Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
19. 11. 2017, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m

Porovnat s etapou 11.2.2018 | 10.12.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 1.12.2017, 15:39:37
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:40:45 11,63 850 CR
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:41:26 11,44 836
3 Pytlík Jiří cz Jump Sport 440 00:41:46 11,35 829 PB
4 Horák Ondřej cz AVA 435 00:41:55 11,31 826
5 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 432 00:42:12 11,23 820
6 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:42:18 11,21 818 PB
7 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 428 00:42:28 11,16 815 PB
8 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 426 00:42:44 11,09 810 PB
9 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 424 00:42:55 11,04 807 PB
10 Kovář Roman cz AVA 422 00:43:05 11,00 804 PB
11 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 420 00:43:09 10,98 802
12 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:43:22 10,93 798 PB
13 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:43:28 10,90 796
14 Dvořák Pavel cz AVA 417 00:43:32 10,89 795 PB
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 416 00:44:24 10,68 780
16 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 415 00:44:41 10,61 775 PB
17 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 414 00:45:07 10,51 767
18 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 413 00:45:12 10,49 766
19 Hlavatík Jan cz Jump Sport 412 00:46:00 10,30 753
20 Blabla Tomáš cz Olympáci 411 00:46:05 10,29 751
21 Pavlík Víťa cz GO!GO! 410 00:46:26 10,21 746
22 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 409 00:46:34 10,18 743 PB
23 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 408 00:46:44 10,14 741 PB
24 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 407 00:46:52 10,11 739 PB
25 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 406 00:47:09 10,05 734
26 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 405 00:47:15 10,03 733
27 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:47:28 9,99 729
28 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 403 00:47:41 9,94 726 PB
29 Blaha Tomáš cz AVA 402 00:48:06 9,85 720
30 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 401 00:48:13 9,83 718
31 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 400 00:48:15 9,82 718
32 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 399 00:48:16 9,82 717 PB
33 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 398 00:48:23 9,80 716
34 Škrabánek Petr cz Jump Sport 397 00:48:29 9,78 714
35 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 396 00:48:46 9,72 710
36 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 395 00:48:48 9,71 709
37 Svoboda Tomáš cz Olympáci 394 00:49:09 9,64 704
38 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 393 00:49:11 9,64 704
39 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 392 00:49:12 9,63 704
40 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 391 00:49:20 9,61 702
41 Wala Jan cz BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 390 00:49:22 9,60 701 PB
42 Mooc Filip cz Ostrava Factory Racing 389 00:49:29 9,58 700
43 Ručka Richard cz Jump Sport 388 00:49:50 9,51 695
44 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 387 00:49:55 9,50 694
45 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 386 00:49:59 9,48 693
46 Šindelek Daniel cz Olympáci 385 00:50:03 9,47 692
47 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 384 00:50:15 9,43 689
48 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 383 00:50:19 9,42 688
49 Mráz Jan cz Jump Sport 382 00:50:31 9,38 685
50 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 381 00:50:43 9,35 683 PB
51 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 380 00:50:47 9,33 682 PB
52 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 379 00:51:43 9,17 669 PB
53 Levinský Lukáš cz Matrix Team 378 00:51:46 9,16 669
54 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 377 00:52:02 9,11 665
55 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 376 00:52:04 9,10 665 PB
56 Veselý Matěj cz Jump Sport 375 00:52:06 9,10 664
57 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 374 00:52:14 9,07 663 PB
58 Czilling Petr cz JulboWay 373 00:52:15 9,07 663
59 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 372 00:52:17 9,07 662
60 Kubiczek Zdeněk cz Splašení goroli 371 00:52:19 9,06 662
61 Zedník Aleš cz TRX - fitness 370 00:52:24 9,05 661
62 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 369 00:52:24 9,05 661 PB
63 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 368 00:52:27 9,04 660
64 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 367 00:52:53 8,96 655
65 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 366 00:52:57 8,95 654 PB
66 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 365 00:53:02 8,94 653 PB
67 Pavlík Miroslav cz Mountain Felt Aropec 364 00:53:04 8,93 652 PB
68 Kaplan Jiří cz Trek 1324 363 00:53:05 8,93 652
69 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 362 00:53:11 8,91 651
70 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 361 00:53:16 8,90 650
71 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 360 00:53:21 8,88 649
72 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 359 00:53:22 8,88 649
73 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 358 00:53:23 8,88 649
74 Oswald Pavel cz Matrix Team 357 00:53:28 8,87 648
75 Lach Alan cz Racing Olešná 356 00:53:32 8,85 647
76 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 355 00:53:42 8,83 645 PB
77 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 354 00:53:44 8,82 644
78 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 353 00:53:54 8,79 642
79 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 352 00:54:01 8,78 641
80 Vařecha Lukáš cz Šilheřovice 351 00:54:05 8,76 640
81 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 350 00:54:08 8,76 640 PB
82 Klím Tomáš cz Čisté Beskydy 349 00:54:13 8,74 639 PB
83 Baletka Stanislav cz Funny team 348 00:54:16 8,73 638
84 Hollá Kateřina cz DK - bikeshop 347 00:54:23 8,72 637 PB
85 Juhász Pavel cz lepus.cz 346 00:54:27 8,71 636
86 Cooney Drew us Team GB!!! 345 00:54:32 8,69 635
87 Sobek Martin cz VYSLOUŽILÍSOBI 344 00:54:35 8,68 634
88 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 343 00:54:36 8,68 634 PB
89 Stöcker Kamil cz Team LightBIKE 342 00:54:39 8,67 633 PB
90 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 341 00:54:43 8,66 633 PB
91 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 340 00:54:52 8,64 631
92 Kazárik Jiří cz Orlová 339 00:55:11 8,59 627
93 Černý Filip cz SK Černé plíce 338 00:55:13 8,58 627
94 Halfar Jan cz PwC 337 00:55:21 8,56 625
95 Bernard Adam cz 336 00:55:27 8,55 624
96 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 335 00:55:30 8,54 624
97 Porwisz Jiří cz ŠANTÁNEK 334 00:55:38 8,52 622
98 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 333 00:55:40 8,51 622
99 Velebil Lukáš cz Matrix Team 332 00:55:42 8,51 622 PB
100 Vynikal Bedřich cz AVA 331 00:55:44 8,50 621
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...