Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
10. 2. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
168 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 11.2.2019, 07:17:34
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:47:21 10,14 1.168 CR
2 Otevřel Vít cz BUFF team 445 00:49:22 9,72 1.121
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:50:13 9,56 1.102
4 Maceček Tomáš cz BUFF team 432 00:51:28 9,33 1.075 PB
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 430 00:51:49 9,26 1.068
6 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 426 00:52:04 9,22 1.062
7 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:52:19 9,17 1.057
8 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 422 00:52:28 9,15 1.054
9 Ivanov Nikola bg BUFF team 418 00:53:34 8,96 1.033
10 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:53:53 8,91 1.027
11 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:54:28 8,81 1.016
12 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 415 00:54:54 8,74 1.008
13 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:55:13 8,69 1.002
14 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 412 00:55:19 8,68 1.000
15 Lachnit Jan cz AVA 411 00:55:34 8,64 996
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 410 00:55:44 8,61 993
17 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 408 00:55:57 8,58 989
18 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 407 00:56:38 8,48 977
19 Turek Martin cz 406 00:56:39 8,47 977
20 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 405 00:56:43 8,46 975
21 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:56:55 8,43 972
22 Rymer Collin us Team GB!!! 401 00:56:59 8,42 971
23 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 398 00:58:29 8,21 946
24 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 397 00:58:35 8,19 944 PB
25 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 392 00:59:41 8,04 927
26 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 389 01:00:15 7,97 918
27 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 388 01:00:23 7,95 916
28 Kimla Jan cz Olympáci 387 01:00:31 7,93 914 PB
29 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 386 01:00:43 7,91 911
30 Capek Martin sk bez dresov sk 385 01:00:55 7,88 908
31 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 384 01:01:07 7,85 905
32 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 383 01:01:21 7,82 902
33 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 381 01:01:41 7,78 897
34 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 380 01:01:54 7,75 894
35 Valušek Jan cz Team LightBIKE 378 01:02:06 7,73 891
36 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 374 01:02:38 7,66 883
37 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 370 01:03:35 7,55 870
38 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 368 01:03:45 7,53 868
39 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 365 01:04:04 7,49 863
40 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 364 01:04:17 7,47 861
41 Pavlík Jan cz Racing Olešná 363 01:04:30 7,44 858
42 Výduch Luděk cz Tři křížky 361 01:04:40 7,42 855
43 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 358 01:05:05 7,38 850
44 Kazárik Jiří cz Abadzikra 357 01:05:16 7,35 848
45 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 354 01:05:22 7,34 846
46 Karafiát Tom cz kafoto.cz 348 01:05:59 7,27 838
47 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 346 01:06:02 7,27 838
48 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 344 01:06:07 7,26 837
49 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 338 01:07:32 7,11 819 PB
50 Smreček Tomáš sk PwC 334 01:07:51 7,07 815
51 Kozelský René cz Pivovar Koníček 331 01:08:54 6,97 803
52 Pražák Petr cz Iz 40,31 330 01:09:06 6,95 801
53 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 323 01:09:27 6,91 797
54 Černoch Ondřej cz Tymphany 321 01:09:32 6,90 796
55 Milata Emil cz 319 01:10:15 6,83 787
56 Rybiář Michal cz Karpatrio 316 01:11:34 6,71 773
57 Volný Tomáš cz DYNEDGAR 315 01:11:42 6,69 772
58 Schüler Petr cz Tři křížky 314 01:11:49 6,68 770
59 Kvarda Roman cz Racing Olešná 310 01:12:09 6,65 767
60 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 309 01:12:10 6,65 767
61 Krnac Radek cz Fialové kobry 307 01:12:25 6,63 764
62 Bojczuk Roman cz Beskydští Čerti 306 01:12:32 6,62 763
63 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 304 01:12:35 6,61 762
64 Karpeta Jan cz Abadzikra 302 01:12:50 6,59 760
65 Jirka Kuba cz Abadzikra 300 01:13:09 6,56 756
66 Michalík Michal cz DYNEDGAR 299 01:13:19 6,55 755
67 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 296 01:13:51 6,50 749
68 Fagan Neil ie Ztracená!!! 288 01:16:07 6,31 727
69 Levánszký Jakub cz PřeciFyzio 286 01:16:15 6,30 726
70 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 285 01:16:25 6,28 724
71 Říčný Petr vk SK Valašského království 282 01:16:37 6,26 722
72 Kimla Martin cz Olympáci 277 01:17:00 6,23 718 PB
73 Doležal Filip cz Karpatrio 271 01:18:44 6,10 703
74 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 268 01:19:05 6,07 700
75 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 267 01:19:10 6,06 699
76 Rabiec Jiří cz PwC 266 01:19:16 6,06 698 PB
77 Sikora Lukas cz PřeciFyzio 261 01:20:03 6,00 691
78 Merta Miroslav cz Abadzikra 256 01:20:44 5,95 685
79 Karban Miloš cz Alpsport - Ježek na kopci 253 01:22:19 5,83 672
80 Hruška Pavel cz Fešáci Opava 245 01:24:37 5,67 654 PB
81 Greben David cz 236 01:28:41 5,41 624
82 Curus Jakub cz PřeciFyzio 231 01:30:30 5,30 611
83 Bůžek Martin cz LH race 2018 219 01:44:25 4,60 530
84 Sup Daniel cz Tři křížky 215 00:00:00
85 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 209 00:00:00
86 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 201 00:00:00
87 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 196 00:00:00
88 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 190 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...