Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
2. 12. 2018, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
58 km/h

Porovnat s etapou 14.1.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 2.12.2018, 19:23:41
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 445 00:40:50 9,99 1.192
2 Kovář Roman cz AVA 428 00:43:55 9,29 1.108 PB
3 Šindelek Pavel cz Olympáci 418 00:45:23 8,99 1.072
4 Najvert Stanislav cz BUFF team 417 00:45:41 8,93 1.065
5 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 414 00:46:07 8,85 1.055 PB
6 Ručka Richard cz Jump Sport 406 00:47:31 8,59 1.024
7 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 405 00:47:32 8,58 1.024
8 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:47:34 8,58 1.023
9 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 402 00:48:04 8,49 1.012
10 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 401 00:48:10 8,47 1.010
11 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 394 00:49:06 8,31 991
12 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 389 00:49:33 8,23 982 PB
13 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 380 00:50:30 8,08 964
14 Pavlík Víťa cz Modrý gang 378 00:50:46 8,04 959
15 Mráz Jan cz Jump Sport 375 00:51:09 7,98 951
16 Levinský Lukáš cz Matrix Team 374 00:51:14 7,96 950 PB
17 Svoboda Tomáš cz Olympáci 372 00:51:19 7,95 948
18 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 369 00:51:29 7,92 945
19 Sejkora David cz X-Trail Orlová 366 00:51:41 7,89 942 PB
20 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 358 00:52:22 7,79 929
21 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 357 00:52:25 7,78 928
22 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 355 00:52:32 7,77 926
23 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 353 00:52:40 7,75 924
24 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 349 00:53:17 7,66 913
25 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 345 00:53:27 7,63 910
26 Lauterbach David cz Tymphany 334 00:54:11 7,53 898
27 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 333 00:54:16 7,52 897
28 Gula Roman cz Gulis Tým 332 00:54:20 7,51 896
29 Němeček Martin cz The cooling birds 330 00:54:27 7,49 894
30 Karásek Jiří cz 329 00:54:29 7,49 893
31 Hlaváč Bronislav cz ENERGY TEAM Bolatice 324 00:54:57 7,42 886
32 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 322 00:55:12 7,39 882
33 Rett Tom cz SK Madeja 319 00:55:37 7,34 875
34 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 317 00:55:43 7,32 873
35 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 316 00:55:44 7,32 873
36 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 313 00:55:56 7,29 870
37 Baletka Stanislav cz Funny team 312 00:56:03 7,28 868
38 Mazur Martin cz Pivovar Koníček 305 00:56:38 7,20 859
39 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 300 00:56:54 7,17 855
40 Velebil Lukáš cz Matrix Team 298 00:57:09 7,14 851
41 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 293 00:57:38 7,08 844
42 Štýbar Luděk cz KILPI RACING TEAM 292 00:57:41 7,07 844
43 Kulčák Tomáš cz Trinutka 287 00:58:21 6,99 834
44 Kvíčala Tomáš cz Lazy men 282 00:58:33 6,97 831
45 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 276 00:59:01 6,91 825
46 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 274 00:59:14 6,89 821
47 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 273 00:59:21 6,87 820
48 Blahut Radek cz cykloblahut.cz 263 01:00:30 6,74 804
49 Cienciala Martin cz Splašení goroli 260 01:00:59 6,69 798
50 Sobotka Kamil cz DYNEDGAR 254 01:01:22 6,65 793 PB
51 Tišl Mirek cz 247 01:01:54 6,59 786
52 Rek Filip vk TOBI Sport Frenštát p.R. 245 01:02:01 6,58 785 PB
53 Harabiš Radim vk SK Valašského království 240 01:02:37 6,52 777
54 Cimala Radek cz Smaydou 239 01:02:42 6,51 776
55 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 234 01:03:13 6,45 770
56 Jasiok Lumír cz Trek 1324 232 01:03:29 6,43 767 PB
57 Siuda Rostislav cz 231 01:03:33 6,42 766
58 Skopal Rostislav cz VZS Ostrava 229 01:03:37 6,41 765 PB
59 Marek Martin cz Duke Corporation 226 01:04:00 6,38 760
60 Hrnčárek Martin cz 223 01:04:27 6,33 755 PB
61 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 216 01:05:09 6,26 747
62 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 214 01:05:22 6,24 744
63 Ryška Martin cz Fialové kobry 213 01:05:23 6,24 744
64 Vrobel David cz 209 01:05:43 6,21 740
65 Morong Libor cz Fialové kobry 207 01:05:55 6,19 738
66 Kolouch David cz F-M bajkeři 202 01:06:27 6,14 732
67 Hlavica Petr cz 199 01:07:00 6,09 726
68 Hrubý Tomáš cz TH74 195 01:07:33 6,04 720
69 Knap Tomáš cz V-Team 191 01:08:01 6,00 715
70 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 181 01:10:36 5,78 689
71 Musil Pavel cz Team LightBIKE 178 01:10:53 5,76 686
72 Pytlík Pavel cz RUN99 174 01:11:23 5,72 682
73 Tomčík Petr cz BR2DY 172 01:11:40 5,69 679
74 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
75 Gavlas Libor cz AVA 123 00:00:00
76 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 122 00:00:00
77 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 112 00:00:00
78 Zeman Radek cz Nahuhňané dupy 110 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...