Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Ročník:
2011
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
11. 12. 2010, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
40 cm
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav PONEK.SK 300 00:48:40 9,74 711
2 Šták Daniel Hasiči Bag Bike 295 00:00:00
3 Kaleta Daniel Jump sport- Moira 290 00:00:00
4 Kasalík Radim X-IONT Fachmani 285 00:00:00
5 Zemaník Jan Olympáci 282 00:00:00
6 Šindelek Vladan Olympáci 280 00:00:00
7 Litvik Miroslav PONEK.SK 278 00:00:00
8 Hudeček Petr Blue Brus - polib znak ! 276 00:00:00
9 Cypra Zbyněk SK Valašského království 274 00:00:00
10 Šindelek Pavel Olympáci 272 00:00:00
11 Javorek Petr Jump sport- Moira 270 00:00:00
12 Ručka Richard Jump sport- Moira 269 00:00:00
13 Bednarz Libor X-COBRAS 268 00:00:00
14 Bebčák Josef PONEK.SK 267 00:00:00
15 Najvert Stanislav X-COBRAS 266 00:00:00
16 Staniek Martin VZS Ostrava 265 00:00:00
17 Pácha Zdeněk Olympáci 264 00:00:00
18 Kimla Jan Olympáci 263 00:00:00
19 Filipec Petr Groš Team 262 00:00:00
20 Trebuna René Jump sport- Moira 261 00:00:00
21 Svoboda Tomáš Olympáci 260 00:00:00
22 Martinák Tomáš SK Valašského království 259 00:00:00
23 Bohatý Tomáš Jump sport- Moira 258 00:00:00
24 Ponek Marian PONEK.SK 257 00:00:00
25 Naruszewicz Arkadiusz Speedy Gonzales 256 00:00:00
26 Křenek Radek Groš Team 255 00:00:00
27 Friedel Jan Přátelé zeleného údolí 254 00:00:00
28 Škoda Kristián CK Frenštát p.R. 253 00:00:00
29 Zátopek Jiří X-COBRAS 252 00:00:00
30 Pokorný Radim VZS Ostrava 251 00:00:00
31 Beneš Petr YOGi Racing 250 00:00:00
32 Vlček Tomáš Gumárny Zubří 249 00:00:00
33 Velička Zdeněk Jump sport- Moira 248 00:00:00
34 Duleba Lukáš Manín Považská Bystrica 247 00:00:00
35 Žniva Ondřej 2 246 00:00:00
36 König Michal X-IONT Fachmani 245 00:00:00
37 Lach Alan Racing Olešná 244 00:00:00
38 Blabla Tomáš 243 00:00:00
39 Hlaváč Lumír FUGA 242 00:00:00
40 Ponek Tibor PONEK.SK 241 00:00:00
41 Franer Kuba X-IONT Fachmani 240 00:00:00
42 Bieryt Zbyszek Speedy Gonzales 239 00:00:00
43 Suchánek Lukáš KHB Radegast 238 00:00:00
44 Otevřel Vít Jump sport- Moira 237 00:00:00
45 Kokošek Oldřich Opaváci 236 00:00:00
46 Hudečková Tamara X-COBRAS 235 00:00:00
47 Goláň Josef Gogy Team 234 00:00:00
48 Maršálek Tomáš Racing Olešná 233 00:00:00
49 Pešat Jan VK Perun Ostrava 232 00:00:00
50 Helcel Martin st. MH Bike klub 231 00:00:00
51 Pětroš Michal VZS Ostrava 230 00:00:00
52 Filip Richard Backaldrin Team 229 00:00:00
53 Šilar Filip Jump sport- Moira 228 00:00:00
54 Čech Radek X-IONT Fachmani 227 00:00:00
55 Šotola Roman Porubští Rafani 226 00:00:00
56 Oswald Pavel Matrix Team 225 00:00:00
57 Mrozek Robert Speedy Gonzales 224 00:00:00
58 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 223 00:00:00
59 Mráček Michal Assholes 222 00:00:00
60 Chýlek Patrik CK Frenštát p.R. 221 00:00:00
61 Görlich Petr Hasiči Bag Bike 220 00:00:00
62 Galuška Tomáš Baník Ostrava 219 00:00:00
63 Wajda Janusz Bomberos 218 00:00:00
64 Stoszek Jan VZS Ostrava 217 00:00:00
65 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 216 00:00:00
66 Bezunk Ondřej Blue Brus - polib znak ! 215 00:00:00
67 Byrtus Ivo MADT Sport Klapka 214 00:00:00
68 Píša Martin SK Valašského království 213 00:00:00
69 Body Marcel MADT Sport Klapka 212 00:00:00
70 Janas Karel Porubští Rafani 211 00:00:00
71 Lipták Radim Pepa Team F-M 210 00:00:00
72 Tkadlec Ondřej SKC Prostějov 209 00:00:00
73 Kilnar Aleš 208 00:00:00
74 Benda Jaroslav MH Bike klub 207 00:00:00
75 Lepšík Mirek MADT Sport Klapka 206 00:00:00
76 Blahut Radek ED6U ELEMIC RACING 205 00:00:00
77 Tyleček Václav Kondor 204 00:00:00
78 Chrobok Richard techniky ženské masturbace 203 00:00:00
79 Kempa Jan X-COBRAS 202 00:00:00
80 Pastorová Petra SK Valašského království 201 00:00:00
81 Střebovský Tomáš Ostrava- Poruba 200 00:00:00
82 Harabiš Radim SK Valašského království 199 00:00:00
83 Juřena Petr SK Valašského království 198 00:00:00
84 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 197 00:00:00
85 Hrubý Daniel GHOST 196 00:00:00
86 Marek Miroslav Blue Brus - polib znak ! 195 00:00:00
87 Polášek Tomáš Kopřivnice 194 00:00:00
88 Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 193 00:00:00
89 Jirka Kuba Abadzikra 192 00:00:00
90 Ryška Martin X-COBRAS 191 00:00:00
91 Kubín Jiří Atlas Opava 190 00:00:00
92 Guziur Dalibor Racing Olešná 189 00:00:00
93 Chmiel Radim MH Bike klub 188 00:00:00
94 Mrůzek Michal X-IONT Fachmani 187 00:00:00
95 Hrubý Milan GHOST 186 00:00:00
96 Wasserbauer Lukáš Servisáci 185 00:00:00
97 Švantner Bohuslav Racing Olešná 184 00:00:00
98 Rek Filip SK Valašského království 183 00:00:00
99 Toman Petr Blue Brus - polib znak ! 182 00:00:00
100 Krčmář Pavel Vřesina 181 00:00:00
101 Míl Petr Jump sport- Moira 180 00:00:00
102 Helcel Richard MH Bike klub 179 00:00:00
103 Franta Roman Racing Olešná 178 00:00:00
104 Škapa Marek X-COBRAS 177 00:00:00
105 Král David Bikekram 176 00:00:00
106 Wzientek Tomáš Abadzikra 175 00:00:00
107 Lisník Rostislav ED6U ELEMIC RACING 174 00:00:00
108 Mik Lubomír 173 00:00:00
109 Wertich Jan Neplachovice - Fire 172 00:00:00
110 Šnobel Zdenek Bomberos 171 00:00:00
111 Bartošová Denisa sk Maxbike Orlová 170 00:00:00
112 Merta Miroslav Abadzikra 169 00:00:00
113 Skomorowski Stanislaw SBD Energetyk Rybnik 168 00:00:00
114 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 167 00:00:00
115 Helcel Martin ml. MH Bike klub 166 00:00:00
116 Koukal Jan X-COBRAS 165 00:00:00
117 Krejčí Lukáš Pepa Team F-M 164 00:00:00
118 Lukasik Zbigniew Speedy Gonzales 163 00:00:00
119 Šnajder Roman Racing Olešná 162 00:00:00
120 Boháč Pavel 161 00:00:00
121 Bieryt Agnieszka Speedy Gonzales 160 00:00:00
122 Bortel Jaroslav Olympáci 159 00:00:00
123 Chmura Petr Blue Brus - polib znak ! 158 00:00:00
124 Kotala Radim Nika 157 00:00:00
125 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 156 00:00:00
126 Mosler Aleš Backaldrin Team 155 00:00:00
127 Martikánová Alice Horolezci FM 154 00:00:00
128 Schneider Rudolf CK Frenštát p.R. 153 00:00:00
129 Kubín Jakub Atlas Opava 152 00:00:00
130 Dědek Beskydský Klub Důchodců 151 00:00:00
131 Mazgaj Břetislav Brets Hockey 150 00:00:00
132 Petřík Tomáš 149 00:00:00
133 Kotek Martin VZS Ostrava 148 00:00:00
134 Šrámek Vít TJ Sigma Hranice 147 00:00:00
135 Hlavatík Ladislav Racing Olešná 146 00:00:00
136 Endl Antonín 2K Bike club Odry 145 00:00:00
137 Beremlijski Petr VZS Ostrava 144 00:00:00
138 Kolčárek Rostislav F-M bajkeři 143 00:00:00
139 Rechtenberg Karel Frýdlant n/O. 142 00:00:00
140 Vilhelm Václav Olympáci 141 00:00:00
141 Venglář Petr 140 00:00:00
142 Kavková Kateřina Hasiči Bag Bike 139 00:00:00
143 Stanislav Jiří Groš Team 138 00:00:00
144 Mezera Martin Backaldrin Team 137 00:00:00
145 Mimra Luděk VK Perun Ostrava 136 00:00:00
146 Říčný Petr SK Valašského království 135 00:00:00
147 Doležal Filip VZS Ostrava 134 00:00:00
148 Kotalová Veronika Blue Brus - polib znak ! 133 00:00:00
149 Koval Radim 132 00:00:00
150 Chovanečková Zuzana Abadzikra 131 00:00:00
151 Feberová Karolína FUGA 130 00:00:00
152 Mik Lubomír st. 129 00:00:00
153 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 128 00:00:00
154 Krejčiříková Ivona VZS Ostrava 127 00:00:00
155 Smutný Martin Porubští Rafani 126 00:00:00
156 Sikora Martin Ostrava 125 00:00:00
157 Groš Štefan Groš Team 124 00:00:00
158 Sikorová Míša TJ TŽ Třinec 123 00:00:00
159 Olšer Martin Danyho parťáci 122 00:00:00
160 Žniva Marek 2 121 00:00:00
161 Kantor Pavel MADT Sport Klapka 120 00:00:00
162 Gerych Jan Fighter Inside 119 00:00:00
163 Kubínová Klára Atlas Opava 118 00:00:00
164 Neprašová Iveta Přátelé zeleného údolí 117 00:00:00
165 Kubínová Eliška Atlas Opava 116 00:00:00
166 Rykr Vojtěch Fighter Inside 115 00:00:00
167 Hradil Pavel 114 00:00:00
168 Bartlová Isabela Fighter Inside 113 00:00:00
169 Krejčí Josef Pepa Team F-M 112 00:00:00
170 Veličková Markéta X-COBRAS 111 00:00:00
171 Groš Jakub Groš Team 110 00:00:00
172 Novotný Jiří Blue Brus - polib znak ! 109 00:00:00
173 Tomeček Lubomír Blue Brus - polib znak ! 108 00:00:00
174 Karmelita Tomáš LOKO Krnov 107 00:00:00
175 Pigula Jaromír X-COBRAS 106 00:00:00
176 Švidernoch Milan X-COBRAS 105 00:00:00
177 Prašivka Míra SK Valašského království 104 00:00:00
178 Bednarz Luděk X-COBRAS 103 00:00:00
179 Váleček Kamil Břicho tým 102 00:00:00