Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
7. 2. 2016, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
29 cm
Rychlost větru:
80 km/h

Porovnat s etapou 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 9.2.2016, 13:04:06
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Záveský Filip cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:40:08 11,81 863 TR CR
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:40:22 11,74 858
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:41:46 11,35 829 CR
4 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 435 00:42:35 11,13 813
5 Věžník Martin cz Brno 432 00:43:01 11,02 805
6 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 430 00:43:14 10,96 801
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:43:46 10,83 791
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 426 00:43:54 10,80 789
9 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:44:33 10,64 777
10 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 422 00:44:45 10,59 774 PB
11 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 420 00:44:58 10,54 770 PB
12 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 419 00:45:01 10,53 769 PB
13 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 418 00:45:10 10,49 766
14 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 417 00:45:36 10,39 759
15 Dvořák Pavel cz AVA 416 00:45:44 10,36 757
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:45:50 10,34 755 PB
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:46:05 10,29 751
18 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 413 00:46:13 10,26 749 PB
19 Ponek Tibor sk CK Turzovka 412 00:46:21 10,23 747 PB
20 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:46:35 10,18 743 PB
21 Richter Ondřej cz AVA 410 00:46:50 10,12 739 PB
22 Czilling Petr cz JulboWay 409 00:47:02 10,08 736 PB
23 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 408 00:47:15 10,03 733 PB
24 Pavlík Víťa cz GO!GO! 407 00:47:31 9,98 729
25 Ručka Richard cz Jump Sport 406 00:47:41 9,94 726
26 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 405 00:47:47 9,92 725
27 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 404 00:47:49 9,91 724
28 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 403 00:47:54 9,90 723
29 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 402 00:48:06 9,85 720
30 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 401 00:48:09 9,84 719
31 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 400 00:48:22 9,80 716
32 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 399 00:48:24 9,79 715
33 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 398 00:48:50 9,71 709
34 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 397 00:49:01 9,67 706
35 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 396 00:49:21 9,60 702
36 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:49:25 9,59 701
37 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 394 00:49:37 9,55 698
38 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 393 00:49:39 9,55 697
39 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 392 00:49:46 9,52 696
40 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 391 00:49:48 9,52 695
41 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 390 00:49:56 9,49 693
42 Mayer Matthew gb Team GB!!! 389 00:49:58 9,49 693 PB
43 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 388 00:50:09 9,45 690
44 Řepa Vojtěch cz 387 00:50:15 9,43 689
45 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 386 00:50:23 9,41 687
46 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 385 00:50:31 9,38 685
47 Cooney Drew us Team GB!!! 384 00:50:37 9,36 684 PB
48 Zeman Marek cz JulboWay 383 00:50:48 9,33 681
49 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 382 00:50:50 9,32 681 PB
50 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 381 00:50:59 9,30 679
51 Pastušek Jan cz 380 00:51:02 9,29 678
52 Kučera Roman cz Team LightBIKE 379 00:51:07 9,27 677 PB
53 Šindelek Daniel cz Olympáci 378 00:51:10 9,26 677
54 Doležal Filip cz Karpatrio 377 00:51:13 9,25 676
55 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 376 00:51:24 9,22 674
56 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 375 00:51:36 9,19 671
57 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 374 00:51:47 9,15 669 PB
58 Černoch Ondřej cz 373 00:51:54 9,13 667 PB
59 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 372 00:51:56 9,13 667
60 Levinský Lukáš cz Matrix Team 371 00:51:59 9,12 666
61 Oswald Pavel cz Matrix Team 370 00:52:04 9,10 665 PB
62 Viej Roman cz JAPA outdoor team 369 00:52:06 9,10 664 PB
63 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 368 00:52:08 9,09 664
64 Capek Martin sk CK Turzovka 367 00:52:09 9,09 664
65 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 366 00:52:12 9,08 663
66 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 365 00:52:14 9,07 663
67 Drozd Michal cz Karpatrio 364 00:52:22 9,05 661 PB
68 Skorčík Ján sk CK Turzovka 363 00:52:24 9,05 661 PB
69 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 362 00:52:43 8,99 657
70 Mizera Pavol sk CK Turzovka 361 00:52:54 8,96 654
71 Jasiok Lumír cz Trek 1324 360 00:52:59 8,95 653
72 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 359 00:53:02 8,94 653
73 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 358 00:53:06 8,93 652
74 Bidlo Petr cz Team LightBIKE 357 00:53:15 8,90 650
75 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 356 00:53:22 8,88 649
76 Frank Pavel cz AVA 355 00:53:31 8,86 647
77 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 354 00:53:40 8,83 645
78 Nutil Tomáš cz lepus.cz 353 00:53:44 8,82 644
79 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 352 00:53:48 8,81 643
80 Merta Miroslav cz lepus.cz 351 00:53:52 8,80 643 PB
81 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 350 00:53:57 8,79 642
82 Rymer Collin us Team GB!!! 349 00:54:02 8,77 641
83 Lach Alan cz Racing Olešná 348 00:54:07 8,76 640
84 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 347 00:54:13 8,74 639
85 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 346 00:54:23 8,72 637 PB
86 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 345 00:54:40 8,67 633 PB
87 Robin Sedlář cz Běžím nebo lezu 344 00:54:46 8,65 632 PB
88 Pácha Zdeněk cz Olympáci 343 00:54:56 8,63 630
89 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 342 00:55:12 8,59 627
90 Juran Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 341 00:55:20 8,57 626
91 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 340 00:55:24 8,56 625
92 Baletka Stanislav cz Funny team 339 00:55:27 8,55 624
93 Křižák Petr cz Jump Sport 338 00:55:29 8,54 624
94 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 337 00:55:39 8,52 622
95 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 336 00:55:43 8,51 621 PB
96 Kimla Jan cz Olympáci 335 00:55:48 8,49 620 PB
97 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 334 00:55:50 8,49 620
98 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 333 00:55:59 8,47 618
99 Lichý Dušan cz Splašení goroli 332 00:56:11 8,44 616
100 Vynikal Bedřich cz AVA 331 00:56:18 8,42 615
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...