Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
10. 12. 2016, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
50 cm
Rychlost větru:
30 km/h

Porovnat s etapou 11.11.2017 | 21.1.2017 |

Tisk
Aktualizováno: 2.1.2017, 20:36:11
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 450 00:52:25 9,16 1.055
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:52:37 9,12 1.051
3 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 440 00:53:39 8,95 1.031
4 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 435 00:54:50 8,75 1.009
5 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 432 00:55:21 8,67 999
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 430 00:56:24 8,51 981
7 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 428 00:56:32 8,49 979
8 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 426 00:56:43 8,46 975
9 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:56:57 8,43 971
10 Pavlík Víťa cz GO!GO! 422 00:57:18 8,38 965
11 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 420 00:57:26 8,36 963
12 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:57:28 8,35 963
13 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 418 00:57:30 8,35 962
14 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 417 00:57:34 8,34 961
15 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 416 00:57:43 8,32 958
16 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:57:48 8,30 957
17 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 414 00:58:23 8,22 948
18 Pytlík Jiří cz Jump Sport 413 00:58:37 8,19 944
19 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 412 00:58:39 8,18 943
20 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 411 00:58:44 8,17 942
21 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:58:50 8,16 940
22 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:58:57 8,14 938
23 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 408 00:59:05 8,12 936
24 Stančík Bedřich cz lepus.cz 407 00:59:13 8,11 934
25 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 406 00:59:34 8,06 929
26 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 405 00:59:41 8,04 927
27 Škrabánek Petr cz Jump Sport 404 00:59:53 8,02 924
28 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 403 01:00:03 7,99 921
29 Kudla Vladimír cz Manín Považská Bystrica 402 01:00:13 7,97 919
30 Marek Lukáš cz Colliery made 401 01:00:44 7,90 911
31 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 400 01:00:45 7,90 911
32 Mráz Jan cz Jump Sport 399 01:00:47 7,90 910
33 Jaworek Robert cz Jump Sport 398 01:00:48 7,89 910
34 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 397 01:00:53 7,88 909
35 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 396 01:00:56 7,88 908
36 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 395 01:00:59 7,87 907
37 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 394 01:01:04 7,86 906
38 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 393 01:01:27 7,81 900
39 Richter Ondřej cz AVA 392 01:01:35 7,79 898
40 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 391 01:01:44 7,78 896
41 Kučera Roman cz Team LightBIKE 390 01:01:49 7,76 895
42 Šajer Vít cz Bruslárna.cz 389 01:01:59 7,74 892
43 Delingerová Marie cz AVA 388 01:02:03 7,74 892
44 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 387 01:02:30 7,68 885
45 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 386 01:02:34 7,67 884
46 Blabla Tomáš cz Olympáci 385 01:02:43 7,65 882
47 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 384 01:02:45 7,65 882
48 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 383 01:02:45 7,65 882
49 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 382 01:02:49 7,64 881
50 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 381 01:02:51 7,64 880
51 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 380 01:02:58 7,62 879
52 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 379 01:03:13 7,59 875
53 Levinský Lukáš cz Matrix Team 378 01:03:18 7,58 874
54 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 377 01:03:24 7,57 873
55 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 376 01:03:26 7,57 872
56 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 375 01:03:28 7,56 872
57 Mayer Matthew gb Team GB!!! 374 01:03:31 7,56 871
58 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 373 01:03:33 7,55 870
59 Sejkora David cz X-Trail Orlová 372 01:03:45 7,53 868
60 Belej David cz ŠANTÁNEK 371 01:03:47 7,53 867
61 Švrček Rostislav cz JAPA sport 370 01:03:48 7,52 867
62 Mooc Filip cz Crivit Factory Racing Team 369 01:03:50 7,52 867
63 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 368 01:03:51 7,52 866
64 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 367 01:04:01 7,50 864
65 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 366 01:04:25 7,45 859
66 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 365 01:04:27 7,45 858
67 Doležal Filip cz Karpatrio 364 01:04:30 7,44 858
68 Zedník Aleš cz TRX - fitness 363 01:04:34 7,43 857
69 Rymer Collin us Team GB!!! 362 01:04:52 7,40 853
70 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 361 01:05:05 7,38 850
71 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 360 01:05:08 7,37 849
72 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 359 01:05:10 7,37 849
73 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 358 01:05:11 7,36 849
74 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 357 01:05:12 7,36 848
75 Němeček Martin cz The cooling birds 356 01:05:14 7,36 848
76 Novák Radomír cz TRX - fitness 355 01:05:17 7,35 847
77 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 354 01:05:21 7,35 847
78 Karafiát Tom cz kafoto.cz 353 01:05:24 7,34 846
79 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 352 01:05:35 7,32 844
80 Hořínek Martin cz MK Seitl Ostrava 351 01:05:40 7,31 842
81 Ručka Richard cz Jump Sport 350 01:05:51 7,29 840
82 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 349 01:06:14 7,25 835
83 Filgas Ondřej cz pome Poruba 348 01:06:24 7,23 833
84 Polášek Jan cz MH bike - někdy prostě musíš 347 01:06:28 7,22 832
85 Jasiok Lumír cz Trek 1324 346 01:06:33 7,21 831
86 Pavlík Jan cz Racing Olešná 345 01:06:44 7,19 829
87 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 344 01:06:51 7,18 828
88 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 343 01:07:05 7,16 825
89 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 342 01:07:10 7,15 824
90 Konvička Adam cz BNP crossbikecz 341 01:07:13 7,14 823
91 Pernický Roman cz Navi-Dobrá čajovna 340 01:07:20 7,13 822
92 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 339 01:07:24 7,12 821
93 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 338 01:07:28 7,11 820
94 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 337 01:07:32 7,11 819
95 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 336 01:07:33 7,11 819
96 Oswald Pavel cz Matrix Team 335 01:07:35 7,10 819
97 Vybíral Lukáš cz AVA 334 01:07:36 7,10 818
98 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 333 01:07:37 7,10 818
99 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 332 01:07:39 7,10 818
100 Rybiář Michal cz Karpatrio 331 01:07:40 7,09 818
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...