Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2019, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:33:53
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 440 00:29:59 7,40 1.329
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 426 00:30:51 7,20 1.291 PB
3 Kovář Roman cz AVA 415 00:33:36 6,61 1.186
4 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:34:11 6,49 1.165
5 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 407 00:34:39 6,41 1.150
6 Ručka Richard cz Jump Sport 406 00:34:39 6,41 1.150
7 Sejkora David cz X-Trail Orlová 404 00:35:10 6,31 1.133 PB
8 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 403 00:35:11 6,31 1.132
9 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:35:44 6,21 1.115
10 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 392 00:35:44 6,21 1.115
11 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 391 00:35:53 6,19 1.110 PB
12 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 384 00:36:50 6,03 1.082
13 Levinský Lukáš cz Matrix Team 371 00:37:32 5,91 1.061
14 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 370 00:37:35 5,91 1.060
15 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 363 00:38:18 5,80 1.040
16 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 362 00:38:20 5,79 1.039
17 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 360 00:38:26 5,78 1.037
18 Misiarz Petr cz Trek 1324 358 00:38:33 5,76 1.033 PB
19 Lauterbach David cz Tymphany 355 00:38:47 5,72 1.027 PB
20 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 351 00:38:54 5,71 1.024
21 Velebil Lukáš cz Matrix Team 343 00:39:14 5,66 1.015 PB
22 Mazur Martin cz Jump Sport 341 00:39:19 5,65 1.013
23 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 338 00:39:23 5,64 1.012
24 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 336 00:39:30 5,62 1.009
25 Gula Roman cz Tymphany 335 00:39:32 5,62 1.008 PB
26 Goláň Josef cz Gogy Team 330 00:39:49 5,58 1.001
27 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 329 00:39:50 5,57 1.000
28 Skorčík Ján sk CK Turzovka 328 00:39:53 5,57 999
29 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 319 00:40:23 5,50 987
30 Oswald Pavel cz Matrix Team 317 00:40:28 5,49 985
31 Waloszek Vlastislav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 311 00:40:46 5,45 977
32 Baletka Stanislav cz Funny team 303 00:41:24 5,36 962
33 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 301 00:41:30 5,35 960
34 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 299 00:41:36 5,34 958
35 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 296 00:41:41 5,33 956 PB
36 Fagan Neil ie Team International!!! 291 00:42:16 5,25 943 PB
37 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 290 00:42:17 5,25 942
38 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 289 00:42:17 5,25 942
39 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 287 00:42:23 5,24 940
40 Kulčák Tomáš cz Trinutka 285 00:42:32 5,22 937
41 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 275 00:43:05 5,15 925
42 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 271 00:43:15 5,13 921 PB
43 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 265 00:43:49 5,07 909
44 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 262 00:44:00 5,05 905
45 Morong Libor cz Beskydské Bestie 260 00:44:05 5,04 904 PB
46 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 259 00:44:09 5,03 902 PB
47 Magdon Roman cz Duke Corporation 257 00:44:24 5,00 897
48 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 253 00:44:40 4,97 892
49 Steller Jarda cz 249 00:45:08 4,92 883
50 Svoboda Tomáš cz 244 00:45:19 4,90 879
51 Kývala David cz DaveDino 240 00:45:28 4,88 876 PB
52 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 238 00:45:39 4,86 873
53 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 235 00:45:49 4,85 870
54 Harabiš Radim vk SK Valašského království 234 00:45:50 4,84 869
55 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 232 00:45:53 4,84 868
56 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 217 00:47:05 4,72 846
57 Tomčík Petr cz BR2DY 214 00:47:21 4,69 841
58 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 205 00:48:03 4,62 829 PB
59 Pytlík Pavel cz RUN99 Havířov 199 00:48:48 4,55 816
60 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 195 00:49:24 4,49 806
61 Angus Paul gb Team International!!! 191 00:49:32 4,48 804
62 Hrnčárek Martin cz 190 00:49:41 4,47 802
63 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 184 00:50:16 4,42 793
64 Raszka Zdeněk cz Tymphany 178 00:50:51 4,37 783
65 Wita Radim cz Team LightBIKE 177 00:51:03 4,35 780
66 Knap Tomáš cz V-Team 171 00:52:41 4,21 756
67 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 134 01:42:46 2,16 388
68 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 133 chodec
68 Gavlas Libor cz AVA 133 chodec
68 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 133 chodec
68 Homola Filip cz VZS Ostrava 133 chodec
68 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 133 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...