Ostravice, hřiště - jednotlivci

Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
29. 1. 2011, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
49 cm
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav PONEK.SK 300 00:54:05 9,76 987
2 Hudeček Petr Blue Brus - polib znak ! 295 00:00:00
3 Šindelek Vladan Olympáci 290 00:00:00
4 Kasalík Radim X-IONT Fachmani 285 00:00:00
5 Litvik Miroslav PONEK.SK 282 00:00:00
6 Kaleta Daniel Jump sport- Moira 280 00:00:00
7 Šindelek Pavel Olympáci 278 00:00:00
8 Javorek Petr Jump sport- Moira 276 00:00:00
9 Velecký Tomáš YOGi Racing 274 00:00:00
10 Haitl František MADT Sport Klapka 272 00:00:00
11 Kimla Jan Olympáci 270 00:00:00
12 Ponek Marian PONEK.SK 269 00:00:00
13 Zemaník Jan Olympáci 268 00:00:00
14 Ponek Tibor PONEK.SK 267 00:00:00
15 Staniek Martin VZS Ostrava 266 00:00:00
16 Naruszewicz Arkadiusz Speedy Gonzales 265 00:00:00
17 Koníř Vojtěch Groš Team 264 00:00:00
18 Svoboda Tomáš Olympáci 263 00:00:00
19 Trebuna René Jump sport- Moira 262 00:00:00
20 Blabla Tomáš 261 00:00:00
21 Macíček Miroslav KHB Radegast 260 00:00:00
22 Pokorný Radim VZS Ostrava 259 00:00:00
23 Velička Zdeněk Jump sport- Moira 258 00:00:00
24 Kokošek Oldřich Opaváci 257 00:00:00
25 Trubač David SK Valašského království 256 00:00:00
26 Křenek Radek Groš Team 255 00:00:00
27 Žniva Ondřej 2 254 00:00:00
28 Hlaváč Lumír FUGA 253 00:00:00
29 Martinák Tomáš SK Valašského království 252 00:00:00
30 Šilar Filip Jump sport- Moira 251 00:00:00
31 Otevřel Vít Jump sport- Moira 250 00:00:00
32 Trávníček Rostislav Pepa Team F-M 249 00:00:00
33 Filipec Petr Groš Team 248 00:00:00
34 Křižák Petr Jump sport- Moira 247 00:00:00
35 Beneš Petr YOGi Racing 246 00:00:00
36 Zátopek Jiří X-COBRAS 245 00:00:00
37 Krhut Martin Hasiči Bag Bike 244 00:00:00
38 Michna Roman Studiosolaris.cz/skvk.cz 243 00:00:00
39 Sýkora Lukáš AK Olomouc 242 00:00:00
40 Franer Kuba X-IONT Fachmani 241 00:00:00
41 Ručka Richard Jump sport- Moira 240 00:00:00
42 Cypra Zbyněk SK Valašského království 239 00:00:00
43 Friedel Jan Přátelé zeleného údolí 238 00:00:00
44 Oswald Pavel Matrix Team 237 00:00:00
45 Levinský Lukáš Matrix Team 236 00:00:00
46 Filip Richard Backaldrin Team 235 00:00:00
47 Šták Daniel Hasiči Bag Bike 234 00:00:00
48 Pešat Jan VK Perun Ostrava 233 00:00:00
49 Hudečková Tamara X-COBRAS 232 00:00:00
50 Hejneš Leopold Hasiči Bag Bike 231 00:00:00
51 Goláň Josef Gogy Team 230 00:00:00
52 Grussmann Václav CK Frenštát p.R. 229 00:00:00
53 Čech Radek X-IONT Fachmani 228 00:00:00
54 Lipták Radim Pepa Team F-M 227 00:00:00
55 Pytlík Jiří Prajzska s.r.o. 226 00:00:00
56 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 225 00:00:00
57 Vyhnička Kamil Manín Považská Bystrica 224 00:00:00
58 Byrtus Ivo MADT Sport Klapka 223 00:00:00
59 Chýlek Patrik CK Frenštát p.R. 222 00:00:00
60 Folta Jiří Kondor 221 00:00:00
61 Karásek Libor 220 00:00:00
62 Helcel Richard MH Bike klub 219 00:00:00
63 Knébel Radim SK Valašského království 218 00:00:00
64 Benda Jaroslav MH Bike klub 217 00:00:00
65 Šotola Roman Porubští Rafani 216 00:00:00
66 Bezunk Ondřej Blue Brus - polib znak ! 215 00:00:00
67 Kowalík Karel Ob Basy 214 00:00:00
68 Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 213 00:00:00
69 Slivka Jan KKM Čadca 212 00:00:00
70 Baran Petr Hasiči Bag Bike 211 00:00:00
71 Klus Daniel MH Bike klub 210 00:00:00
72 Harabiš Radim SK Valašského království 209 00:00:00
73 Wasserbauer Lukáš Servisáci 208 00:00:00
74 Helcel Martin st. MH Bike klub 207 00:00:00
75 Pastorová Petra SK Valašského království 206 00:00:00
76 Blahut Radek ED6U ELEMIC RACING 205 00:00:00
77 Stoszek Jan VZS Ostrava 204 00:00:00
78 Ševčíková Jana Bike One 203 00:00:00
79 Lukeš Tomáš Přátelé zeleného údolí 202 00:00:00
80 Pigula Jaromír X-COBRAS 201 00:00:00
81 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 200 00:00:00
82 Ryška Martin X-COBRAS 199 00:00:00
83 Černý Viktor ED6U ELEMIC RACING 198 00:00:00
84 Sýkora Josef SK Hranice 197 00:00:00
85 Wontor Hynek Hasiči Bag Bike 196 00:00:00
86 Skomorowski Stanislaw SBD Energetyk Rybnik 195 00:00:00
87 Bartošová Denisa sk Maxbike Orlová 194 00:00:00
88 Malčík Petr VZS Ostrava 193 00:00:00
89 Tyleček Václav Kondor 192 00:00:00
90 Melčák Tomáš MK Kopřivnice 191 00:00:00
91 Body Marcel MADT Sport Klapka 190 00:00:00
92 Krejčí Lukáš Pepa Team F-M 189 00:00:00
93 Schneider Rudolf CK Frenštát p.R. 188 00:00:00
94 Michalčík Karel X-IONT Fachmani 187 00:00:00
95 Marek René 186 00:00:00
96 Rajnoch Pavel SK Valašského království 185 00:00:00
97 Martikánová Alice Horolezci FM 184 00:00:00
98 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 183 00:00:00
99 Kotek Martin VZS Ostrava 182 00:00:00
100 Chmiel Radim MH Bike klub 181 00:00:00
101 Filipec Rostislav SK Valašského království 180 00:00:00
102 Švantner Bohuslav Racing Olešná 179 00:00:00
103 Šilar Daniel Jump sport- Moira 178 00:00:00
104 Polášek Tomáš Kopřivnice 177 00:00:00
105 Kubita Viktor MADT Sport Klapka 176 00:00:00
106 Wzientek Tomáš Abadzikra 175 00:00:00
107 Mik Lubomír 174 00:00:00
108 Chmura Petr Blue Brus - polib znak ! 173 00:00:00
109 Říčný Petr SK Valašského království 172 00:00:00
110 Švidernoch Milan X-COBRAS 171 00:00:00
111 Venglář Petr 170 00:00:00
112 Kotala Radim Nika 169 00:00:00
113 Endl Antonín 2K Bike club Odry 168 00:00:00
114 Kouřil Jaroslav 167 00:00:00
115 Vokoun Marek 166 00:00:00
116 Bortel Jaroslav Olympáci 165 00:00:00
117 Doležal Filip VZS Ostrava 164 00:00:00
118 Munk Rudolf VZS Ostrava 163 00:00:00
119 Guziur Dalibor Racing Olešná 162 00:00:00
120 Olšer Martin Danyho parťáci 161 00:00:00
121 Mazgaj Břetislav Brets Hockey 160 00:00:00
122 Dědek Beskydský Klub Důchodců 159 00:00:00
123 Buchal Ivo Racing Olešná 158 00:00:00
124 Kolčárek Rostislav F-M bajkeři 157 00:00:00
125 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 156 00:00:00
126 Kavková Kateřina Hasiči Bag Bike 155 00:00:00
127 Kotalová Veronika Blue Brus - polib znak ! 154 00:00:00
128 Varady Jan Abadzikra 153 00:00:00
129 Rechtenberg Karel Frýdlant n/O. 152 00:00:00
130 Mezera Martin Backaldrin Team 151 00:00:00
131 Kolčárek Ladislav Dura Bike Team 150 00:00:00
132 Balko Peter KČT Lysá Hora 149 00:00:00
133 Mik Lubomír st. 148 00:00:00
134 Čondáková Jana Janys Extreme Racing 147 00:00:00
135 Stanislav Jiří Groš Team 146 00:00:00
136 Feberová Karolína FUGA 145 00:00:00
137 Vilhelm Václav Olympáci 144 00:00:00
138 Chovanečková Zuzana Abadzikra 143 00:00:00
139 Groš Štefan Groš Team 142 00:00:00
140 Krzyžanková Lenka TJ TŽ Třinec 141 00:00:00
141 Hradil Pavel 140 00:00:00
142 Novotný Jiří Blue Brus - polib znak ! 139 00:00:00
143 Krejčí Josef Pepa Team F-M 138 00:00:00
144 Prašivka Míra SK Valašského království 137 00:00:00
145 Macíková Lucie Ghost-mojekolo.cz 136 00:00:00