Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2020, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
57 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 27.1.2019 | 28.1.2018 | 29.1.2017 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 21.1.2020, 07:55:30
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 435 00:42:16 8,80 1.136 CR PB
2 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:45:38 8,15 1.052 PB
3 Ručka Richard cz Jump Sport 418 00:46:29 8,00 1.033 PB
4 Sejkora David cz X-Trail Orlová 413 00:47:45 7,79 1.005 PB
5 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 410 00:48:38 7,65 987
6 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 407 00:49:10 7,57 976
7 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 404 00:49:46 7,47 965
8 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 398 00:51:03 7,29 940
9 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 394 00:51:17 7,25 936
10 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 388 00:52:23 7,10 916
11 Swaczyna Patrik cz 384 00:52:58 7,02 906
12 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 383 00:53:02 7,01 905 PB
13 Misiarz Petr cz Trek 1324 382 00:53:09 7,00 903 PB
14 Lauterbach David cz Tymphany 380 00:53:12 6,99 902 PB
15 Levinský Lukáš cz Matrix Team 378 00:53:18 6,98 901
16 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 376 00:53:24 6,97 899
17 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 374 00:53:35 6,94 896
18 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 370 00:53:42 6,93 894 PB
19 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 366 00:54:16 6,86 885
20 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 360 00:54:41 6,80 878
21 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 357 00:54:45 6,79 877
22 Gula Roman cz Tymphany 356 00:54:46 6,79 876
23 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 352 00:54:57 6,77 874
24 Pavlík Víťa cz Modrý gang 351 00:55:02 6,76 872
25 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 350 00:55:10 6,74 870
26 Skorčík Ján sk CK Turzovka 345 00:56:03 6,64 856
27 Stöcker Richard cz Team LightBIKE 343 00:56:10 6,62 855
28 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 342 00:56:29 6,59 850 PB
29 Oswald Pavel cz Matrix Team 339 00:56:44 6,56 846
30 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 338 00:56:49 6,55 845
31 Janas Karel cz Porubští Rafani 337 00:56:53 6,54 844
32 Velebil Lukáš cz Matrix Team 332 00:57:21 6,49 837 PB
33 Goláň Josef cz Gogy Team 330 00:57:35 6,46 834
34 Fagan Neil ie Team International!!! 328 00:57:41 6,45 832 PB
35 Togni Paolo it Tymphany 326 00:58:04 6,41 827
36 Gavlas Lubomír cz amatér 316 00:59:45 6,23 803
37 Frost Gary gb Team International!!! 315 01:00:02 6,20 800 PB
38 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 313 01:00:31 6,15 793
39 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 312 01:00:34 6,14 793 PB
40 Harabiš Radim vk SK Valašského království 304 01:01:38 6,04 779
41 Magdon Roman cz Duke Corporation 300 01:02:27 5,96 769
42 Reček Petr cz SK Černé plíce 299 01:02:29 5,95 768
43 Jasiok Lumír cz Trek 1324 296 01:02:54 5,91 763
44 Benesz Radomir cz lepus.cz 294 01:03:07 5,89 760
45 Hrnčárek Martin cz 293 01:03:11 5,89 760 PB
46 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 290 01:03:46 5,83 753
47 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 289 01:03:56 5,82 751
48 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 286 01:04:38 5,76 743 PB
49 Vrobel David cz 278 01:05:53 5,65 729 PB
50 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 274 01:06:38 5,58 720
51 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 269 01:08:27 5,43 701
52 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 268 01:09:08 5,38 694
53 Tomčík Petr cz BR2DY 256 01:11:49 5,18 668 PB
54 Raszka Zdeněk cz Tymphany 255 01:11:57 5,17 667
55 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 245 chodec
55 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 245 chodec
55 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 245 chodec
55 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 245 chodec
55 Morong Libor cz Beskydské Bestie 245 chodec
55 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 245 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...