Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
19. 2. 2022, 10:00
Délka:
4,3 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
89 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 16.2.2020 | 16.2.2019 | 17.2.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 20.2.2022, 15:14:32
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz AVA 450 00:25:42 10,04 1.279
2 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 445 00:25:52 9,97 1.271
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:25:53 9,97 1.270
4 Horák Ondřej cz AVA 435 00:25:56 9,95 1.268
5 Martin Gogela cz AVA 432 00:26:19 9,80 1.249 CR
6 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 430 00:26:44 9,65 1.230
7 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 428 00:27:25 9,41 1.199
8 Cieslar Jakub cz 426 00:27:43 9,31 1.186
9 Kubičík Tomáš cz Scott 424 00:27:44 9,30 1.186
10 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 422 00:27:46 9,29 1.184 PB
11 Hudeček Petr cz Opavské dupy 420 00:27:53 9,25 1.179
12 Lachnit Jan cz AVA 419 00:27:55 9,24 1.178
13 Lysák Vlastimil cz fKlidu sport team 418 00:28:26 9,07 1.156
14 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 417 00:28:33 9,04 1.152
15 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:28:39 9,01 1.148
16 Valošek Jan cz 415 00:28:44 8,98 1.144
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:28:55 8,92 1.137
18 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 413 00:29:04 8,88 1.131 PB
19 Krajča Stanislav cz AVA 412 00:29:09 8,85 1.128 CR
20 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 411 00:29:10 8,85 1.127 PB
21 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 410 00:29:18 8,81 1.122
22 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 409 00:29:31 8,74 1.114 PB
23 Jurečka Tomáš cz 408 00:29:32 8,74 1.113
24 Gregor František cz Matrix Team 407 00:29:39 8,70 1.109 PB
25 Flaša David cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 406 00:30:00 8,60 1.096
26 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 405 00:30:05 8,58 1.093 PB
27 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 404 00:30:11 8,55 1.089
28 Hlavatík Jan cz Jump Sport 403 00:30:13 8,54 1.088
29 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 402 00:30:15 8,53 1.087
30 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 401 00:30:28 8,47 1.079
31 Sejkora David cz X-Trail Orlová 400 00:30:32 8,45 1.077
32 Bukovjan Filip cz KESBUK 399 00:30:34 8,44 1.076
33 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 398 00:30:51 8,36 1.066 PB
34 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 397 00:31:04 8,30 1.058
35 Kvita Jiří cz CK Frenštát p.R. 396 00:31:23 8,22 1.048
36 Ručka Richard cz Jump Sport 395 00:31:23 8,22 1.048
37 Oswald Vít cz Matrix Team 394 00:31:31 8,19 1.043 CR
38 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 393 00:31:40 8,15 1.038
39 Výduch Luděk cz Tři křížky 392 00:31:41 8,14 1.038
40 Škrabánek Petr cz Jump Sport 391 00:31:41 8,14 1.038 CR
41 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 390 00:31:43 8,13 1.037 PB
42 Vorková Daniela sk Čadečka v pohybe 389 00:31:45 8,13 1.036
43 Kimla Jan cz Olympáci 388 00:31:58 8,07 1.029
44 Bublík Libor cz supshop.cz 387 00:31:59 8,07 1.028
45 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 386 00:32:11 8,02 1.022
46 Němec Jakub cz Team International!!! 385 00:32:12 8,01 1.021 PB
47 Cienciala Filip cz Splašení goroli 384 00:32:12 8,01 1.021
48 Přikryl Roman cz fKlidu sport team 383 00:32:21 7,98 1.016
49 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 382 00:32:24 7,96 1.015
50 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 381 00:32:27 7,95 1.013
51 Lauterbach David cz Tymphany 380 00:32:27 7,95 1.013 PB
52 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 379 00:32:32 7,93 1.011
53 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 378 00:32:34 7,92 1.010
54 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 377 00:32:35 7,92 1.009
55 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 376 00:32:39 7,90 1.007
56 Melnar Alois cz CK Frenštát p.R. 375 00:32:40 7,90 1.007 PB
57 Pražák Petr cz Iz 40,31 374 00:32:45 7,88 1.004
58 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 373 00:32:48 7,87 1.002
59 Blabla Tomáš cz Olympáci 372 00:32:50 7,86 1.001
60 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 371 00:32:58 7,83 997
61 Kolář Jakub cz Tři křížky 370 00:33:05 7,80 994 PB
62 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 369 00:33:12 7,77 990
63 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 368 00:33:14 7,76 989
64 Szturc Andrzej cz simple running 367 00:33:14 7,76 989
65 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 366 00:33:26 7,72 983
66 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 365 00:33:26 7,72 983
67 Běhůnek Svatoslav cz AVA 364 00:33:27 7,71 983
68 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 363 00:33:35 7,68 979
69 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 362 00:33:43 7,65 975
70 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 361 00:33:48 7,63 973
71 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 360 00:33:55 7,61 969
72 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 359 00:33:57 7,60 968
73 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 358 00:34:04 7,57 965
74 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 357 00:34:04 7,57 965
75 Frank Pavel cz AVA 356 00:34:06 7,57 964
76 Šindelek Daniel cz Olympáci 355 00:34:09 7,55 963
77 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 354 00:34:16 7,53 960 PB
78 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 353 00:34:25 7,50 955
79 Šimonová Elen cz 352 00:34:33 7,47 952
80 Maršálek David cz Racing Olešná 351 00:34:34 7,46 951 PB
81 Rymer Collin us Team International!!! 350 00:34:35 7,46 951
82 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 349 00:34:39 7,45 949
83 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 348 00:34:42 7,44 948
84 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 347 00:34:47 7,42 945
85 Stražovec Tomáš cz SK ZaFaR Frenštát p.R 346 00:34:51 7,40 943
86 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 345 00:34:53 7,40 943
87 Perez Hector cz TOBI Sport Frenštát p.R. 344 00:34:54 7,39 942
88 Pokluda Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 343 00:35:03 7,36 938
89 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 342 00:35:08 7,34 936
90 Janko Dalibor cz SK Oceláci Ostrava 341 00:35:09 7,34 935 PB
91 Marcinčák Branislav sk 340 00:35:15 7,32 933
92 Černoch Ondřej cz Tymphany 339 00:35:16 7,32 932
93 Kulštejnová Tereza cz Jump Sport 338 00:35:21 7,30 930
94 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 337 00:35:27 7,28 928
95 Pivoňka Martin cz RuMMM 336 00:35:36 7,25 924
96 Marek Lukáš cz PřeciFyzio 335 00:35:36 7,25 924
97 Glůza Roman cz RUBIC 334 00:35:37 7,24 923
98 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 333 00:35:39 7,24 922
99 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 332 00:35:45 7,22 920
100 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 331 00:35:45 7,22 920
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...