Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
11. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
58 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2020, 19:09:22
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 440 00:41:49 9,33 1.220 CR
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 426 00:43:09 9,04 1.182 PB
3 Ručka Richard cz Jump Sport 417 00:46:40 8,36 1.093 PB
4 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:46:56 8,31 1.087
5 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 412 00:47:31 8,21 1.073 PB
6 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 403 00:49:10 7,93 1.037
7 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 397 00:49:39 7,85 1.027
8 Sejkora David cz X-Trail Orlová 396 00:49:46 7,84 1.025 PB
9 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 394 00:49:52 7,82 1.023
10 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 385 00:51:13 7,61 996 PB
11 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 382 00:51:40 7,55 987
12 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 379 00:51:54 7,51 983 PB
13 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 374 00:52:05 7,49 979
14 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 371 00:52:17 7,46 975
15 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 365 00:52:41 7,40 968
16 Swaczyna Patrik cz 363 00:52:51 7,38 965
17 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 362 00:52:54 7,37 964
18 Misiarz Petr cz Trek 1324 355 00:53:18 7,32 957 PB
19 Mazur Martin cz Jump Sport 348 00:53:58 7,23 945
20 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 347 00:54:01 7,22 944
21 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 346 00:54:03 7,22 944 PB
22 Heinrich Lukáš cz Bikestyle.cz-Cyklosport HF 343 00:54:29 7,16 936
23 Matulů Víťa cz Modrý gang 341 00:54:31 7,15 935
24 Gula Roman cz Tymphany 336 00:55:03 7,08 926 PB
25 Lauterbach David cz Tymphany 331 00:55:25 7,04 920 PB
26 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 326 00:56:00 6,96 911
27 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 322 00:56:25 6,91 904
28 Levinský Lukáš cz Matrix Team 321 00:56:33 6,90 902
29 Slivka Milan sk ŽABKA ČADCA 319 00:56:42 6,88 899 PB
30 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 318 00:56:45 6,87 899
31 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 315 00:56:55 6,85 896
32 Baletka Stanislav cz Funny team 314 00:57:07 6,83 893
33 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 313 00:57:10 6,82 892 PB
34 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 312 00:57:10 6,82 892
35 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 311 00:57:15 6,81 891
36 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 310 00:57:21 6,80 889 PB
37 Oswald Pavel cz Matrix Team 309 00:57:36 6,77 885
38 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 307 00:57:45 6,75 883
39 Hlaušek Roman cz Racing Olešná F-M 302 00:58:21 6,68 874
40 Waloszek Vlastislav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 301 00:58:27 6,67 873
41 Pietrzyk Vratislav cz Kulturně sportovní klub… 297 00:58:39 6,65 870
42 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 293 00:59:05 6,60 863
43 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 291 00:59:16 6,58 861
44 Kvíčala Tomáš cz Team LightBIKE 289 00:59:26 6,56 858
45 Janas Karel cz Porubští Rafani 288 00:59:28 6,56 858
46 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 284 00:59:43 6,53 854
47 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 282 00:59:48 6,52 853 PB
48 Fagan Neil ie Team International!!! 280 00:59:54 6,51 851 PB
49 Skopalík Zbyněk cz AVA 277 01:00:22 6,46 845
50 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 274 01:00:36 6,44 842
51 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 270 01:01:06 6,38 835
52 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 263 01:01:39 6,33 827
53 Morong Libor cz Beskydské Bestie 257 01:02:02 6,29 822 PB
54 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 254 01:02:04 6,28 822 PB
55 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 248 01:02:53 6,20 811
56 Gavlas Lubomír cz amatér 247 01:02:56 6,20 810
57 Magdon Roman cz Duke Corporation 245 01:03:17 6,16 806
58 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 243 01:03:30 6,14 803
59 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 240 01:03:57 6,10 797 PB
60 Svoboda Tomáš cz 239 01:04:02 6,09 796 PB
61 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 237 01:04:17 6,07 793
62 Jasiok Lumír cz Trek 1324 235 01:04:24 6,06 792
63 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 233 01:04:30 6,05 791
64 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 232 01:04:36 6,04 789
65 Harabiš Radim vk SK Valašského království 231 01:04:41 6,03 788
66 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 229 01:04:50 6,02 787
67 Hrnčárek Martin cz 228 01:04:54 6,01 786 PB
68 Rek Filip vk TOBI Sport Frenštát p.R. 225 01:05:24 5,96 780
69 Slíva Marek cz SK Lapačka 221 01:06:09 5,90 771
70 Angus Paul gb Team International!!! 218 01:06:19 5,88 769
71 Pytlík Pavel cz RUN99 Havířov 214 01:06:37 5,85 766
72 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 206 01:07:56 5,74 751
73 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 198 01:08:54 5,66 740 PB
74 Raszka Zdeněk cz Tymphany 193 01:09:23 5,62 735
75 Zajíc Josef cz lepus.cz 182 01:11:33 5,45 713
76 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 181 01:12:08 5,41 707
77 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 167 01:15:11 5,19 678
78 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 143 chodec
78 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 143 chodec
78 Velebil Lukáš cz Matrix Team 143 chodec
78 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 143 chodec
78 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 143 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...