Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
28. 1. 2006, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 29.1.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Figura Michal cz Náhorní Karabach 40 00:40:44 5,45 978
2 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 37 00:00:00
3 Petráš Martin cz CKVK 1 35 00:00:00
4 Raška Zbyněk cz CKVK 1 33 00:00:00
5 Kauer Adam cz Kawka a spol. 31 00:00:00
6 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 30 00:00:00
7 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 29 00:00:00
8 Ivanov Nikola bg Karaba 28 00:00:00
9 Groš Štefan vk FOTO Morava 27 00:00:00
10 Satinský Tomáš cz Horská Družba 26 00:00:00
11 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 25 00:00:00
12 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 24 00:00:00
13 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 23 00:00:00
14 Tešnar Marek cz Petřvald 22 00:00:00
15 Greipel Tomáš cz Náhorní Karabach 21 00:00:00
16 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 20 00:00:00
17 Pešat Jan cz VK Perun 19 00:00:00
18 Dudis cz Vortex 18 00:00:00
19 Krkoška Václav cz Horská Družba 17 00:00:00
20 Ševčíková Jana cz Bike One 16 00:00:00
21 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 15 00:00:00
22 Klapec Ondřej cz VK Perun 14 00:00:00
23 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 13 00:00:00
24 Balko Peter cz Triskáči FM 1 12 00:00:00
25 Raška František cz CKVK 1 11 00:00:00
26 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 10 00:00:00
27 Hruška Martin cz UFO Bike 9 00:00:00
28 Bauer Patrik cz Horská Družba 8 00:00:00
29 Luzar Daniel cz UFO Bike 7 00:00:00
30 Gieselová Pavlína cz UFO Bike 6 00:00:00
31 Mrázek Jiří cz UFO Bike 5 00:00:00
32 Kaňák Jan cz Triskáči FM 1 4 00:00:00
33 Hudeček Nikola cz UFO Bike 3 00:00:00
34 Hruška Tomáš cz UFO Bike 2 00:00:00
35 Váleček Kamil cz UFO Bike 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...