Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
15. 12. 2007, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 16.12.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 150 00:42:40 8,02 1.140 PB
2 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 145 00:00:00
3 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 140 00:00:00
4 Vlček Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 135 00:00:00
5 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
6 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 130 00:00:00
7 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
8 Trebuna René cz Olympáci 126 00:00:00
9 Kimla Jan cz NO STRESS 124 00:00:00
10 Svoboda Tomáš cz Olympáci 122 00:00:00
11 Haitl František cz Baláž EXTREME- Salomon 120 00:00:00
12 Šindelek Daniel cz Olympáci 119 00:00:00
13 Najvert Stanislav cz I-TEC TRI Team 118 00:00:00
14 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 117 00:00:00
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 116 00:00:00
16 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 115 00:00:00
17 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 114 00:00:00
18 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 113 00:00:00
19 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 112 00:00:00
20 Uher Libor cz Horolezci FM 111 00:00:00
21 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 110 00:00:00
22 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 109 00:00:00
23 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 108 00:00:00
24 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 107 00:00:00
25 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 106 00:00:00
26 Ponek Marian sk Kysucký žabáci 105 00:00:00
27 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 104 00:00:00
28 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 103 00:00:00
29 Honěk Petr cz NO STRESS 102 00:00:00
30 Michna Roman vk CK Frenštát p.R. 101 00:00:00
31 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 100 00:00:00
32 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 99 00:00:00
33 Choleva Petr cz Horolezci FM 98 00:00:00
34 Trávníček Rostislav cz Olympáci 97 00:00:00
35 Beránek Jakub cz 96 00:00:00
36 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 95 00:00:00
37 Kučera Petr cz Baláž EXTREME- Salomon 94 00:00:00
38 Pospíšil Zdenek cz Vortex Bike Team 93 00:00:00
39 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 92 00:00:00
40 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 91 00:00:00
41 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 90 00:00:00
42 Knébel Radim vk Vlčárna 89 00:00:00
43 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 88 00:00:00
44 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 87 00:00:00
45 Dudis cz Vortex Bike Team 86 00:00:00
46 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 85 00:00:00
47 Míl Petr cz Horolezci FM 84 00:00:00
48 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 83 00:00:00
49 Franer Kuba cz SUNDANCE 82 00:00:00
50 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 81 00:00:00
51 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 80 00:00:00
52 Štybnarová Radka cz Horolezci FM 79 00:00:00
53 Malčík Petr cz VZS Ostrava 78 00:00:00
54 Javorek Petr cz Dracon Team 77 00:00:00
55 Kempa Jan cz VZS Ostrava 76 00:00:00
56 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 75 00:00:00
57 Kolčárek Rostislav cz F-M 74 00:00:00
58 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 73 00:00:00
59 Bortel Jaroslav cz Frýdek 72 00:00:00
60 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 71 00:00:00
61 Žačok Martin cz TJ Rožnov 70 00:00:00
62 Javorek Robin cz Dracon Team 69 00:00:00
63 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 68 00:00:00
64 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 67 00:00:00
65 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 66 00:00:00
66 Pospíšilová Zuzana cz Vortex Bike Team 65 00:00:00
67 Vilhelm Václav vk Olympáci 64 00:00:00
68 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 63 00:00:00
69 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 62 00:00:00
70 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 61 00:00:00
71 Hruška Martin cz UFO Bike 60 00:00:00
72 Raška František cz CK Frenštát p.R. 59 00:00:00
73 Pavlíček Dan cz MÖLNLYCKE 58 00:00:00
74 Mosio Alex cz EDGU 57 00:00:00
75 Wágner Petr cz SK Atmosphera frydekmirek 56 00:00:00
76 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 55 00:00:00
77 Herodes André cz Kopřivnice 54 00:00:00
78 Kaňák Jan cz Elitní Vrchař 53 00:00:00
79 Velička Petr cz ZHOR Team- snow face 52 00:00:00
80 Rodryč Michal cz ZHOR Team- snow face 51 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...