Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
21. 12. 2019, 16:30
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 22.12.2018 | 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 22.12.2019, 08:03:55
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:50:56 10,37 1.048 PB
2 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 445 00:51:33 10,24 1.036
3 Maceček Tomáš cz BUFF/Pivovar Koníček 440 00:51:44 10,21 1.032
4 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 435 00:51:54 10,17 1.029
5 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 432 00:52:07 10,13 1.025 CR PB
6 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:52:49 10,00 1.011
7 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 428 00:53:00 9,96 1.008 PB
8 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 426 00:54:11 9,74 986 PB
9 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 424 00:54:17 9,73 984
10 Kovář Roman cz AVA 422 00:54:40 9,66 977
11 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 420 00:54:41 9,66 977
12 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 419 00:55:53 9,45 956
13 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 418 00:56:01 9,43 953
14 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 417 00:56:17 9,38 949 PB
15 Turek Martin cz AC Sparta Praha 416 00:56:47 9,30 940 PB
16 Brož Matěj cz Jump Sport 415 00:57:05 9,25 935
17 Lysák Vlastimil cz JAPAsport.cz 414 00:57:29 9,19 929
18 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 413 00:58:18 9,06 916 PB
19 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:58:40 9,00 910
20 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:59:04 8,94 904
21 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 410 00:59:17 8,91 901
22 Šindelek Vladan cz Olympáci 409 00:59:40 8,85 895
23 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 408 00:59:42 8,84 894
24 Blabla Tomáš cz Olympáci 407 00:59:51 8,82 892
25 Kimla Jan cz Olympáci 406 00:59:55 8,81 891 PB
26 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 405 01:00:02 8,80 890 PB
27 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 404 01:00:24 8,74 884
28 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 403 01:00:50 8,68 878
29 Košut Filip cz Jahůdky 402 01:01:03 8,65 875
30 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 401 01:01:06 8,64 874
31 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 400 01:01:10 8,63 873
32 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 399 01:01:17 8,62 871
33 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 398 01:01:22 8,60 870
34 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 397 01:01:31 8,58 868 PB
35 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 396 01:01:38 8,57 866
36 Sejkora David cz X-Trail Orlová 395 01:01:41 8,56 866
37 Ručka Richard cz Jump Sport 394 01:01:45 8,55 865
38 Lachnit Jan cz AVA 393 01:01:47 8,55 864
39 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 392 01:02:02 8,51 861
40 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 391 01:02:11 8,49 859
41 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 390 01:02:41 8,42 852
42 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 389 01:03:12 8,35 845
43 Škrabánek Petr cz Jump Sport 388 01:03:16 8,35 844
44 Kaluža Luboš cz Jahůdky 387 01:03:17 8,34 844 PB
45 Výduch Luděk cz Tři křížky 386 01:03:19 8,34 843 PB
46 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 385 01:03:21 8,33 843 CR PB
47 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 384 01:03:22 8,33 843
48 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 383 01:03:25 8,33 842 PB
49 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 382 01:03:30 8,31 841 PB
50 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 381 01:03:36 8,30 840
51 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 380 01:03:58 8,25 835
52 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 379 01:04:01 8,25 834
53 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 378 01:04:14 8,22 831
54 Swaczyna Patrik cz 377 01:04:18 8,21 830
55 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 376 01:04:20 8,21 830
56 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 375 01:04:23 8,20 829
57 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 374 01:04:26 8,19 829 PB
58 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 373 01:04:56 8,13 822
59 Schüler Petr cz Tři křížky 372 01:04:58 8,13 822
60 Lauterbach David cz Tymphany 371 01:05:07 8,11 820 PB
61 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 370 01:05:13 8,10 819
62 Mazur Martin cz Jump Sport 369 01:05:17 8,09 818
63 Frank Pavel cz AVA 368 01:05:25 8,07 816 PB
64 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 367 01:05:26 8,07 816 PB
65 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 366 01:05:29 8,06 815 PB
66 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 365 01:05:33 8,05 815
67 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 364 01:05:35 8,05 814
68 Gula Roman cz Tymphany 363 01:05:41 8,04 813
69 Levinský Lukáš cz Matrix Team 362 01:05:42 8,04 813
70 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 361 01:05:46 8,03 812
71 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 360 01:05:55 8,01 810
72 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 359 01:05:58 8,00 809 PB
73 Misiarz Petr cz Trek 1324 358 01:06:01 8,00 809 PB
74 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 357 01:06:10 7,98 807
75 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 356 01:06:12 7,98 807
76 Bajtek Rostislav cz BsvČT 355 01:06:14 7,97 806
77 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 354 01:06:24 7,95 804 CR
78 Velebil Lukáš cz Matrix Team 353 01:06:38 7,92 801 PB
79 Němec Jakub cz Team International!!! 352 01:06:43 7,91 800
80 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 351 01:06:55 7,89 798 PB
81 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 350 01:06:56 7,89 798 PB
82 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 349 01:06:58 7,88 797
83 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 348 01:07:01 7,88 797 PB
84 Blažek Jaroslav cz AVA 347 01:07:04 7,87 796
85 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 346 01:07:21 7,84 793
86 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 345 01:07:26 7,83 792
87 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 344 01:07:33 7,82 791
88 Collen Malcolm gb Team International!!! 343 01:07:35 7,81 790 PB
89 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 342 01:07:38 7,81 790
90 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 341 01:07:41 7,80 789
91 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 340 01:07:59 7,77 785
92 Smékal Venca cz SK Černé plíce 339 01:08:02 7,76 785
93 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 338 01:08:06 7,75 784
94 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 337 01:08:14 7,74 783
95 Černoch Ondřej cz Tymphany 336 01:08:27 7,71 780
96 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 335 01:08:29 7,71 780
97 Wita Radim cz Team LightBIKE 334 01:08:31 7,71 779
98 Šindelek Daniel cz Olympáci 333 01:08:37 7,69 778
99 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 332 01:08:48 7,67 776
100 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 331 01:08:51 7,67 776 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...