Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
20. 1. 2018, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
58 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.1.2018, 12:57:13
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:43:16 9,43 1.219 PB
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:43:23 9,40 1.216 PB
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:43:32 9,37 1.211
4 Causidis Marek cz SALOMON-RUN 435 00:43:48 9,32 1.204
5 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:44:01 9,27 1.198
6 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 430 00:44:17 9,21 1.191 CR PB
7 Buryška Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:44:29 9,17 1.186
8 Blaha Tomáš cz AVA 426 00:44:33 9,16 1.184 PB
9 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 424 00:44:39 9,14 1.181
10 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 422 00:44:43 9,12 1.179
11 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 420 00:45:23 8,99 1.162 PB
12 Zemaník Jan cz SALOMON-RUN 419 00:45:38 8,94 1.156
13 Kovář Roman cz AVA 418 00:46:10 8,84 1.142 PB
14 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:46:15 8,82 1.140 CR PB
15 Hlavatík Jan cz Jump Sport 416 00:46:24 8,79 1.137 PB
16 Šindelek Pavel cz Olympáci 415 00:46:31 8,77 1.134
17 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:46:35 8,76 1.132
18 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 413 00:47:08 8,66 1.119
19 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 412 00:47:11 8,65 1.118
20 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 411 00:47:35 8,57 1.108 PB
21 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 410 00:47:46 8,54 1.104
22 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 409 00:47:54 8,52 1.101 PB
23 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 408 00:48:32 8,41 1.087 PB
24 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:48:43 8,37 1.083
25 Pytlík Jiří cz Jump Sport 406 00:48:45 8,37 1.082
26 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 405 00:48:50 8,35 1.080
27 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 404 00:48:59 8,33 1.077 PB
28 Šindelek Vladan cz Olympáci 403 00:49:21 8,27 1.069
29 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 402 00:49:42 8,21 1.061
30 Lachnit Jan cz AVA 401 00:49:46 8,20 1.060
31 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 400 00:49:59 8,16 1.055
32 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 399 00:50:08 8,14 1.052
33 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 398 00:50:14 8,12 1.050 PB
34 Ondruch Adam cz Team LightBIKE 397 00:50:18 8,11 1.049 PB
35 Ručka Richard cz Jump Sport 396 00:50:23 8,10 1.047
36 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 395 00:50:33 8,07 1.043
37 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 394 00:50:51 8,02 1.037
38 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 393 00:50:57 8,01 1.035 PB
39 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 392 00:51:01 8,00 1.034
40 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 391 00:51:05 7,99 1.032
41 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 390 00:51:21 7,95 1.027
42 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 389 00:51:29 7,92 1.024
43 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 388 00:51:35 7,91 1.022
44 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 387 00:51:43 7,89 1.020
45 Pavlík Víťa cz GO!GO! 386 00:52:02 7,84 1.014
46 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 385 00:52:03 7,84 1.013 PB
47 Richter Ondřej cz AVA 384 00:52:11 7,82 1.011
48 Blabla Tomáš cz Olympáci 383 00:52:23 7,79 1.007
49 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 382 00:52:26 7,78 1.006
50 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 381 00:52:29 7,77 1.005
51 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 380 00:52:35 7,76 1.003
52 Capek Martin sk T PONEK TEAM 379 00:52:36 7,76 1.003 PB
53 Gregor František cz Matrix Team 378 00:52:38 7,75 1.002 PB
54 Svoboda Tomáš cz Olympáci 377 00:52:51 7,72 998
55 Škrabánek Petr cz Jump Sport 376 00:53:13 7,67 991
56 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 375 00:53:35 7,61 984
57 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 374 00:53:43 7,60 982
58 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 373 00:53:53 7,57 979 PB
59 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 372 00:53:59 7,56 977 PB
60 Levinský Lukáš cz Matrix Team 371 00:54:06 7,54 975 PB
61 Výduch Luděk cz Tři křížky 370 00:54:08 7,54 974
62 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 369 00:54:10 7,53 974
63 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 368 00:54:11 7,53 973
64 Hořínek Martin cz MK Seitl Ostrava 367 00:54:22 7,50 970 PB
65 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 366 00:54:24 7,50 969
66 Černý Filip cz SK Černé plíce 365 00:54:28 7,49 968
67 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 364 00:54:31 7,48 967
68 Kučera Roman cz Team LightBIKE 363 00:54:32 7,48 967
69 Frank Pavel cz AVA 362 00:54:33 7,48 967 PB
70 Černoch Ondřej cz Tymphany 361 00:54:40 7,46 965
71 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 360 00:54:41 7,46 964
72 Šindelek Daniel cz Olympáci 359 00:54:49 7,44 962
73 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 358 00:54:52 7,44 961
74 Halfar Jan cz PwC 357 00:54:57 7,42 960
75 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 356 00:55:06 7,40 957
76 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 355 00:55:13 7,39 955
77 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 354 00:55:20 7,37 953 PB
78 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 353 00:55:23 7,37 952
79 Oswald Pavel cz Matrix Team 352 00:55:24 7,36 952 PB
80 Konvička Adam cz BNP crossbikecz 351 00:55:26 7,36 951
81 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 350 00:55:34 7,34 949 PB
82 Kazárik Jiří cz Orlová 349 00:55:53 7,30 944
83 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 348 00:56:08 7,27 940
84 Pachta Martin cz Canicross Beskydy 347 00:56:16 7,25 937
85 Hota Dalimil cz 346 00:56:23 7,24 935 PB
86 Nepraš Karel cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 345 00:56:27 7,23 934 PB
87 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 344 00:56:29 7,22 934 PB
88 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 343 00:56:36 7,21 932 PB
89 Porwisz Jiří cz ŠANTÁNEK 342 00:56:40 7,20 931 PB
90 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 341 00:57:10 7,14 923
91 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 340 00:57:11 7,13 922
92 Rybiář Michal cz Karpatrio 339 00:57:13 7,13 922
93 Pospíšil Daniel cz BESKYD - NATURAL 338 00:57:21 7,11 920
94 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 337 00:57:27 7,10 918
95 Delingerová Marie cz AVA 336 00:57:29 7,10 917
96 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 335 00:57:30 7,10 917
97 Kimla Jan cz Olympáci 334 00:57:32 7,09 917
98 Karpeta Jan cz HYUNDAI SKY TEAM 333 00:57:38 7,08 915
99 Vynikal Bedřich cz AVA 332 00:57:43 7,07 914
100 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 331 00:57:55 7,04 911
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...