Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
14. 12. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
0 km/h

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:38:39
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 428 00:43:44 10,84 792
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 422 00:44:55 10,55 771 PB
3 Kovář Roman cz AVA 416 00:46:12 10,26 749
4 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 412 00:47:13 10,04 733
5 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 409 00:47:45 9,93 725
6 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:48:26 9,79 715
7 Sejkora David cz X-Trail Orlová 401 00:49:11 9,64 704
8 Ručka Richard cz Jump Sport 399 00:49:29 9,58 700
9 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 397 00:49:46 9,52 696 PB
10 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 396 00:50:20 9,42 688
11 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 389 00:51:05 9,28 678 PB
12 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 383 00:51:41 9,17 670 PB
13 Mazur Martin cz Jump Sport 382 00:51:42 9,17 670
14 Swaczyna Patrik cz 372 00:52:31 9,03 659 PB
15 Velička Aleš cz Columbia Montrail 368 00:53:02 8,94 653
16 Levinský Lukáš cz Matrix Team 364 00:53:13 8,91 651
17 Matulů Víťa cz Modrý gang 363 00:53:19 8,89 649
18 Konvička Adam cz 362 00:53:21 8,88 649 PB
19 Gula Roman cz Tymphany 361 00:53:24 8,88 648
20 Skorčík Ján sk CK Turzovka 360 00:53:41 8,83 645
21 Goláň Josef cz Gogy Team 354 00:54:03 8,77 641
22 Velebil Lukáš cz Matrix Team 346 00:54:46 8,65 632 PB
23 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 341 00:55:15 8,58 627
24 Misiarz Petr cz Trek 1324 340 00:55:17 8,57 626 PB
25 Kraval Tomáš cz 336 00:55:36 8,53 623
26 Oswald Pavel cz Matrix Team 333 00:55:45 8,50 621
27 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 328 00:56:08 8,44 617
28 Fagan Neil ie Team International!!! 325 00:56:14 8,43 616 PB
29 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 320 00:56:39 8,37 611
30 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 315 00:56:52 8,34 609
31 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 314 00:56:54 8,33 608 PB
32 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 313 00:57:03 8,31 607
33 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 312 00:57:06 8,30 606
34 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 309 00:57:17 8,27 604
35 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 307 00:57:20 8,27 604
36 Lauterbach David cz Tymphany 305 00:57:27 8,25 603
37 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 298 00:58:07 8,16 596
38 Jasiok Lumír cz Trek 1324 287 00:59:07 8,02 586
39 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 286 00:59:09 8,01 585
40 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 285 00:59:12 8,01 585
41 Pietrzyk Vratislav cz Kulturně sportovní klub… 284 00:59:15 8,00 584
42 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 274 01:00:12 7,87 575
43 Magdon Roman cz Duke Corporation 273 01:00:18 7,86 574
44 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 271 01:00:31 7,83 572
45 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 268 01:01:02 7,77 567
46 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 262 01:01:24 7,72 564 PB
47 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 261 01:01:34 7,70 562 PB
48 Svoboda Tomáš cz 258 01:01:49 7,67 560 PB
49 Harabiš Radim vk SK Valašského království 249 01:02:47 7,55 551
50 Kolouch David cz F-M bajkeři 245 01:03:23 7,48 546
51 Morong Libor cz Beskydské Bestie 242 01:03:32 7,46 545 PB
52 Slíva Marek cz SK Lapačka 238 01:04:16 7,38 539
53 Reček Petr cz SK Černé plíce 237 01:04:18 7,37 538
54 Hrnčárek Martin cz 230 01:05:12 7,27 531
55 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 213 01:07:49 6,99 510 PB
56 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 210 01:08:43 6,90 504
57 Angus Paul gb Team International!!! 208 01:09:30 6,82 498
58 Raszka Zdeněk cz Tymphany 204 01:09:47 6,79 496
59 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 202 01:09:55 6,78 495
60 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 198 01:10:21 6,74 492
61 Homola Filip cz VZS Ostrava 196 01:10:52 6,69 489
62 Kreml Tomáš cz Lowellpro Racing Team 190 01:11:30 6,63 484
63 Knap Tomáš cz V-Team 186 01:12:21 6,55 479
64 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 159 01:40:36 4,71 344
65 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 158 chodec
65 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 158 chodec
65 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 158 chodec
65 Matula Vít cz synci z Kateřinek 158 chodec
65 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 158 chodec
65 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 158 chodec
65 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 158 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...