Srovnání závodů

Trasa: Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče)

Jméno 24.01.2016 19.01.2020 Zlepšení (sekundy)
Čas Pořadí Rel.pořadí (v %) Čas Pořadí Rel.pořadí (v %)
Teplota -4.1 °C -4.5 °C
Množství sněhu 50 cm 57 cm
Rychlost větru 18 km/h 25 km/h
Počet závodníků 162 217
Dirnerová Alžběta 01:24:04 155 96 01:04:08 143 66 1196
Rybářová Ludmila 01:10:13 144 89 01:02:02 129 59 491
Wojtyla Jaromír 01:01:01 94 58 00:53:35 57 26 446
Tuharský Erik 00:55:58 63 39 00:49:08 23 11 410
Říčný Petr 01:06:06 129 80 01:00:34 119 55 332
Krejčiříková Ivona 00:55:19 54 33 00:50:05 30 14 314
Peter Tomáš 00:45:03 7 4 00:40:28 1 0 275
Jurečka Roman 00:59:37 83 51 00:55:10 81 37 267
Ponek Tibor 00:46:37 15 9 00:42:16 4 2 261
Stoszek Jan 00:58:35 79 49 00:54:16 65 30 259
Gavlas Lubomír 01:03:35 108 67 00:59:45 115 53 230
Kouřil Jaroslav 00:54:53 52 32 00:51:16 36 17 217
Říha Pavel 00:49:09 25 15 00:45:38 8 4 211
Tyleček Václav 00:55:31 59 36 00:52:05 41 19 206
Levinský Lukáš 00:56:36 65 40 00:53:18 53 24 198
Letko Miroslav 00:53:56 47 29 00:50:49 32 15 187
Chmura Petr 01:04:15 112 69 01:01:25 123 57 170
Kvarda Roman 01:05:41 126 78 01:02:51 134 62 170
Melčák Tomáš 00:56:27 64 40 00:53:42 61 28 165
Kučera Roman 00:52:17 37 23 00:50:02 29 13 135
Ručka Richard 00:48:32 19 12 00:46:29 13 6 123
Janas Karel 00:58:26 78 48 00:56:53 94 43 93
Vrubel Lukáš 00:52:20 39 24 00:51:14 35 16 66
Pavelka Viktor 01:11:37 145 90 01:10:33 170 78 64
Sobek Lumír 00:49:30 27 17 00:48:38 21 10 52
Fierla Jan St. 01:00:02 85 52 00:59:24 109 50 38
Konieczny Jiří 01:04:30 114 70 01:04:35 144 66 -5
Rybiář Michal 01:00:26 91 56 01:00:44 121 56 -18
Hudeček Petr 00:42:14 2 1 00:42:40 5 2 -26
Blabla Tomáš 00:47:20 17 10 00:48:11 19 9 -51
Šindelek Vladan 00:46:21 13 8 00:47:17 15 7 -56
Magdon Roman 01:01:23 97 60 01:02:27 131 60 -64
Collen Malcolm 00:55:27 58 36 00:56:36 91 42 -69
Fierla Ondřej 00:45:36 9 6 00:46:50 14 6 -74
Harabiš Radim 01:00:23 90 56 01:01:38 127 59 -75
Rybář Andrej 01:07:10 132 81 01:08:27 162 75 -77
Popieluch Michal 00:53:34 45 28 00:54:57 79 36 -83
Ambros Jakub 00:44:02 4 2 00:45:42 9 4 -100
Oswald Pavel 00:55:02 53 33 00:56:44 92 42 -102
Skomorowski Stanislaw 01:08:18 137 85 01:10:06 169 78 -108
Tuharský Martin 00:47:01 16 10 00:49:10 24 11 -129
Mikloš Martin 00:46:28 14 9 00:48:43 22 10 -135
Švidernoch Milan 01:07:22 134 83 01:09:46 166 76 -144
Cienciala Tomáš 00:52:18 38 23 00:54:45 74 34 -147
Škrabánek Petr 00:48:52 22 14 00:51:47 38 18 -175
Krejčiříková Denisa 00:49:37 28 17 00:52:34 44 20 -177
Beneš Pavel 00:54:49 51 31 00:57:47 104 48 -178
Kaleta Daniel 00:45:30 8 5 00:49:49 28 13 -259
Dubový Jiří 01:04:35 115 71 01:09:08 163 75 -273
Beránek Jakub 00:49:20 26 16 00:54:41 71 33 -321
Tešnar Marek 00:57:44 74 46 01:03:56 142 65 -372
Groš Štefan 01:00:09 86 53 01:07:04 160 74 -415
Cypra Zdeněk 01:05:09 123 76 01:12:29 177 82 -440
Pavlík Víťa 00:45:55 11 7 00:55:02 80 37 -547
Bednarz Luděk 00:00:00 159 98 00:00:00 186 86 0
Tomanová Marie 00:00:00 160 99 00:00:00 186 86 0
Dědek Beskydský 01:14:13 149 92 00:00:00 186 86 0
Pešat Jan 01:02:26 105 65 00:00:00 186 86 0
Hradil Pavel 01:00:19 88 54 00:00:00 186 86 0
Knapík Štěpán 00:55:20 55 34 00:00:00 186 86 0
Franer Kuba 00:53:44 46 28 00:00:00 186 86 0
Otevřel Vít 00:42:06 1 1 00:00:00 186 86 0