Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 10.2.2019 | 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 8.12.2019, 13:57:30
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:46:43 10,27 1.184 PB
2 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 445 00:47:08 10,18 1.174
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:47:28 10,11 1.165 PB
4 Horák Ondřej cz AVA 435 00:47:44 10,06 1.159
5 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 432 00:48:14 9,95 1.147
6 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 430 00:48:28 9,90 1.141
7 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 428 00:48:39 9,87 1.137 PB
8 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 426 00:48:44 9,85 1.135 PB
9 Minář Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 424 00:48:57 9,81 1.130
10 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 422 00:49:06 9,78 1.127 PB
11 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 420 00:49:34 9,68 1.116 PB
12 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:50:02 9,59 1.106
13 Causidis Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 418 00:50:20 9,54 1.099
14 Košut Lukáš cz Jahůdky 417 00:50:31 9,50 1.095
15 Kokošek Oldřich cz Sachasport Dynafit 416 00:50:41 9,47 1.091
16 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 415 00:51:05 9,40 1.083
17 Kovář Roman cz AVA 414 00:51:14 9,37 1.080
18 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 413 00:51:33 9,31 1.073 PB
19 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 412 00:51:49 9,26 1.068
20 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:52:09 9,20 1.061
21 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 410 00:52:22 9,17 1.056
22 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 409 00:52:58 9,06 1.044 PB
23 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 408 00:53:06 9,04 1.042 CR PB
24 Blabla Tomáš cz Olympáci 407 00:53:41 8,94 1.030
25 Košut Filip cz Jahůdky 406 00:53:56 8,90 1.026 PB
26 Ručka Richard cz Jump Sport 405 00:54:20 8,83 1.018 PB
27 Turek Martin cz AC Sparta Praha 404 00:54:24 8,82 1.017
28 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 403 00:54:26 8,82 1.016
29 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 402 00:54:38 8,79 1.013 PB
30 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 401 00:54:58 8,73 1.006
31 Vančura Jakub cz Team International!!! 400 00:55:09 8,70 1.003
32 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 399 00:55:14 8,69 1.002 PB
33 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 398 00:55:25 8,66 998 PB
34 Sejkora David cz X-Trail Orlová 397 00:55:34 8,64 996 PB
35 Valošek Jan cz 396 00:55:37 8,63 995
36 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:55:39 8,63 994
37 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 394 00:55:40 8,62 994 PB
38 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 393 00:55:42 8,62 993
39 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 392 00:55:45 8,61 992
40 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 391 00:55:49 8,60 991 PB
41 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 390 00:56:03 8,56 987
42 Danny Drechsel cz PATAGONIA 389 00:56:06 8,56 986
43 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 388 00:56:27 8,50 980
44 Wita Jan cz Team LightBIKE 387 00:56:35 8,48 978
45 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 386 00:56:44 8,46 975
46 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 385 00:57:01 8,42 970
47 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 384 00:57:06 8,41 969 PB
48 Kimla Jan cz Olympáci 383 00:57:07 8,40 969 PB
49 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 382 00:57:10 8,40 968 PB
50 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 381 00:57:14 8,39 967
51 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 380 00:57:19 8,37 965
52 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 379 00:57:26 8,36 963
53 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 378 00:57:28 8,35 963 PB
54 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 377 00:57:44 8,31 958 CR PB
55 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 376 00:57:51 8,30 956 PB
56 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 375 00:57:56 8,29 955
57 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 374 00:57:57 8,28 955 PB
58 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 373 00:57:59 8,28 954 CR PB
59 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 372 00:58:08 8,26 952
60 Swaczyna Patrik cz 371 00:58:17 8,24 949 PB
61 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 370 00:58:19 8,23 949 PB
62 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 369 00:58:22 8,22 948
63 Kučera Roman cz Team LightBIKE 368 00:58:29 8,21 946 PB
64 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 367 00:58:35 8,19 944
65 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 366 00:58:43 8,17 942 PB
66 Levinský Lukáš cz Matrix Team 365 00:58:51 8,16 940
67 Mazur Martin cz Jump Sport 364 00:58:56 8,14 939 PB
68 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 363 00:58:58 8,14 938
69 Frank Pavel cz AVA 362 00:59:06 8,12 936
70 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 361 00:59:17 8,10 933
71 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 360 00:59:21 8,09 932 PB
72 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 359 00:59:23 8,08 932
73 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 358 00:59:26 8,08 931
74 Výduch Luděk cz Tři křížky 357 00:59:27 8,07 931 PB
75 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 356 00:59:28 8,07 930
76 Kaluža Luboš cz Jahůdky 355 00:59:41 8,04 927 PB
77 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 354 00:59:57 8,01 923 PB
78 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 353 01:00:03 7,99 921
80 Gula Roman cz Tymphany 351 01:00:09 7,98 920 PB
81 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 350 01:00:10 7,98 919 PB
82 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 349 01:00:19 7,96 917
83 Mráz Jan cz Jump Sport 348 01:00:23 7,95 916
84 Šindelek Daniel cz Olympáci 347 01:00:31 7,93 914
85 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 346 01:00:33 7,93 914 PB
86 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 345 01:00:38 7,92 912
87 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 344 01:00:40 7,91 912 PB
88 Misiarz Petr cz Trek 1324 343 01:00:47 7,90 910
89 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 342 01:00:52 7,89 909
90 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 341 01:00:59 7,87 907 PB
91 Škrabánek Petr cz Jump Sport 340 01:01:01 7,87 907
92 Stoniš Dušan cz 339 01:01:08 7,85 905
93 Schüler Petr cz Tři křížky 338 01:01:11 7,85 904 PB
94 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 337 01:01:15 7,84 903 PB
95 Lauterbach David cz Tymphany 336 01:01:19 7,83 902 PB
96 Goláň Josef cz Gogy Team 335 01:01:23 7,82 901
97 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 334 01:01:29 7,81 900
98 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 333 01:01:32 7,80 899
99 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 332 01:01:35 7,79 898
100 Skorčík Ján sk CK Turzovka 331 01:01:45 7,77 896
101 Bajtek Rostislav cz BsvČT 330 01:01:53 7,76 894
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...