Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
18. 2. 2017, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
66 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 20.2.2017, 06:44:37
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Delingerová Marie cz AVA 390 00:51:36 7,56 988 PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 389 00:51:40 7,55 987
3 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 381 00:53:15 7,32 958
4 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 340 00:57:30 6,78 887
5 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 334 00:58:00 6,72 879
6 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 333 00:58:03 6,72 879
7 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 320 00:59:51 6,52 852
8 Dirnerová Alžběta cz AVA 302 01:02:57 6,20 810 PB
9 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 300 01:03:23 6,15 805
10 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 297 01:03:36 6,13 802 PB
11 Martynková Marcela cz MBMM 294 01:04:04 6,09 796
12 Dubská Kateřina cz BIKE2000 287 01:04:35 6,04 790 PB
13 Poláková Tereza cz synci z Kateřinek 284 01:04:58 6,00 785
14 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 276 01:06:22 5,88 768
15 Michalová Radmila cz Matrix Team 274 01:06:29 5,87 767
16 Říhová Blanka cz 269 01:07:46 5,76 753
17 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 267 01:07:53 5,75 751 PB
18 Paříková Eva cz VZS Ostrava 266 01:08:02 5,73 750 PB
19 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 258 01:09:54 5,58 730 PB
20 Rajnochová Jana cz Splašení goroli 256 01:10:33 5,53 723
21 Ficeková Klára cz Trek 1324 254 01:10:36 5,52 722 PB
22 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 253 01:10:44 5,51 721 PB
23 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 252 01:11:01 5,49 718
24 Stoklásková Pavla cz NVPP & BsvČT 248 01:12:04 5,41 708
25 Schwarzová Petra cz VZS Ostrava 246 01:13:01 5,34 698
26 Petrová Lenka cz 240 01:15:50 5,14 673
27 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 235 01:20:58 4,82 630
28 Adamusová Marie cz 233 01:25:41 4,55 595
29 Chýlková Patricie cz GO!GO! 232 01:26:41 4,50 588
30 Tamara Bělarus cz Bělarus 230 00:00:00
31 Chudická Jarmila cz synci z Kateřinek 227 00:00:00
32 Vančurová Lenka cz Opavské dupy 225 00:00:00
33 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 224 00:00:00
34 Konečná Markéta vk Radhošť Sky Trail 222 00:00:00
35 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 220 00:00:00
36 Jacková Olinka sk ŠK Vysoké Tatry 219 00:00:00
37 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 216 00:00:00
38 Horutová Veronika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 215 00:00:00
39 Machová Zdenka cz Neběžecký kroužek 213 00:00:00
40 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 212 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...