Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
25. 11. 2017, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
12 cm
Rychlost větru:
90 km/h

Porovnat s etapou 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 26.11.2017, 18:22:11
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:29:36 7,50 1.346
2 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 445 00:29:55 7,42 1.332 PB
3 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:30:12 7,35 1.319
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:30:23 7,31 1.311 CR PB
5 Kovář Roman cz AVA 432 00:31:16 7,10 1.274
6 Pytlík Jiří cz Jump Sport 430 00:31:18 7,09 1.273
7 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:31:41 7,01 1.257
8 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 426 00:31:54 6,96 1.249 PB
9 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 424 00:32:05 6,92 1.242 PB
10 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 422 00:32:19 6,87 1.233
11 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:32:32 6,82 1.225
12 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 419 00:32:37 6,81 1.221 PB
13 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 418 00:32:55 6,74 1.210
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:32:56 6,74 1.210 CR
15 Zembovski Edvard cz 416 00:33:09 6,70 1.202
16 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 415 00:33:10 6,69 1.201
17 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 414 00:33:31 6,62 1.189 PB
18 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 413 00:33:59 6,53 1.172
19 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:34:02 6,52 1.171
20 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 411 00:34:03 6,52 1.170 PB
21 Lachnit Jan cz AVA 410 00:34:07 6,51 1.168
22 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:34:21 6,46 1.160
23 Hlavatík Jan cz Jump Sport 408 00:34:36 6,42 1.151 PB
24 Blabla Tomáš cz Olympáci 407 00:34:37 6,41 1.151
25 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:34:42 6,40 1.148
26 Pavlík Víťa cz GO!GO! 405 00:34:42 6,40 1.148
27 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 404 00:34:53 6,36 1.142
28 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 403 00:35:26 6,27 1.124
29 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 402 00:35:35 6,24 1.120
30 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 401 00:35:37 6,23 1.119 PB
31 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 400 00:35:38 6,23 1.118
32 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 399 00:35:40 6,22 1.117
33 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 398 00:35:43 6,22 1.115
34 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 397 00:35:44 6,21 1.115 PB
35 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 396 00:36:01 6,16 1.106 PB
36 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 395 00:36:03 6,16 1.105 PB
37 Škrabánek Petr cz Jump Sport 394 00:36:04 6,16 1.105
38 Mooc Filip cz Ostrava Factory Racing 393 00:36:13 6,13 1.100
39 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 392 00:36:16 6,12 1.099
40 Wala Jan cz BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 391 00:36:17 6,12 1.098
41 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 390 00:36:18 6,12 1.098
42 Dvořák Pavel cz AVA 389 00:36:19 6,11 1.097
43 Ručka Richard cz Jump Sport 388 00:36:22 6,10 1.096
44 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 387 00:36:23 6,10 1.095
45 Mráz Jan cz Jump Sport 386 00:36:24 6,10 1.095 PB
46 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 385 00:36:28 6,09 1.093
47 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 384 00:36:30 6,08 1.092
48 Levinský Lukáš cz Matrix Team 383 00:36:39 6,06 1.087
49 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 382 00:36:41 6,05 1.086
50 Svoboda Tomáš cz Olympáci 381 00:36:49 6,03 1.082
51 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 380 00:36:52 6,02 1.081
52 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 379 00:36:54 6,02 1.080
53 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 378 00:36:57 6,01 1.078 PB
54 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 377 00:36:59 6,00 1.077 PB
55 Capek Martin sk T PONEK TEAM 376 00:37:00 6,00 1.077
56 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 375 00:37:08 5,98 1.073
57 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 374 00:37:34 5,91 1.061
58 Šindelek Daniel cz Olympáci 373 00:37:39 5,90 1.058
59 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 372 00:37:39 5,90 1.058
60 Kubiczek Zdeněk cz Splašení goroli 371 00:37:56 5,85 1.050 PB
61 Hořínek Martin cz MK Seitl Ostrava 370 00:37:59 5,84 1.049
62 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 369 00:38:05 5,83 1.046
63 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 368 00:38:08 5,82 1.045
64 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 367 00:38:09 5,82 1.044 PB
65 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 366 00:38:14 5,81 1.042
66 Hollá Kateřina cz DK - bikeshop 365 00:38:15 5,80 1.042 PB
67 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 364 00:38:17 5,80 1.041
68 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 363 00:38:21 5,79 1.039
69 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 362 00:38:23 5,78 1.038 PB
70 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 361 00:38:24 5,78 1.038 PB
71 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 360 00:38:25 5,78 1.037 PB
72 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 359 00:38:25 5,78 1.037
73 Belej David cz ŠANTÁNEK 358 00:38:37 5,75 1.032
74 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 357 00:38:40 5,74 1.030
75 Halfar Jan cz PwC 356 00:38:44 5,73 1.029
76 Lach Alan cz Racing Olešná 355 00:38:45 5,73 1.028
77 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 354 00:38:45 5,73 1.028 PB
78 Baletka Stanislav cz Funny team 353 00:38:46 5,73 1.028 PB
79 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 352 00:38:46 5,73 1.028
80 Doležal Filip cz Karpatrio 351 00:38:49 5,72 1.026
81 Kundrát Pavel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 350 00:38:51 5,71 1.025
82 Pachta Martin cz Canicross Beskydy 349 00:38:51 5,71 1.025
83 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 348 00:39:09 5,67 1.018
84 Wita Jan cz 347 00:39:16 5,65 1.015
85 Pavlík Miroslav cz Mountain Felt Aropec 346 00:39:23 5,64 1.012
86 Nepraš Karel cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 345 00:39:26 5,63 1.010
87 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 344 00:39:31 5,62 1.008
88 Delingerová Marie cz AVA 343 00:39:31 5,62 1.008
89 Richter Ondřej cz AVA 342 00:39:32 5,62 1.008
90 Juhász Pavel cz lepus.cz 341 00:39:35 5,61 1.006
91 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 340 00:39:36 5,61 1.006 PB
92 Oswald Pavel cz Matrix Team 339 00:39:36 5,61 1.006
93 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 338 00:39:39 5,60 1.005 PB
94 Výduch Luděk cz Tři křížky 337 00:39:43 5,59 1.003
95 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 336 00:39:53 5,57 999
96 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 335 00:39:54 5,56 998
97 Veselý Matěj cz Jump Sport 334 00:39:59 5,55 996
98 Przeczek Marek cz lepus.cz 333 00:40:03 5,54 995 PB
99 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 332 00:40:05 5,54 994
100 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 331 00:40:05 5,54 994
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...