Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

Tom 7.12.2014, 17:07

Pořád čapku z hlavy dolů pro tvůrce LC! LC nemá sobě konkurenci rovnou. ..a, že se neprobudila spodní krabička je přece lapálie. LC je klubový seriál fair play srdcařů!

Berďa 7.12.2014, 17:00

Nic si z toho, LC teame nedělejte. Byla to fajn neděle! Díky. :-)

Bed/AVA 7.12.2014, 16:59

Já jsem vám sice říkal,že na tom zdravotně nejsem ještě nejlépe,ať s tím něco uděláte,ale že disknete všechny,to jste mě dostali.Díky :-)

Vojta 7.12.2014, 16:55

Nic hrozného se nestalo, moc děkujeme už jen za tu možnost si zazávodit s kamarády! A aspoň se nebude řešit kdo zkracoval a kdo ne :) Pro příště - pásku k odbočce k hangu a třeba kameru na start nebo si pouze zapisovat čísla čipů tak jak jdou za sebou ;) Každopádně je časovka pro tuto etapu mnohem lepší než hromadný start, takže držím palce pro příště! PS: Když ale máme spolehlivý seznam všech lidí (z cíle), nebylo by spravedlivé každému připsat symbolický 1 bod za účast za to, že si našli čas, na etapu poctivě dorazili a nepřerušili svou sérii? ;)

LCteam 7.12.2014, 16:44

to je hozená rukavice ;-) ovšem už jen ze cvičných důvodů a bez bodů ;-)

Laďa 7.12.2014, 16:43

Díky za závod. Lysacup beru jako možnost si pořádně zaběhat na pořádný kopec. Obdivuju pořadatele, že mají energii to tak dlouho táhnout a obětovat organizaci svůj volný čas.

L. 7.12.2014, 16:38

co takhle repete za dnešek 7. Března ???? :-)

Míša 7.12.2014, 16:35

Taky se přiznávám k nezáměrnému zkrácení a následování těch přede mnou, kteří trasu zřejmě neznali stejně jako já. Penalizaci beru, jsem ráda, že jsem se zúčastnila, vydala ze sebe, co šlo. I když samozřejmě vnitřně zamrzí, že to vlastně člověk neběžel správně:-) Ale důvod běžet to příští rok znovu:-) :-) Proti Lysacupu ani organizátorům žádná výtka, díky za tu možnost:-)

Dany S 7.12.2014, 16:34

Přesně tak stane se, a alespoň se předejde zbytečným třenicím ohledně zkrácení trati .... lidi už si příště dají pozor :-)

David 7.12.2014, 16:33

Problémy technického zařízení LC byly způsobeny extrémně vysokou aktivitou slunce, lze dohledat na webkameře Lysé hory po 14 hod. Takže hurá na běhavé Visalaje :)

Luděk, X-TRAIL ORLOVÁ 7.12.2014, 16:32

Jak říká klasik: Tato chyba se stává jednou maximálně dvakrát za deset let !!

Koudy 7.12.2014, 16:23

V poho kucí, v poho! Nic se neděje, to se prostě stane. Díky za závod. Ale že jsem byl určitě před Berďou? :-) P.S. a jinak se přidávám samozřejmě k Marcelovi...

Dany S 7.12.2014, 16:19

Nejde o značení trasy, ale o pásku na první odbočce,pak už to bylo jasné ... je potřeba si uvědomit, že ne každý tuto trasu už šel a potom vznikají tyto patálie :-) každopádně bych to nějak nezveličoval. Ti nejlepší určitě věděli kam mají běžet a u ostatních jde jen o dobrý pocit :-)

ml.koci 7.12.2014, 16:19

Luďo v pohodě ;) Stane se.. Ale..Hudy..to znamená,že máš stále 199 etap !!!! :D :D :D No nic Tak to oslavíme znovu Visalaje!!!!

marcel štancel 7.12.2014, 16:15

chlapi měli byste si uvědomit, že kluci to nedělají jako žádný komerční závod, jen ve svém volném čase organizují běh pro bandu kamarádů a jejich známé. jestli vám jde o značení trasy a kdo ví co všechno, tak si běžte běhat jinam, tady se běhá pro radost a nikdo vás nenutí se účastnit

Michal 7.12.2014, 16:10

Časovka a neznačená trať? A to se někdo diví, že ne všichni běželi správně? Já sám jsem byl rád, že jsem vyběhl tu správnou horu. A jestli jsem běžel nebo neběžel nějakým Hangem, vůbec netuším. Takže poučení pro pořadatele do příště. Jinak etapu jsem si užil a těším se na další :)

Laďa 7.12.2014, 16:07

Ahojte, běžel jsem poprvé (nevím co je to hang), trasa nebyla značená a pořadatel mně řekl, že mám běžet za tím přede mnou. Takže vůbec nevím, na čem jsem. :-(

jindrich1950 foto 7.12.2014, 16:04

odkaz »

Dan V. 7.12.2014, 16:00

taky jsem si to zkrátil (čip 511), jednoduše jsem byl "ovce", která běžela za "ovcí" a ta to samé. Zajímalo by mě, zda vůbec a o kolik to zkrácení je. Ono se tam totiž moc běžet nedalo po celou dobu. Poctivci po zdolání hangu již měli přijatelnější sklon až do společného bodu, odkud jsem vylezl. Ale samozřejmě, pravidla jsou pravidla.

Výsledky! 7.12.2014, 15:22

Prosím srdíčko srdíčkosrdíčko