Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
13. 2. 2016, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
59 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 13.2.2016, 19:42:14
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:41:13 9,46 1.237 PB
2 Lichý Tomáš cz SALOMON-RUN 445 00:42:46 9,12 1.193
3 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:43:20 9,00 1.177 PB
4 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 435 00:43:36 8,94 1.170
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 432 00:44:01 8,86 1.159
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 430 00:44:31 8,76 1.146 PB
7 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 428 00:45:06 8,65 1.131
8 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 426 00:45:26 8,58 1.123 PB
9 Buryška Tomáš cz Moravská Slávia Brno 424 00:45:58 8,48 1.109
10 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 422 00:46:12 8,44 1.104
11 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 420 00:46:24 8,41 1.099
12 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 419 00:46:50 8,33 1.089
13 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:46:56 8,31 1.087
14 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:47:09 8,27 1.082
15 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:47:13 8,26 1.080
16 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 415 00:47:19 8,24 1.078
17 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 414 00:47:21 8,24 1.077 PB
18 Šindelek Vladan cz Olympáci 413 00:47:53 8,14 1.065
19 Ponek Tibor sk CK Turzovka 412 00:48:05 8,11 1.061
20 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:48:16 8,08 1.057 PB
21 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:48:41 8,01 1.048
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 409 00:48:42 8,01 1.047
23 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:48:45 8,00 1.046 PB
24 Pavlík Víťa cz GO!GO! 407 00:49:00 7,96 1.041
25 Wróbel Marcin pl MTB Pressing Team 406 00:49:03 7,95 1.040
26 Ručka Richard cz Jump Sport 405 00:49:12 7,93 1.037
27 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 404 00:49:16 7,92 1.035 PB
28 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 403 00:49:23 7,90 1.033 PB
29 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 402 00:49:38 7,86 1.028 PB
30 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 401 00:49:44 7,84 1.025 PB
31 Richter Ondřej cz AVA 400 00:49:51 7,82 1.023
32 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 399 00:49:58 7,81 1.021
33 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 398 00:50:09 7,78 1.017
34 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 397 00:50:12 7,77 1.016
35 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 396 00:50:19 7,75 1.014 PB
36 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 395 00:50:28 7,73 1.011
37 Škrabánek Petr cz Jump Sport 394 00:50:33 7,72 1.009
38 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 393 00:50:35 7,71 1.008
39 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 392 00:50:40 7,70 1.007
40 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 391 00:50:45 7,68 1.005 PB
41 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 390 00:50:55 7,66 1.002
42 Šindelek Daniel cz Olympáci 389 00:51:30 7,57 990
43 Heinrich Lukáš cz Bike Style 388 00:51:50 7,52 984
44 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 387 00:51:54 7,51 983
45 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 386 00:52:07 7,48 979 PB
46 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 385 00:52:33 7,42 971
47 Capek Martin sk CK Turzovka 384 00:52:35 7,42 970
48 Cooney Drew us Team GB!!! 383 00:52:48 7,39 966 PB
49 Řepa Vojtěch cz 382 00:52:57 7,37 963
50 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 381 00:53:17 7,32 957
51 Kučera Roman cz Team LightBIKE 380 00:53:19 7,31 957 PB
52 Grimm Martin cz Japa Outdoor 379 00:53:28 7,29 954
53 Benesz Radomir cz lepus.cz 378 00:53:30 7,29 953
54 Mayer Matthew gb Team GB!!! 377 00:53:46 7,25 949
55 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 376 00:53:48 7,25 948
56 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 375 00:53:57 7,23 945
57 Drozd Michal cz Karpatrio 374 00:53:58 7,23 945 PB
58 Černoch Ondřej cz 373 00:54:01 7,22 944
59 Doležal Filip cz Karpatrio 372 00:54:02 7,22 944 PB
60 Mráz Jan cz 371 00:54:06 7,21 943
61 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 370 00:54:19 7,18 939
62 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 369 00:54:34 7,15 935
63 Křižák Petr cz Jump Sport 368 00:54:36 7,14 934 PB
64 Lach Alan cz Racing Olešná 367 00:54:38 7,14 933
65 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 366 00:54:40 7,13 933
66 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 365 00:54:41 7,13 933
67 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 364 00:54:44 7,13 932
68 Bidlo Petr cz Team LightBIKE 363 00:54:44 7,13 932
69 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 362 00:54:48 7,12 931
70 Pastušek Jan cz 361 00:54:59 7,09 928
71 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 360 00:55:04 7,08 926
72 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 359 00:55:07 7,08 925
73 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 358 00:55:09 7,07 925
74 Levinský Lukáš cz Matrix Team 357 00:55:11 7,07 924 PB
75 Skorčík Ján sk CK Turzovka 356 00:55:14 7,06 923
76 Oswald Pavel cz Matrix Team 355 00:55:18 7,05 922
77 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 354 00:55:23 7,04 921
78 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 353 00:55:27 7,03 920
79 Řeha Daniel cz Ostrava 352 00:55:32 7,02 918
80 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 351 00:55:57 6,97 912
81 Viej Roman cz JAPA outdoor team 350 00:56:03 6,96 910 PB
82 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 349 00:56:13 6,94 907
83 Nutil Tomáš cz lepus.cz 348 00:56:19 6,93 906
84 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 347 00:56:26 6,91 904 PB
85 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 346 00:56:30 6,90 903
86 Mizera Pavol sk CK Turzovka 345 00:56:32 6,90 902
87 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 344 00:56:33 6,90 902
88 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 343 00:56:39 6,88 900
89 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 342 00:57:13 6,82 891
90 Vonšík Lukáš cz Běžím nebo lezu 341 00:57:19 6,80 890
91 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 340 00:57:20 6,80 890
92 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 339 00:57:41 6,76 884
93 Kimla Jan cz Olympáci 338 00:57:43 6,76 884
94 Rybiář Michal cz Karpatrio 337 00:57:46 6,75 883 PB
95 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 336 00:58:06 6,71 878 PB
96 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 335 00:58:15 6,70 876
97 Klimeš Michal cz ŠANTÁNEK 334 00:58:17 6,69 875 PB
98 Vynikal Bedřich cz AVA 333 00:58:19 6,69 875
99 Ondrusz Matouš cz Young and strong 332 00:58:20 6,69 874
100 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 331 00:58:22 6,68 874
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...