Lysacup 2021

Jistě už jste všichni netrpěliví jak to bude s letošním ročníkem. Ten loňský se nám podařilo ukončit v pravý čas a všichni jsme byli přesvědčeni, že ta hysterie do podzimu opadne... Bohužel vše je jinak a nikdo neví co bude za týden. Nebojte se, na přípravě Lysacupu 2021 intenzivně pracujeme, ale všichni musíme počítat s tím, že může začít později, nebo se v nějaké době přeruší, nebo třeba nedokončí... Musíme být připraveni na všechny varianty a právě proto jsme zatím nespustili registraci ani nezveřejnili rozpis etap (obojí čekejte v půlce října).

Další věc, která nás trápí jsou starty od Rajské Boudy. Problém jsou chybějící parkovací místa (od letoška bude parkování u Rajské zpoplatněno a bude možno parkovat pouze na vyhrazených místech, tzn. ne kolem cesty) a sociální zařízení v místě startu, což chápeme. Bohužel jsme se nedokázali dohodnout s Rajskou Boudou na zpřístupnění jejich WC před startem, takže teď máme tyto možnosti: zrušit etapu od Rajské a užít si do sytosti jiná startovací místa, nebo přesunout start na Bezruče a střihnout to kolem korýtka, a nebo Rajdu ponechat, ale sehnat mobilní záchody, což by pro nás znamenalo velkou finanční zátěž. Nechceme o etapu z Malenovic přijít, ale musíme najít schůdné řešení pro obě strany. Obracíme se pro to i na vás, pokud někdo má ve své firmě dvě kadiboudy a přes víkend by je mohl postrádat, moc by nám to pomohlo.

P.S.: Jestli plánujete šichty, tak aspoň zveřejňujeme plánovaná data: 1.11., 8.11., 14.11., 21.11., 28.11., 6.12., 13.12., 19.12. večer, 31.12., 9.1., 17.1., 23.1., 31.1. večer, 6.2., 13.2., 21.2., 27.2.

celý článek

A jestli se vše zadaří...

...tak průběžné výsledky budou zítra zde!

celý článek

L4L revival (unplugged) - my jsme ready!

My jsme nachystaní :-) Doufáme, že vy už taky! Jen pro pořádek - my vám jenom změříme čas, takže si pěkně nastudujte trasu (využívat budeme jenom značkované cesty - většinu trasy znáte z LC, tak se nebojte :-) Nachystejte si pořádnou sváču, nebo si vezměte peníze - občerstvovačky jsou nahoře hned dvě - buď Bezručka nebo Maraton. Po cestě vás potká ještě v Krásné Penzion Pod Žorem (který ovšem ještě může být v době vašeho průběhu zavřený). V Malenovicích jdete kolem Veličků, takže tam taky můžete svlažit hrdlo a dát si párek :-) Nabijte si mobil a berte ho s sebou! Možná bude pražit slunko, tak mějte něco na hlavu! A neblázněte v sebězích ať se dožijete soboty! :-)

Zároveň opět připomínáme... KDO NEMÁ ČIP JAKO BY NEBYL!!!

celý článek

L4L revival (unplugged) - blíží se to

Mnozí z vás už před týdnem potrénovali na LHUTu. Ale kdo nemá ještě dost, tak si může 3.7. střihnout trojlístek se šťopkou :-) Start v 7:00 z Visalájí. Žádné značení, žádné kontroly, žádné občerstvení, pouze měření času. Prostě každý jede za svoje :-) Trasa je jasná , tak si ji zapamatujte! V nejhorším Luďa na Lysé poradí kam dál.

Abychom aspoň tušili, kdo se nám tam toulá a měli na vás kontakt, vyplňte prosím tenhle formulář. Díky!

A samozřejmě, kdo nemá čip... jako by nebyl!

celý článek

L4L revival (unplugged) - tak jo

Tak jste si to odhlasovali :-) 3. července na Visalajích to odpálí Kurri (a musel jsme mu slíbit, že už nikdy takovou blbost nevymyslíme, že mu prý je doma v karanténě dobře :-). A Vlaďka 2.0 bude čekat nahoře na hoře. Detaily budou následovat až bude čas. Jen ať si to můžete správně naplánovat - čekat tam budeme 12 hodin, tzn. do 19:00.

celý článek

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Martin 26.9., 12:20

V tom případě je už nesmysl nahoru vubec běžet, idealne dojet az nahoru autem, ezapomenout se vyfotit na fejsbuk, však hospody jsou už tam dvě ta by k nim mohli postavit ještě nákupní centrum s mekdonaldem.. Hele život je o prioritách, pokud někoho běhání po horách tak moc časově obťežuje asi by to neměl dělat :-) ..seru na LC budu jezdit běhat do rychlebek a jeseníků jako dřív, radši se srnkama než s civilizací rozmazlenýma pitomcema :-)


Tadeáš X-Trail 25.9., 22:10

Lumir má pravdu..né všichni si můžeme dovolit být každý víkend polovinu dne mimo..pro mě by np. etapa z Ostravice (která má zřejmě nejlepší spoje) znamenala budík v 6 ráno..po 7 odchod z domu a návrat někdy kolem 15h..doma sprcha, oběd a 3/4 dne je za mnou. Taky se snažím sdílet auto s lidma z okolí jak jen to jde. Tudy bohužel cesta nevede..My jezdíme většinou "na otočku" a snažíme se ze zbytku dne vyždímat maximum.


Návrh 16.9., 13:07

A co k povinné výbavě čip plus čelovka nepřidat ještě sáček na bobek? :-D


M. 13.9., 12:03

Jasné, ale i to je bohužel zase dost podobné (pohodlnost, lenost, bezohlednost k okolí..) jako s tím parkováním, normální jedinec přece když už, tak zaleze kus dál do širého lesa a zahrábne to po sobě aspoň sněhem,.. ale jo, je to o lidech, tu v praze běžne vidíš jak jde smrad, sežere tatranku a obal si odhodí doprostřed chdoníku, jako by nic.. a lepší už t asi nebude.. :-(( ..co ta Borová, tam nás mají docela radi né ? nebo třeba skiareál ?


Luďa 13.9., 07:00

Ono se to má Martine tak, že to parkování je to nejmenší. Ten zásadní problém, za který nám v obcích nemůžou přijít na jméno je vyměšování. Prostě se místním nelíbí (a není se čemu divit), když u jejich baráčku po našem nájezdu zůstane kupa hoven.

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy