Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,3 km
Převýšení:
764 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
72 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 5.1.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 10.1.2020, 06:03:12
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 430 00:40:57 9,23 1.119 TR CR
2 Horák Ondřej cz AVA 422 00:41:14 9,17 1.112
3 Ručka Richard cz Jump Sport 417 00:44:07 8,57 1.039 PB
4 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:44:43 8,45 1.025 PB
5 Sejkora David cz X-Trail Orlová 410 00:45:39 8,28 1.004 PB
6 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 409 00:45:43 8,27 1.003 PB
7 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 403 00:46:21 8,16 989 PB
8 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 395 00:47:26 7,97 966 PB
9 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 394 00:47:30 7,96 965
10 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 392 00:47:34 7,95 964
11 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 383 00:48:48 7,75 939
12 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 381 00:48:52 7,74 938 PB
13 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 378 00:48:59 7,72 936
14 Mazur Martin cz Jump Sport 376 00:49:22 7,66 929
15 Swaczyna Patrik cz 373 00:49:42 7,61 922 PB
16 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 371 00:49:56 7,57 918
17 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 364 00:50:15 7,52 912
18 Misiarz Petr cz Trek 1324 362 00:50:22 7,50 910
19 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 357 00:50:52 7,43 901
20 Gula Roman cz Tymphany 354 00:51:06 7,40 897 PB
21 Matulů Víťa cz Modrý gang 353 00:51:10 7,39 896
22 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 352 00:51:17 7,37 894
23 Lauterbach David cz Tymphany 348 00:51:54 7,28 883 PB
24 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 345 00:52:03 7,26 881
25 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 344 00:52:04 7,26 880
26 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 337 00:52:36 7,19 871
27 Velebil Lukáš cz Matrix Team 335 00:52:46 7,16 869 PB
28 Skorčík Ján sk CK Turzovka 334 00:52:49 7,16 868
29 Goláň Josef cz Gogy Team 328 00:53:19 7,09 860
30 Baletka Stanislav cz Funny team 320 00:53:43 7,04 853
31 Oswald Pavel cz Matrix Team 319 00:53:47 7,03 852
32 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 314 00:54:10 6,98 846
33 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 311 00:54:33 6,93 840
34 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 310 00:55:03 6,87 833
35 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 308 00:55:09 6,85 831 PB
36 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 307 00:55:24 6,82 827 CR
37 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 306 00:55:27 6,82 827
38 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 305 00:55:29 6,81 826
39 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 300 00:55:40 6,79 823
40 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 299 00:55:46 6,78 822
41 Waloszek Vlastislav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 295 00:56:13 6,72 815
42 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 294 00:56:17 6,72 814
43 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 293 00:56:18 6,71 814 PB
44 Fagan Neil ie Team International!!! 291 00:56:19 6,71 814 PB
45 Jasiok Lumír cz Trek 1324 285 00:57:04 6,62 803 PB
46 Janas Karel cz Porubští Rafani 284 00:57:17 6,60 800
47 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 265 00:58:31 6,46 783
48 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 264 00:58:33 6,46 783
49 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 260 00:58:46 6,43 780
50 Frost Gary gb Team International!!! 259 00:58:49 6,43 779
51 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 258 00:58:51 6,42 779 PB
52 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 257 00:58:52 6,42 779 PB
53 Morong Libor cz Beskydské Bestie 255 00:58:54 6,42 778 PB
54 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 254 00:58:56 6,41 778 PB
55 Svoboda Tomáš cz 252 00:59:03 6,40 776
56 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 250 00:59:18 6,37 773 PB
57 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 243 00:59:38 6,34 769 PB
58 Slíva Marek cz SK Lapačka 237 01:00:13 6,28 761
59 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 228 01:01:19 6,16 748
60 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 227 01:01:26 6,15 746 PB
61 Hrnčárek Martin cz 223 01:01:41 6,13 743 PB
62 Harabiš Radim vk SK Valašského království 217 01:02:11 6,08 737 PB
63 Reček Petr cz SK Černé plíce 211 01:02:31 6,05 733
64 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 210 01:02:36 6,04 732 PB
65 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 204 01:03:20 5,97 724
66 Angus Paul gb Team International!!! 202 01:03:39 5,94 720
67 Wilczynski Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 199 01:03:51 5,92 718 PB
68 Pytlík Pavel cz RUN99 Havířov 198 01:03:52 5,92 718
69 Vrobel David cz 197 01:03:54 5,92 717
70 Homola Filip cz VZS Ostrava 187 01:05:40 5,76 698 PB
71 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 180 01:06:37 5,67 688 PB
72 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 179 01:06:39 5,67 688 PB
73 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 178 01:06:53 5,65 685
74 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 140 chodec
74 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 140 chodec
74 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 140 chodec
74 Levinský Lukáš cz Matrix Team 140 chodec
74 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 140 chodec
74 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 140 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...