Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Petr Jiří cz SALOMON/SUUNTO 450 00:45:57 10,32 1.165
2 Causidis Marek cz Pomalí kluci 445 00:46:42 10,15 1.146 PB
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:47:07 10,06 1.136
4 Otevřel Vít cz AVA 435 00:47:16 10,03 1.132
5 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 432 00:47:33 9,97 1.126 PB
6 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 430 00:49:06 9,65 1.090
7 Cieslar Jakub cz 428 00:49:14 9,63 1.087
8 Hudeček Petr cz Opavské dupy 426 00:49:27 9,59 1.082
9 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 424 00:49:31 9,57 1.081
10 Ponek Tibor sk Čadečka v pohybe 422 00:50:20 9,42 1.063
11 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 420 00:51:10 9,26 1.046 PB
12 Gregor František cz Matrix Team 419 00:51:23 9,22 1.042 PB
13 Pytlík Jiří cz Jump Sport 418 00:51:44 9,16 1.035
14 Kokošek Oldřich cz Sachasport Dynafit 417 00:52:21 9,05 1.022
15 Martin Gogela cz AVA 416 00:52:35 9,01 1.018
16 Tretera Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 415 00:52:38 9,01 1.017
17 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 414 00:52:42 8,99 1.016
18 Škuca Zbyněk cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:53:03 8,93 1.009 PB
19 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 412 00:53:16 8,90 1.005
20 Košut Lukáš cz Jahůdky 411 00:53:17 8,90 1.004
21 Sejkora David cz X-Trail Orlová 410 00:53:23 8,88 1.003 PB
22 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 409 00:53:29 8,86 1.001
23 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 408 00:53:34 8,85 999
24 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 407 00:53:37 8,84 998
25 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 406 00:53:44 8,82 996
26 Michal Mikula sk Čadečka v pohybe 405 00:54:06 8,76 989
27 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 404 00:54:24 8,71 984
28 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:54:30 8,70 982
29 Ručka Richard cz Jump Sport 402 00:54:34 8,69 981
30 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 401 00:54:44 8,66 978 PB
31 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 400 00:55:22 8,56 967 PB
32 Jašek Radovan cz 399 00:55:38 8,52 962
33 Krhut Martin cz Neběžecký kroužek 398 00:55:44 8,50 960 PB
34 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 397 00:55:50 8,49 959
35 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 396 00:55:53 8,48 958
36 Blabla Tomáš cz Olympáci 395 00:56:01 8,46 955
37 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 394 00:56:18 8,42 951 CR
38 Šindelek Vladan cz Olympáci 393 00:56:38 8,37 945
39 Krajča Stanislav cz AVA 392 00:56:46 8,35 943 CR
40 Rymer Collin us Team International!!! 391 00:56:52 8,34 941
41 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 390 00:57:01 8,31 939
42 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 389 00:57:02 8,31 938 PB
43 Jurč Michal cz MOUNTAINTIME team 388 00:57:04 8,31 938
44 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 387 00:57:05 8,30 938 PB
45 Ožanová Zuzana cz 386 00:57:11 8,29 936 PB
46 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 385 00:57:17 8,27 934
47 Jasinski Martin cz 384 00:57:23 8,26 933
48 Výduch Luděk cz Tři křížky 383 00:57:30 8,24 931 PB
49 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 382 00:57:37 8,23 929
50 Nadymáček Tomáš cz SPK Český Těšín 381 00:57:40 8,22 928
51 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 380 00:57:46 8,21 926 PB
52 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 379 00:57:50 8,20 925
53 Ďurica Michal cz PřeciFyzio 378 00:57:53 8,19 925
54 Oswald Vít cz Matrix Team 377 00:57:55 8,18 924
55 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 376 00:58:16 8,14 919 PB
56 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 375 00:58:21 8,12 917 PB
57 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 374 00:58:23 8,12 917 PB
58 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 373 00:58:29 8,10 915
59 Lauterbach David cz Tymphany 372 00:58:31 8,10 915 PB
60 Cienciala Filip cz Splašení goroli 371 00:58:34 8,09 914
61 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 370 00:58:35 8,09 914
62 Gula Roman cz Tymphany 369 00:58:36 8,09 913
63 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 368 00:58:38 8,08 913
64 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 367 00:58:41 8,08 912
65 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 366 00:58:44 8,07 911
66 Szturc Andrzej cz simple running 365 00:58:45 8,07 911
67 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 364 00:58:47 8,06 910 PB
68 Schüler Petr cz Tři křížky 363 00:58:50 8,06 910 PB
69 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 362 00:58:57 8,04 908
70 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 361 00:59:06 8,02 906
71 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 360 00:59:13 8,00 904 PB
72 Škrabánek Petr cz Jump Sport 359 00:59:18 7,99 903 CR
73 Trojanovská Stařešina cz Lokomotiva Trojanovice 358 00:59:31 7,96 899
74 Kolář Jakub cz Tři křížky 357 00:59:38 7,95 897 PB
75 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 356 00:59:43 7,94 896
76 Bajtek Rostislav cz SPK Český Těšín 355 00:59:46 7,93 895 PB
77 Vorková Daniela cz Čadečka v pohybe 354 00:59:50 7,92 894
78 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 353 00:59:51 7,92 894
79 Pospíšil Daniel cz BESKYD-NATURAL 352 00:59:58 7,90 892 PB
80 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 351 01:00:00 7,90 892
81 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 350 01:00:27 7,84 885
82 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 349 01:00:36 7,82 883
83 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 348 01:00:38 7,82 883 PB
84 Michalík Michal cz Sachasport Dynafit 347 01:00:40 7,81 882 PB
85 Rett Tom cz SK Oceláci Ostrava 346 01:00:45 7,80 881 PB
86 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 345 01:00:57 7,78 878 PB
87 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 344 01:01:05 7,76 876
88 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 343 01:01:18 7,73 873
89 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 342 01:01:22 7,72 872 PB
90 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 341 01:01:24 7,72 872
91 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 340 01:01:33 7,70 870 PB
92 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 339 01:01:36 7,69 869
93 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 338 01:01:37 7,69 869
94 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 337 01:01:38 7,69 868
95 Frank Pavel cz AVA 336 01:01:45 7,68 867
96 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 335 01:02:00 7,65 863
97 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 334 01:02:01 7,64 863
98 Glůza Roman cz RUBIC 333 01:02:04 7,64 862
99 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 332 01:02:08 7,63 861
100 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 331 01:02:11 7,62 861
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...