Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
22. 1. 2005, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 23.1.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 57 00:51:30 7,92 1.024
2 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 54 00:00:00
3 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 52 00:00:00
4 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 50 00:00:00
5 Adámek Jan cz Cinelli Morning Sky 48 00:00:00
6 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 47 00:00:00
7 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 46 00:00:00
8 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 45 00:00:00
9 Václavek Pavel cz Horská Družba 44 00:00:00
10 Náhlík Marek cz ZOMBIE 43 00:00:00
11 Huser Jiří cz Pstružáci 42 00:00:00
12 Greipel Tomáš cz V.I.B. 41 00:00:00
13 Kauer Adam cz Pomalu se večer blíží 40 00:00:00
14 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 39 00:00:00
15 Holub Aleš cz Pomalu se večer blíží 38 00:00:00
16 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 37 00:00:00
17 Krkoška Václav cz Pstružáci 36 00:00:00
18 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 35 00:00:00
19 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 34 00:00:00
20 Haška Ivan cz Pstružáci 33 00:00:00
21 Novotný Jiří cz Vysot Sport MTB 32 00:00:00
22 Balko Peter cz TiS F-M 31 00:00:00
23 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 30 00:00:00
24 Ševčíková Jana cz Spooki 29 00:00:00
25 Hruška Martin cz UFO Bike 28 00:00:00
26 Rohel Břetislav cz KMP 27 00:00:00
27 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 26 00:00:00
28 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 25 00:00:00
29 Vilhelm Václav vk TiS F-M 24 00:00:00
30 Rohel Břetislav jun. cz KMP 23 00:00:00
31 Hloušek Aleš cz Pomalu se večer blíží 22 00:00:00
32 Heinrich Lukáš cz Gruppo Compatto 21 00:00:00
33 Kapler Radim cz V.I.B. 20 00:00:00
34 Bucháček Tomáš cz Gruppo Compatto 19 00:00:00
35 Ondřejová Jitka cz V.I.B. 18 00:00:00
36 Lacek Jiří cz V.I.B. 17 00:00:00
37 Švidernoch Jakub cz SK Jiří Team Ostrava 16 00:00:00
38 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 15 00:00:00
39 Moslerová Marcela cz V.I.B. 14 00:00:00
40 Kovář Tomáš cz Suchý listí prdel čistí 13 00:00:00
41 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 12 00:00:00
42 Skála Karel cz ZOMBIE 11 00:00:00
43 Luzumová Soňa cz Lokomotiva Sudice 10 00:00:00
44 Hudeček Nikola cz UFO Bike 9 00:00:00
45 Dočkal Tomáš cz Pomalu se večer blíží 8 00:00:00
46 Procházková Kamila cz Pomalu se večer blíží 7 00:00:00
47 Kašingová Nikola cz Pomalu se večer blíží 6 00:00:00
48 Staufčík Radek cz Pomalu se večer blíží 5 00:00:00
49 Koštál Radek cz Pomalu se večer blíží 4 00:00:00
50 Pitronová Andrea cz Pomalu se večer blíží 3 00:00:00
51 Rohelová Liba cz KMP 2 00:00:00
52 Hepper Kamil cz KMP 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...