# | Jméno | Tým | Body | Čas | Rozdíl | Poměr (%) | Rychlost (km/h) | Stoupavost (m/h) | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | Zdeněk Kašpar | Janys Extreme Racing | 280 | 1:02:39 | 0:22:55 | 63,4 | 7,57 | 553 | ||
152 | Radek Krnac | Beskydské Bestie | 279 | 1:02:41 | 0:22:57 | 63,4 | 7,56 | 552 | ||
153 | Jan Fierla st. | CK FESO Petřvald | 278 | 1:03:00 | 0:23:16 | 63,1 | 7,52 | 550 | ||
154 | Nikola Knotek | CK Frenštát Wonder Women | 277 | 1:03:03 | 0:23:19 | 63,0 | 7,52 | 549 | ||
155 | David Koudelka | VZS Ostrava | 276 | 1:03:18 | 0:23:34 | 62,8 | 7,49 | 547 | ||
156 | Jaroslav Benda | Yellow Project | 275 | 1:03:26 | 0:23:42 | 62,6 | 7,47 | 546 | ||
157 | Lenka Stryková | KMB team | 274 | 1:03:31 | 0:23:47 | 62,6 | 7,46 | 545 | ||
158 | Petr Říčný | SK ZaFaR Frenštát p.R | 273 | 1:04:14 | 0:24:30 | 61,9 | 7,38 | 539 | ||
159 | Pavel Oswald | Matrix Team | 272 | 1:04:18 | 0:24:34 | 61,8 | 7,37 | 538 | ||
160 | Filip Homola | VZS Ostrava | 271 | 1:04:24 | 0:24:40 | 61,7 | 7,36 | 538 | ||
161 | Pavel Czylok | SPK Český Těšín | 270 | 1:04:32 | 0:24:48 | 61,6 | 7,35 | 536 | ||
162 | Malcolm Collen | Team International!!! | 269 | 1:04:36 | 0:24:52 | 61,5 | 7,34 | 536 | ||
163 | Michal Petr | Petrovci | 268 | 1:04:45 | 0:25:01 | 61,4 | 7,32 | 535 | ||
164 | Tomáš Maršálek | Racing Olešná | 267 | 1:05:04 | 0:25:20 | 61,1 | 7,28 | 532 | ||
165 | Jan Riegel | Trek 1324 | 266 | 1:05:29 | 0:25:45 | 60,7 | 7,24 | 529 | ||
166 | Tomáš Polášek | SK Valašského království | 265 | 1:05:55 | 0:26:11 | 60,3 | 7,19 | 525 | ||
167 | Tereza Stryková | KMB team | 264 | 1:05:57 | 0:26:13 | 60,2 | 7,19 | 525 | ||
168 | Kateřina Mertová | Baláž EXTREME-WOMEN'S TEAM… | 263 | 1:06:21 | 0:26:37 | 59,9 | 7,14 | 522 | ||
169 | Martina Petrová | Iz 40,31 | 262 | 1:06:30 | 0:26:46 | 59,7 | 7,13 | 521 | ||
170 | Karel Matušek | MRKEY.FUN | 261 | 1:06:34 | 0:26:50 | 59,7 | 7,12 | 520 | ||
171 | Terezie Šenková | SK ZaFaR Frenštát p.R | 260 | 1:06:35 | 0:26:51 | 59,7 | 7,12 | 520 | ||
172 | Kamila Hiľovská | Beskydské Bratrstvo Chmelové… | 259 | 1:06:38 | 0:26:54 | 59,6 | 7,11 | 520 | ||
173 | Iveta Matušková | KMB team | 258 | 1:07:11 | 0:27:27 | 59,1 | 7,06 | 515 | ||
174 | Lukáš Suchánek | KHB Radegast | 257 | 1:07:37 | 0:27:53 | 58,8 | 7,01 | 512 | ||
175 | Radmila Michalová | KMB team | 256 | 1:08:09 | 0:28:25 | 58,3 | 6,96 | 508 | ||
176 | Marek Tešnar | X-Trail Orlová | 255 | 1:08:24 | 0:28:40 | 58,1 | 6,93 | 506 | ||
177 | Iveta Václavíková | RUN99W | 254 | 1:08:28 | 0:28:44 | 58,0 | 6,92 | 506 | ||
178 | Roman Magdon | Duke Corporation | 253 | 1:08:43 | 0:28:59 | 57,8 | 6,90 | 504 | ||
179 | Mirek Král | FC-B7 TÝM!!! | 252 | 1:08:51 | 0:29:07 | 57,7 | 6,88 | 503 | ||
180 | Nela Sejkorová | X-Trail Orlová MIX | 251 | 1:09:16 | 0:29:32 | 57,4 | 6,84 | 500 | ||
181 | Ondřej Bezunk | Team Forman profiq Cinelli | 250 | 1:09:21 | 0:29:37 | 57,3 | 6,83 | 499 | PB | |
182 | Radim Harabiš | SK Valašského království | 249 | 1:09:24 | 0:29:40 | 57,3 | 6,83 | 499 | ||
183 | Jakub Recman | 248 | 1:10:22 | 0:30:38 | 56,5 | 6,74 | 492 | PB | ||
184 | Jiří Rabiec | PřeciFyzio | 247 | 1:10:37 | 0:30:53 | 56,3 | 6,71 | 490 | ||
185 | Pavel Musil | Team LightBIKE | 246 | 1:11:34 | 0:31:50 | 55,5 | 6,62 | 484 | ||
186 | Jiří Mikláš | Mentální Běžecká | 245 | 1:11:36 | 0:31:52 | 55,5 | 6,62 | 484 | ||
187 | Radomír Šnevajs | KHB Radegast | 244 | 1:11:39 | 0:31:55 | 55,5 | 6,62 | 483 | ||
188 | Ondřej Pavlica | HypeOxy | 243 | 1:11:52 | 0:32:08 | 55,3 | 6,60 | 482 | ||
189 | Roman Kvarda | Racing Olešná | 242 | 1:12:00 | 0:32:16 | 55,2 | 6,58 | 481 | ||
190 | Lea Holubcikova | Mentální Běžecká | 241 | 1:12:18 | 0:32:34 | 55,0 | 6,56 | 479 | ||
191 | Martina Storzerová | 240 | 1:12:42 | 0:32:58 | 54,7 | 6,52 | 476 | |||
192 | Nadiia Gerashchenko | Cácorky | 239 | 1:13:01 | 0:33:17 | 54,4 | 6,49 | 474 | ||
193 | Denisa Návratová | 238 | 1:15:23 | 0:35:39 | 52,7 | 6,29 | 459 | |||
194 | Jiří Dubový | synci z Kateřinek | 237 | 1:15:28 | 0:35:44 | 52,7 | 6,28 | 459 | ||
195 | Martin Bůžek | LH race 2018 | 236 | 1:15:49 | 0:36:05 | 52,4 | 6,25 | 457 | ||
196 | Michaela Macejková | RUN99W | 235 | 1:16:06 | 0:36:22 | 52,2 | 6,23 | 455 | ||
197 | Eva Balarynova | Valašské království | 234 | 1:17:16 | 0:37:32 | 51,4 | 6,13 | 448 | ||
198 | Tereza Hlisnikovská | Neběžecký kroužek | 233 | 1:19:33 | 0:39:49 | 49,9 | 5,96 | 435 | ||
199 | Josef Orság | SK ZaFaR Frenštát p.R | 232 | 1:19:38 | 0:39:54 | 49,9 | 5,95 | 435 | ||
200 | Ludmila Šokalová | Pepa Team F-M | 231 | 1:20:38 | 0:40:54 | 49,3 | 5,88 | 429 | # | Jméno | Tým | Body | Čas | Rozdíl | Poměr (%) | Rychlost (km/h) | Stoupavost (m/h) |
TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord
Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...