426 00:43:45 7,82 1.112
9 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 424 00:43:50 7,80 1.110
10 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 422 00:44:08 7,75 1.103
11 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 420 00:44:13 7,73 1.100
12 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 419 00:44:21 7,71 1.097
13 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 418 00:44:41 7,65 1.089
14 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 417 00:44:47 7,64 1.087
15 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 416 00:44:53 7,62 1.084
16 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:45:16 7,56 1.075
17 Ponek Tibor sk CK Turzovka 414 00:45:28 7,52 1.070
18 Ručka Richard cz Jump Sport 413 00:45:43 7,48 1.064
19 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:45:45 7,48 1.064
20 Pavlík Víťa cz GO!GO! 411 00:45:47 7,47 1.063
21 Chrobák Radek cz Japa Outdoor 410 00:46:03 7,43 1.057 PB
22 Wróbel Marcin pl MTB Pressing Team 409 00:46:03 7,43 1.057
23 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:46:10 7,41 1.054
24 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 407 00:46:11 7,41 1.054
25 Kovář Roman cz AVA 406 00:46:23 7,37 1.049 PB
26 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 405 00:46:40 7,33 1.043
27 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 404 00:46:45 7,32 1.041 PB
28 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 403 00:46:48 7,31 1.040
29 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:47:03 7,27 1.034
30 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 401 00:47:15 7,24 1.030
31 Richter Ondřej cz AVA 400 00:47:19 7,23 1.028
32 Czeczotka Marek cz Splašení goroli 399 00:47:42 7,17 1.020
33 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:47:43 7,17 1.020
34 Benesz Radomir cz lepus.cz 397 00:47:45 7,16 1.019
35 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 396 00:47:55 7,14 1.016
36 Škrabánek Petr cz Jump Sport 395 00:48:03 7,12 1.013
37 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 394 00:48:07 7,11 1.011
38 Blabla Tomáš cz Olympáci 393 00:48:09 7,10 1.011
39 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 392 00:48:28 7,06 1.004
40 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 391 00:48:32 7,05 1.003
41 Krupa Przemyslaw pl 390 00:48:36 7,04 1.001 PB
42 Kalita Tomáš cz Mike Bike 389 00:48:46 7,01 998
43 Hrachovina Eduard cz (mo)mentálně Opavské dupy 388 00:48:50 7,00 996 PB
44 Řeha Daniel cz Ostrava 387 00:48:52 7,00 996 PB
45 Grimm Martin cz Japa Outdoor 386 00:48:57 6,99 994
46 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 385 00:49:02 6,97 992
47 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 384 00:49:06 6,97 991
48 Czilling Petr cz JulboWay 383 00:49:11 6,95 989
49 Kamecki Tomasz pl OPONY SERAFINOWSKI 382 00:49:17 6,94 987
50 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 381 00:49:32 6,90 982
51 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 380 00:49:42 6,88 979
52 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 379 00:49:45 6,87 978 PB
53 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 378 00:49:49 6,87 977
54 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 377 00:50:08 6,82 971
55 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 376 00:50:11 6,82 970
56 Capek Martin sk CK Turzovka 375 00:50:14 6,81 969
57 Šindelek Daniel cz Olympáci 374 00:50:18 6,80 967
58 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 373 00:50:22 6,79 966
59 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 372 00:50:29 6,77 964
60 Kučera Roman cz Team LightBIKE 371 00:50:40 6,75 960
61 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 370 00:50:56 6,71 955
62 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 369 00:51:07 6,69 952
63 Mráz Jan cz 368 00:51:13 6,68 950
64 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 367 00:51:15 6,67 949
65 Drozd Michal cz Karpatrio 366 00:51:18 6,67 949 PB
66 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 365 00:51:20 6,66 948
67 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 364 00:51:22 6,66 947
68 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 363 00:51:36 6,63 943
69 Jasiok Lumír cz Trek 1324 362 00:51:43 6,61 941
70 Doležal Filip cz Karpatrio 361 00:51:44 6,61 941
71 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 360 00:51:50 6,60 939
72 Řepa Vojtěch cz 359 00:51:51 6,60 938
73 Skorčík Ján sk CK Turzovka 358 00:51:56 6,59 937
74 Miskiewicz Mariusz pl Biegiem przez Chybie 357 00:51:58 6,58 936
75 Němeček Martin cz The cooling birds 356 00:52:01 6,57 935
76 Cooney Drew us Team GB!!! 355 00:52:30 6,51 927
77 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 354 00:52:48 6,48 922
78 Levinský Lukáš cz Matrix Team 353 00:53:03 6,45 917
79 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 352 00:53:07 6,44 916
80 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 351 00:53:09 6,43 916
81 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 350 00:53:18 6,42 913
82 Vonšík Lukáš cz Běžím nebo lezu 349 00:53:19 6,41 913
83 Baletka Stanislav cz Funny team 348 00:53:22 6,41 912
84 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 347 00:53:22 6,41 912 PB
85 Juran Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 346 00:53:24 6,40 911
86 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 345 00:53:26 6,40 911
87 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 344 00:53:26 6,40 911
88 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 343 00:53:27 6,40 910
89 Opatrný Zdeněk cz 342 00:53:35 6,38 908
90 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 341 00:53:38 6,38 907
91 Oswald Pavel cz Matrix Team 340 00:53:42 6,37 906
92 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 339 00:53:43 6,37 906
93 Chmelková Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 338 00:53:45 6,36 905 PB
94 Holub Milan cz 337 00:53:51 6,35 904
95 Pastušek Jan cz 336 00:54:02 6,33 901
96 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 335 00:54:05 6,32 900 PB
97 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 334 00:54:07 6,32 899
98 Hurník Pavel cz Horolezci FM 333 00:54:15 6,30 897
99 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 332 00:54:18 6,30 896
100 Bidlo Petr cz Team LightBIKE 331 00:54:23 6,29 895
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...