L4L revival (unplugged) - je to za vámi

Tak to máte za sebou. Ač předpovědi na začátku týdně věštily na pátek deštivé počasí, skutečnost byla úplně jiná. Kromě toho, že bylo krásné slunečné počasí, dostalo se nám i krásných výhledů na všechny strany. V komorní atmosféře vyhrál David Sejkora před Luďkem Výduchem. První místo mezi ženami si vysloužila Kamila Hilovská před Sandy Garbovou. Celkové výsledky jsou tu. Díky všem za účast!

Díky mužským vítězům, že si sami zařídili vyhlašování nejlepších! Tak to má být :-)

celý článek

Osobní dopis

Dostali jsme dopis, a protože ta naše parta je i o sdílení, zveřejňujeme ho zde. A přejeme Kláře šťastný život!

celý článek

3in1 - už máme výsledky :-)

Tu jsou - dneska jenom na Resultadu.

celý článek

3in1 - předběžné výsledky...

...aneb, když selže technika :-)

 

celý článek

3in1 v novém kabátě (se starými kalhoty)

Změna je život, o tom není třeba dlouze diskutovat... Zažíváme to dnes a denně a proto doufáme, že naši změnu vezmete sportovně! Z několika důvodů jsme se rozhodli změnit místo startu závodu o pár údolí dál. Konkrétně do údolí Mohelnice, kde se nachazí všem dobře známá osada Zlatník. Takže první výstup na Lysou horu povede tudy Zbytek trasy zůstává nezměněn, takže je to vlastně jen kosmetická úprava, kdy se vyhneme nekonečné asfaltce na Butořanku. Na Zlatníku funguje placené parkoviště přímo u autobusové zastávky a taky parkoviště Fela, oblíbené nástupní místo skialpinistů. Tak trochu počítáme, že sníh v nižších polohách roztaje a proto jich nebude tolik... Připomínáme, že start závodu je plánovaný na 9:00 ale prosíme přijeďte s časovou rezervou a vyhnuli se tak případnému uzavření vjezdu do obce Krásná, nebo využijte ideální spoj autobusu MHD Frýdek Místek!

Komu není trasa úplně jasná, může ji nastudovat ZDE!!! 

a POZOR, kdo nemá ČIP, jako by nebyl...

celý článek

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Martin 28.2., 20:31

Z Prahy díkes pořadatelům, tomu kdo se maloval s motivačními cedulemi (Kurri? :-D), všem fotografům, všem občerstvovačům, a v neposlední řadě všem kteří se sešli na startu situaci i možnému mrholení navzdory! PS ad trasa.. vždyť jsme na Tebe volali!! jenže ty jsis trval na tom ze běžíš po červené.. :-(


Macek 28.2., 16:46

Foto z pod Lukšince odkaz »


Elen 27.2., 22:31

I já dík za zorganizování ! Bylo to super !!!


Majka. Naposled..... 27.2., 21:43

Díky moc za dnešní den!


Robert 27.2., 20:30

Tak snad se najde věřím že ano

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy