Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
1. 2. 2020, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
63 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 5.2.2020, 09:13:26
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:42:25 11,17 816 PB
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:43:09 10,98 802
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:43:40 10,85 793
4 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 435 00:43:57 10,78 788
5 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 432 00:44:54 10,56 771
6 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 430 00:46:38 10,16 742
7 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 428 00:47:01 10,08 736
8 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 426 00:47:12 10,04 733
9 Kovář Roman cz AVA 424 00:47:22 10,01 731
10 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:47:37 9,95 727
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 420 00:48:04 9,86 720
12 Jor Martin cz BUFF/Pivovar Koníček 419 00:48:20 9,81 716
13 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 418 00:48:34 9,76 713
14 Ručka Richard cz Jump Sport 417 00:49:02 9,67 706
15 Blabla Tomáš cz Olympáci 416 00:49:08 9,65 705
16 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 415 00:49:20 9,61 702
17 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 414 00:49:40 9,54 697
18 Sejkora David cz X-Trail Orlová 413 00:49:58 9,49 693
19 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 412 00:50:08 9,45 691
20 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 411 00:50:15 9,43 689
21 Košut Filip cz Jahůdky 410 00:50:32 9,38 685
22 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 409 00:50:55 9,31 680
23 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 407 00:51:09 9,27 677
24 Kučera Roman cz Team LightBIKE 406 00:51:24 9,22 674
25 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 405 00:51:30 9,20 672
26 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 403 00:51:52 9,14 667
27 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 402 00:51:56 9,13 667
28 Pavlík Víťa cz Modrý gang 401 00:51:59 9,12 666
29 Kimla Jan cz Olympáci 400 00:52:02 9,11 665
30 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 399 00:52:08 9,09 664
31 Škrabánek Petr cz Jump Sport 398 00:52:31 9,03 659
32 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 397 00:52:38 9,01 658 PB
33 Hořínek Martin cz Iz 40,31 396 00:52:40 9,00 657
34 Wita Jan cz Team LightBIKE 394 00:52:47 8,98 656 PB
35 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 393 00:52:56 8,95 654
36 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 392 00:52:58 8,95 654
37 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 390 00:53:15 8,90 650
38 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 389 00:53:30 8,86 647
39 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 388 00:53:36 8,84 646
40 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 387 00:53:50 8,80 643
41 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 386 00:53:57 8,79 642 PB
42 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 385 00:54:03 8,77 641
43 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 384 00:54:22 8,72 637 PB
44 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 383 00:54:31 8,69 635
45 Frank Pavel cz AVA 382 00:54:38 8,68 634
46 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 381 00:54:41 8,67 633
47 Mazur Martin cz Jump Sport 380 00:54:53 8,64 631
48 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 379 00:54:56 8,63 630
49 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 378 00:55:05 8,61 629 PB
50 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 377 00:55:13 8,58 627
51 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 376 00:55:15 8,58 627
52 Gregor František cz Matrix Team 375 00:55:17 8,57 626
53 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 374 00:55:20 8,57 626
54 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 373 00:55:29 8,54 624
55 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 372 00:55:37 8,52 622
56 Smékal Venca cz SK Černé plíce 371 00:55:42 8,51 622 PB
57 Gula Roman cz Tymphany 370 00:55:47 8,50 621
58 Levinský Lukáš cz Matrix Team 369 00:55:49 8,49 620
59 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 368 00:55:51 8,49 620
60 Skopalík Zbyněk cz AVA 367 00:55:52 8,48 620
61 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 365 00:56:09 8,44 617 PB
62 Misiarz Petr cz Trek 1324 364 00:56:11 8,44 616
63 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 362 00:56:18 8,42 615
64 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 361 00:56:26 8,40 613
65 Bosák Ondřej cz ŠANTÁNEK 360 00:56:40 8,36 611
66 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 359 00:56:44 8,35 610
67 Výduch Luděk cz Tři křížky 358 00:56:58 8,32 608 PB
68 Vojtek Jan cz 357 00:57:00 8,32 607 PB
69 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 356 00:57:08 8,30 606
70 Bartosz David cz Modrá myš 355 00:57:13 8,28 605 PB
71 Oswald Pavel cz Matrix Team 354 00:57:17 8,27 604
72 Salvet Milan cz 353 00:57:23 8,26 603
73 Goláň Josef cz Gogy Team 352 00:57:28 8,25 602
74 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 350 00:57:53 8,19 598
75 Schüler Petr cz Tři křížky 349 00:57:56 8,18 598
76 Collen Malcolm gb Team International!!! 348 00:57:58 8,18 597
77 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 347 00:58:03 8,17 596 PB
78 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 346 00:58:08 8,15 596
79 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 345 00:58:13 8,14 595 PB
80 Petrů Martin cz 343 00:58:27 8,11 592
81 Lauterbach David cz Tymphany 342 00:58:34 8,09 591
82 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 341 00:58:37 8,09 591
83 Skřízala Martin cz RUN99 Havířov 340 00:58:40 8,08 590
84 Slivka Milan sk ŽABKA ČADCA 339 00:58:59 8,04 587 PB
85 Kimla Martin cz Olympáci 338 00:59:02 8,03 586
86 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 337 00:59:09 8,01 585
87 Beneš Pavel cz Opavské dupy 336 00:59:12 8,01 585
88 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 335 00:59:13 8,00 585
89 Melnar Alois cz 334 00:59:14 8,00 584
90 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 332 00:59:21 7,99 583
91 Jašek Radovan cz 331 00:59:23 7,98 583
92 Boris Radek cz ŠANTÁNEK 330 00:59:24 7,98 583
93 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 329 00:59:26 7,98 583
94 Sladomel Petr cz Jahůdky 328 00:59:30 7,97 582 PB
95 Lipina Tomáš cz RUN99 Havířov 327 00:59:33 7,96 581
96 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 326 00:59:36 7,95 581
97 Němec Jakub cz Team International!!! 325 00:59:40 7,94 580
98 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 324 00:59:50 7,92 579
99 Kvíčala Tomáš cz Team LightBIKE 323 00:59:51 7,92 578
100 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 322 00:59:55 7,91 578
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...