Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
11. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
58 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2020, 19:09:22
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 402 00:49:18 7,91 1.034 CR PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 393 00:50:05 7,79 1.018 PB
3 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 392 00:50:06 7,78 1.018 PB
4 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 361 00:52:59 7,36 963 CR
5 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 357 00:53:14 7,33 958 PB
6 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 353 00:53:36 7,28 951
7 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 328 00:55:45 7,00 915 PB
8 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 317 00:56:49 6,86 898 PB
9 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 308 00:57:43 6,76 884
10 Piechowicz Kateřina cz AVA 272 01:01:00 6,39 836 PB
11 Michalová Radmila cz Matrix Team 262 01:01:41 6,32 827 PB
12 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 259 01:01:57 6,30 823 PB
13 Matušková Iveta cz DIGISFERA 255 01:02:03 6,29 822
14 Boháč Petra cz Team LightBIKE 252 01:02:19 6,26 818 PB
15 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 236 01:04:21 6,06 793 PB
16 Siváková Kateřina cz 226 01:05:22 5,97 780 PB
17 Dirnerová Alžběta cz AVA 217 01:06:29 5,87 767
18 Říhová Blanka cz 210 01:06:52 5,83 763 PB
19 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 209 01:07:21 5,79 757 PB
20 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 207 01:07:45 5,76 753
21 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 205 01:07:59 5,74 750 PB
22 Martynková Marcela cz BsvČT 203 01:08:09 5,72 748
23 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 202 01:08:11 5,72 748
24 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 199 01:08:50 5,67 741 PB
25 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 195 01:09:09 5,64 738 PB
26 Jančová Martina cz 189 01:09:39 5,60 732
27 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 188 01:10:11 5,56 727
28 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 185 01:10:45 5,51 721
29 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 184 01:11:08 5,48 717
30 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 183 01:11:26 5,46 714 PB
31 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 173 01:14:10 5,26 688
32 Stoklásková Pavla cz BsvČT 172 01:14:12 5,26 687
33 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 169 01:14:46 5,22 682
34 Stryková Tereza cz STRYK team 165 01:15:32 5,16 675 PB
35 Poláková Tereza cz Extreme sport club Selnik 164 01:15:37 5,16 674
36 Lauterbachová Jana cz Tymphany 163 01:15:55 5,14 672
37 Garbová Sandy cz Jahůdky 161 01:16:40 5,09 665
38 Gašperiková Andrea cz TeddyBeer team 158 01:17:20 5,04 659 PB
39 Ličková Nikola cz 156 01:17:34 5,03 657
40 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 155 01:17:57 5,00 654
41 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 154 01:18:08 4,99 653 PB
42 Matisová Michaela cz BsvČT 152 01:19:16 4,92 643
43 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 151 01:21:04 4,81 629
44 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 149 01:22:31 4,73 618
45 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 148 01:23:33 4,67 610
46 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 147 01:24:09 4,63 606
47 Bartalosová Věra cz 145 01:31:25 4,27 558
48 Gollová Lenka cz HUHU Mega Racing Team 143 chodec
48 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 143 chodec
48 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 143 chodec
48 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 143 chodec
48 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 143 chodec
48 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 143 chodec
48 Machová Zdenka cz Neběžecký kroužek 143 chodec
48 Jacková Olinka sk ŠK Vysoké Tatry 143 chodec
48 Petrová Lenka cz 143 chodec
48 Franerová Katarína cz Hujerovi 143 chodec
48 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 143 chodec
48 Šimčíková Petra cz Tři křížky 143 chodec
48 Martausová Vlasta cz Tři křížky 143 chodec
48 Franerová Viktorie cz Hujerovi 143 chodec
48 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 143 chodec
48 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 143 chodec
48 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 143 chodec
48 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 143 chodec
48 Franerová Míša cz Hujerovi 143 chodec
48 Nosková Kateřina cz Orlík Orlová 143 chodec
48 Nenutilová Jana cz Hasiči Kopřivnice 143 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...