Krásná, most - jednotlivci

Ročník:
2011
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
18. 12. 2010, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-13 °C
Množství sněhu:
104 cm
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šták Daniel Hasiči Bag Bike 300 00:00:00
2 Sventek Ladislav PONEK.SK 295 00:00:00
3 Hudeček Petr Blue Brus - polib znak ! 290 00:00:00
4 Litvik Miroslav PONEK.SK 285 00:00:00
5 Zemaník Jan Olympáci 282 00:00:00
6 Najvert Stanislav X-COBRAS 280 00:00:00
7 Šindelek Vladan Olympáci 278 00:00:00
8 Horák Ondřej X-COBRAS 276 00:00:00
9 Cypra Zbyněk SK Valašského království 274 00:00:00
10 Ručka Richard Jump sport- Moira 272 00:00:00
11 Kimla Jan Olympáci 270 00:00:00
12 Bohatý Tomáš Jump sport- Moira 269 00:00:00
13 Šindelek Pavel Olympáci 268 00:00:00
14 Staniek Martin VZS Ostrava 267 00:00:00
15 Kaleta Daniel Jump sport- Moira 266 00:00:00
16 Svoboda Tomáš Olympáci 265 00:00:00
17 Bebčák Josef PONEK.SK 264 00:00:00
18 Velička Zdeněk Jump sport- Moira 263 00:00:00
19 Ponek Marian PONEK.SK 262 00:00:00
20 Filipec Petr Groš Team 261 00:00:00
21 Franer Kuba X-IONT Fachmani 260 00:00:00
22 Haitl František MADT Sport Klapka 259 00:00:00
23 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 258 00:00:00
24 König Michal X-IONT Fachmani 257 00:00:00
25 Ponek Tibor PONEK.SK 256 00:00:00
26 Martinák Tomáš SK Valašského království 255 00:00:00
27 Kašpar Roman Janys Extreme Racing 254 00:00:00
28 Pavlík Ivan Manín Považská Bystrica 253 00:00:00
29 Chýlek Patrik CK Frenštát p.R. 252 00:00:00
30 Otevřel Vít Jump sport- Moira 251 00:00:00
31 Lach Alan Racing Olešná 250 00:00:00
32 Knopp Petr ED6U ELEMIC RACING 249 00:00:00
33 Hlaváč Lumír FUGA 248 00:00:00
34 Křenek Radek Groš Team 247 00:00:00
35 Kokošek Oldřich Opaváci 246 00:00:00
36 Škoda Kristián CK Frenštát p.R. 245 00:00:00
37 Zátopek Jiří X-COBRAS 244 00:00:00
38 Michna Roman Studiosolaris.cz/skvk.cz 243 00:00:00
39 Míl Petr Jump sport- Moira 242 00:00:00
40 Krhut Martin Hasiči Bag Bike 241 00:00:00
41 Oswald Pavel Matrix Team 240 00:00:00
42 Bednarz Libor X-COBRAS 239 00:00:00
43 Friedel Jan Přátelé zeleného údolí 238 00:00:00
44 Hudečková Tamara X-COBRAS 237 00:00:00
45 Filip Richard Backaldrin Team 236 00:00:00
46 Blabla Tomáš 235 00:00:00
47 Raška Zbyněk CK Frenštát p.R. 234 00:00:00
48 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 233 00:00:00
49 Goláň Josef Gogy Team 232 00:00:00
50 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 231 00:00:00
51 Maršálek Tomáš Racing Olešná 230 00:00:00
52 Trubač David SK Valašského království 229 00:00:00
54 Harabiš Radim SK Valašského království 227 00:00:00
55 Koníř Vojtěch Groš Team 226 00:00:00
56 Žniva Ondřej 2 225 00:00:00
57 Chrobok Richard techniky ženské masturbace 224 00:00:00
58 Pětroš Michal VZS Ostrava 223 00:00:00
59 Wajda Janusz Bomberos 222 00:00:00
60 Stoszek Jan VZS Ostrava 221 00:00:00
61 Toman Jiří Blue Brus - polib znak ! 220 00:00:00
62 Šamaj Jaroslav Racing Olešná 219 00:00:00
63 Černý Viktor ED6U ELEMIC RACING 218 00:00:00
64 Galuška Tomáš Baník Ostrava 217 00:00:00
65 Pešat Jan VK Perun Ostrava 216 00:00:00
66 Vyhnička Peter Manín Považská Bystrica 215 00:00:00
67 Jirka Kuba Abadzikra 214 00:00:00
68 Klapka Vlastík MADT Sport Klapka 213 00:00:00
69 Benda Jaroslav MH Bike klub 212 00:00:00
70 Janas Karel Porubští Rafani 211 00:00:00
71 Šotola Roman Porubští Rafani 210 00:00:00
72 Marek René 209 00:00:00
73 Slivka Jan KKM Čadca 208 00:00:00
74 Pastorová Petra SK Valašského království 207 00:00:00
75 Baran Petr Hasiči Bag Bike 206 00:00:00
76 Byrtus Ivo MADT Sport Klapka 205 00:00:00
77 Bartošová Denisa sk Maxbike Orlová 204 00:00:00
78 Franta Roman Racing Olešná 203 00:00:00
79 Velecký Tomáš YOGi Racing 202 00:00:00
80 Polášek Tomáš Kopřivnice 201 00:00:00
81 Wasserbauer Lukáš Servisáci 200 00:00:00
82 Tyleček Václav Kondor 199 00:00:00
83 Tešnar Marek YOGi Racing 198 00:00:00
84 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 197 00:00:00
85 Guziur Dalibor Racing Olešná 196 00:00:00
86 Koudelka David VZS Ostrava 195 00:00:00
87 Krejčí Lukáš Pepa Team F-M 194 00:00:00
88 Juřena Petr SK Valašského království 193 00:00:00
89 Krčmář Pavel Vřesina 192 00:00:00
90 Švantner Bohuslav Racing Olešná 191 00:00:00
91 Body Marcel MADT Sport Klapka 190 00:00:00
92 Wzientek Tomáš Abadzikra 189 00:00:00
93 Koukal Jan X-COBRAS 188 00:00:00
94 Kočarová Klára HO SSK Vítkovice 187 00:00:00
95 Klus Daniel MH Bike klub 186 00:00:00
96 Hlavatík Ladislav Racing Olešná 185 00:00:00
97 Ryška Martin X-COBRAS 184 00:00:00
98 Schneider Rudolf CK Frenštát p.R. 183 00:00:00
99 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 182 00:00:00
100 Mik Lubomír 181 00:00:00
101 Endl Antonín 2K Bike club Odry 180 00:00:00
102 Bezunk Ondřej Blue Brus - polib znak ! 179 00:00:00
103 Tešnar Hynek YOGi Racing 178 00:00:00
104 Martikánová Alice Horolezci FM 177 00:00:00
105 Bilous Martin Bomberos 176 00:00:00
106 Dědek Beskydský Klub Důchodců 175 00:00:00
107 Kotala Radim Nika 174 00:00:00
108 Dudis Vortex Bike Team 173 00:00:00
109 Stanislav Jiří Groš Team 172 00:00:00
110 Bortel Jaroslav Olympáci 171 00:00:00
111 Chmura Petr Blue Brus - polib znak ! 170 00:00:00
112 Kotalová Veronika Blue Brus - polib znak ! 169 00:00:00
113 Kavková Kateřina Hasiči Bag Bike 168 00:00:00
114 Munk Rudolf VZS Ostrava 167 00:00:00
115 Salamon Marek Bomberos 166 00:00:00
116 Mosler Aleš Backaldrin Team 165 00:00:00
117 Doležal Filip VZS Ostrava 164 00:00:00
118 Koval Radim 163 00:00:00
119 Kouřil Jaroslav 162 00:00:00
120 Švidernoch Milan X-COBRAS 161 00:00:00
121 Mezera Martin Backaldrin Team 160 00:00:00
122 Vilhelm Václav Olympáci 159 00:00:00
123 Smutný Martin Porubští Rafani 158 00:00:00
124 Sikorová Míša TJ TŽ Třinec 157 00:00:00
125 Říčný Petr SK Valašského království 156 00:00:00
126 Mazgaj Břetislav Brets Hockey 155 00:00:00
127 Przeczková Jana VSK VŠB-TVO 154 00:00:00
128 Skoumal Vladimír 153 00:00:00
129 Wontor Hynek Hasiči Bag Bike 152 00:00:00
130 Škrbel Jan 151 00:00:00
131 Mik Lubomír st. 150 00:00:00
132 Slovák Pavel Groš Team 149 00:00:00
133 Toman Petr Blue Brus - polib znak ! 148 00:00:00
134 Skomorowski Stanislaw SBD Energetyk Rybnik 147 00:00:00
135 Feberová Karolína FUGA 146 00:00:00
136 Olšer Martin Danyho parťáci 145 00:00:00
137 Kuželová Adéla ED6U ELEMIC RACING 144 00:00:00
138 Groš Štefan Groš Team 143 00:00:00
139 Kalábová Lenka Horolezci FM 142 00:00:00
140 Wágner Petr ED6U ELEMIC RACING 141 00:00:00
141 Groš Jakub Groš Team 140 00:00:00
142 Krejčí Josef Pepa Team F-M 139 00:00:00
143 Kubínová Eliška Atlas Opava 138 00:00:00
144 Kubínová Klára Atlas Opava 137 00:00:00
145 Kubín Jiří Atlas Opava 136 00:00:00
146 Matalová Jana 135 00:00:00
148 Novotný Jiří Blue Brus - polib znak ! 133 00:00:00
149 Kutňáková Veronika Galaxy Team Hranice 132 00:00:00
150 Šitavancová Ivana cyklomat.cz 131 00:00:00
151 Karmelita Tomáš LOKO Krnov 130 00:00:00
153 Pigula Jaromír X-COBRAS 128 00:00:00
154 Koukalová Markéta X-COBRAS 127 00:00:00
155 Bednarz Luděk X-COBRAS 126 00:00:00