L4L revival (unplugged) - tak jo

Tak jste si to odhlasovali :-) 3. července na Visalajích to odpálí Kurri (a musel jsme mu slíbit, že už nikdy takovou blbost nevymyslíme, že mu prý je doma v karanténě dobře :-). A Vlaďka 2.0 bude čekat nahoře na hoře. Detaily budou následovat až bude čas. Jen ať si to můžete správně naplánovat - čekat tam budeme 12 hodin, tzn. do 19:00.

celý článek

L4L revival (unplugged)

Máme dva a půl měsíce po konci LC. A dobu koronavirovou. Po ní přijde doba pokoronovirová. Zatím to vypadá, že velkým závodům je na čas odzvoněno. A tak jsme jen pro vás vytáhli ze šuplíku myšlenku čtyřlístku. Ale v unplugged verzi! Co to znamená? Že to bude po lysacupovsku, dost spartánsky, ale mezi kámoši :-) Co to znamená? Že to bude maso. A za zábavu si budete zodpovídat sami. A nejen za zábavu.
 
Jak si to představujeme? Start v nějaký prázdninový pátek (ať se vyhneme víkendovým davům) v sedm z Visalájí. Kdo může startovat? Kdokoliv s LC čipem (kdo nemá... není ;-) První Lysá po červené, pípnout a valit dál přes Malchor a Kykulku na Kyčeru a šup na Krásnou, tam přeběhnout k mostu a šup nahoru. Pípnout. Druhé kolečko přes Butořanku na Mazák a kolem Zlatého Orla skoro kolem hráze navrch. Pípnout. Třetí kolečko přes Malchor a Kykulku (pro Máru Causidise znovu opakuji - Kykulku) na Tanečnici, Hradovou, Malenovice, a kolem Veličků a Lukšinec zas na horu. A tam? Píp! A zároveň to bude pípnutí cílové! Ano, zkrátíme to (takže to vlastně bude trojlístek se šťopkou), ale s převýšením stejným - tzn. necelá šedesátka, cca 4 km převýšení. Ale stejně se budete muset dostat ještě k autu ;-) Jo, a značení bude ekologické... Čili žádné... Však to tam znáte. Kontroly po trase? Žádné... Však si věříme... Občerstvení? Žádné... Jsou tam dvě chaty nebo si můžete najmout šerpy :-) Cena? A jo cena... A za co byste platili??? Takže - 0,- Kč
 
A teď nastává otázka - máte zájem? Odpovědi posílejte na info@lysacup.cz. Když se jich sejde dost, tak to rozjedeme ;-)
celý článek

informace ředitele III.

Hlavně si nezapomenout čip!!! Ve zdraví odběhnout poslední etapu a potom trefit včas pod Borovou... začínáme v 15:30 !!! Máme pro Vás statistiky, losování o boty LaSportiva, spousty ocenění, lahodné pochutiny, tombolu ve které budou mimo jiné dvoje špičkové hole LEKI (+kdo co donese) a na závěr nám zahraje kapela ROCKSTAR F-M. Těšte se s námi...

celý článek

Informace ředitele II.

Po pečlivém přezkoumání výsledkové listiny, historických zkušeností i kvůli férovosti závěrečných bojů o medaile, jsme se rozhodli rozdělit startovní vlny takto!!! Pro zkušené podle klíče 14/50.

Poznámka pro Ryszaka: ne, nemůžeš startovat se zbytkem světa.

celý článek

Informace ředitele

Ano je to tak! Poslední únorová sobota je sice až příští víkend, ale proč tak dlouho čekat... Takže pozor! Poslední etapa Lysacupu 2020 již tuto sobotu!!! A když poslední, tak se vší parádou jak jsme zvyklí!!! Dvojnásobně bodovaná etapa, starovní vlny, slavnostní ceremoniál, afterparty s živou hudbou, blackout... To vše se odehraje na známe trase Rajská bouda-Lysá hora-hospoda pod Borovou. Těšíte se???

celý článek

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Michal 20.5., 10:42

Ahoj, kdyby někdo přenechal čip na další sezony, tak odkoupim. Diky 776132607 Frenštát


10:06 17.5., 18:37

Díky Luďku odkaz »


nápad 14.5., 20:48

ryscaku, ty budes na krásné hlídat zkratky


Ryscak 14.5., 14:14

Mohu se tohoto "tajného závodu" zúčastnit taky ?....


verumachacek 11.5., 12:37

Nemel by nekdo jeden postradatelny cip??kdyztak kontakt 608994992 predem diky?

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy