Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
18. 11. 2012, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
64 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim (mo)mentálně Opavské dupy 350 00:41:18 10,31 1.193
2 Lichý Tomáš Splašení goroli 345 00:42:12 10,09 1.167
3 Čer Tomáš X-Trail Orlová 340 00:42:42 9,98 1.154
4 Pytlík Jiří Prajzská s.r.o 335 00:44:54 9,49 1.097
5 Vyhnička Kamil Manín Považská Bystrica 332 00:45:28 9,37 1.083
6 Klos Viktor SK Jiří Team Ostrava 330 00:45:39 9,33 1.079
7 Sosna Tomáš TK Ostrava 328 00:46:01 9,26 1.070
8 Šindelek Vladan Olympáci 326 00:46:04 9,25 1.069
9 Nycz Petr (mo)mentálně Opavské dupy 324 00:46:07 9,24 1.068
10 Najvert Stanislav Fialové kobry 322 00:46:20 9,19 1.063
11 Kováčik Luboš Manín Považská Bystrica 320 00:46:21 9,19 1.063
12 Bechný Michal vinotéka u Karla Frenštát p.… 319 00:46:23 9,18 1.062
13 Šindelek Pavel Olympáci 318 00:46:37 9,14 1.057
14 Filipec Petr vinotéka u Karla Frenštát p.… 317 00:46:44 9,12 1.054
15 Maceček Tomáš Young Life 316 00:47:00 9,06 1.048
16 Otevřel Vít Jump Sport 315 00:47:05 9,05 1.046
17 Hudeček Petr (mo)mentálně Opavské dupy 314 00:47:12 9,03 1.044
18 Cienciala Tomáš Splašení goroli 313 00:47:30 8,97 1.037
19 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 312 00:47:36 8,95 1.035
20 Sýkora Lukáš AK Olomouc 311 00:47:49 8,91 1.030
21 Pokorný Radim VZS Ostrava 310 00:48:07 8,85 1.024
22 Valach Jakub 309 00:48:09 8,85 1.023
23 Škrabánek Petr Bílovec 308 00:48:12 8,84 1.022
24 Ponek Tibor Methanol A 307 00:48:16 8,83 1.021
25 Bohatý Tomáš Jump Sport 306 00:48:26 8,80 1.017
26 Škoda Kristián CK Continental Frenštát p.R. 305 00:48:41 8,75 1.012
27 Ondruch Adam X-Trail Orlová 304 00:48:43 8,74 1.011
28 Kowalík Karel 303 00:48:45 8,74 1.010
29 Blabla Tomáš Olympáci 302 00:48:48 8,73 1.009
30 Kaleta Daniel Splašení goroli 301 00:48:58 8,70 1.006
31 Kokošek Oldřich (mo)mentálně Opavské dupy 300 00:49:00 8,69 1.005
32 Javorek Petr masazpromuze.cz 299 00:49:02 8,69 1.005
33 Swaczyna Petr 298 00:49:19 8,64 999
34 Stančík Bedřich HO Baník Karviná 297 00:49:21 8,63 998
35 Žniva Ondřej Methanol A 296 00:49:29 8,61 995
36 Pavlík Víťa 295 00:49:45 8,56 990
37 Žuška Marcel HO Baník Karviná 294 00:49:59 8,52 986
38 Kostka Tomáš 293 00:50:01 8,52 985
39 Křenek Radek vinotéka u Karla Frenštát p.… 292 00:50:07 8,50 983
40 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 291 00:50:10 8,49 982
41 Rychlý Pavel Sám za sebe 290 00:50:13 8,48 981
42 Hlavatík Jan masazpromuze.cz 289 00:50:25 8,45 977
43 Beneš Pavel (mo)mentálně Opavské dupy 288 00:50:31 8,43 975
44 Ručka Richard Jump Sport 287 00:50:34 8,42 974
45 Suchánek Lukáš KHB Radegast 286 00:50:37 8,42 973
46 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 285 00:50:40 8,41 972
47 Ostruszka Michal Splašení goroli 284 00:50:47 8,39 970
48 Prášil Vítězslav MK Seitl Ostrava 283 00:51:09 8,33 963
49 Zeman Marek X-AIR Ostrava 282 00:51:32 8,27 956
50 Dinter Jiří Pepa Team F-M 281 00:51:36 8,26 955
51 Jankech Pavol Manín Považská Bystrica 280 00:51:38 8,25 954
52 Beneš Petr YOGi Racing Ostrava 279 00:51:43 8,24 952
53 Franer Kuba (mo)mentálně Opavské dupy 278 00:51:49 8,22 951
54 Grussmann Václav CK Continental Frenštát p.R. 277 00:51:51 8,22 950
55 Dovrtěl Radovan 276 00:51:55 8,21 949
56 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 275 00:51:58 8,20 948
57 Molitor Tomáš JAPA outdoor team 274 00:52:02 8,19 947
58 Hlaváč Lumír SK fuga 273 00:52:04 8,18 946
59 Rataj Pavel Erholung 272 00:52:13 8,16 943
60 Křižák Petr Jump sport- Moira 271 00:52:16 8,15 942
61 Flaša David vinotéka u Karla Frenštát p.… 270 00:52:24 8,13 940
62 Letko Michal Manín Považská Bystrica 269 00:52:27 8,12 939
63 Michna Roman Studiosolaris.cz/skvk.cz 268 00:52:30 8,11 938
64 Stoszek Jan VZS Ostrava 267 00:52:34 8,10 937
65 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 266 00:52:36 8,10 937
66 Helcel Richard MH Bike - GYNPRENATAL 265 00:52:39 8,09 936
67 Görlich Petr SK Bagbike 264 00:52:41 8,09 935
68 Kubala Janusz 263 00:52:43 8,08 934
69 Pácha Zdeněk Olympáci 262 00:52:51 8,06 932
70 Martikán Jiří Horolezci FM 261 00:52:55 8,05 931
71 Mazur Martin Jump Sport 260 00:53:08 8,02 927
72 Rajnoch Edvard Splašení goroli 259 00:53:12 8,01 926
73 Kimla Jan Olympáci 258 00:53:16 8,00 925
74 Hudečková Tamara Fialové kobry 257 00:53:31 7,96 920
75 Oswald Pavel Matrix Team 256 00:53:39 7,94 918
76 Šafrán Matěj X-Trail Orlová 255 00:53:43 7,93 917
77 Kusidlo Mariusz CK Hobby Bohumín 254 00:53:49 7,92 915
78 Ryšánek Vojtěch Danyho parťáci 253 00:53:54 7,90 914
79 Lipták Radim Pepa Team F-M 252 00:54:19 7,84 907
80 Mrověc Tomáš Devotion Team 251 00:54:22 7,84 906
81 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 250 00:54:29 7,82 904
82 Navrátil Michal The cooling birds 249 00:54:33 7,81 903
83 Gabrys Dominik Splašení goroli 248 00:54:38 7,80 902
84 Goláň Josef Gogy Team 247 00:54:45 7,78 900
85 Chvostek Pavel F-M bajkeři 246 00:54:53 7,76 898
86 Gruchala Vojtěch TK Ostrava 245 00:54:58 7,75 896
87 Toman Jiří Team Forman Cinelli 244 00:55:03 7,74 895
88 Marák Jakub SDH Mniší 243 00:55:14 7,71 892
89 Hurta Jan 242 00:55:16 7,71 891
90 Belej David Medvěd z lesa 241 00:55:18 7,70 891
91 Kempa Jan Fialové kobry 240 00:55:20 7,70 890
92 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 239 00:55:31 7,67 887
93 Velička Zdeněk X-AIR Ostrava 238 00:55:37 7,66 886
94 Glombek Štěpán JAPA outdoor team 237 00:55:40 7,65 885
95 Petruňa Vojtěch Chimpanzee 236 00:55:44 7,64 884
96 Brož Petr (mo)mentálně Opavské dupy 235 00:55:48 7,63 883
97 Filip Richard Backaldrin Team 234 00:55:50 7,63 882
98 Maniš Martin Čajovna Magnolia Frenštát 233 00:55:52 7,63 882
99 Martinák Tomáš SK Valašského království 232 00:55:55 7,62 881
100 Waloszek Vlastislav Chimpanzee 231 00:55:57 7,61 880
101 Polášek Tomáš SK Valašského království 230 00:56:01 7,60 879
102 Koníř Vojtěch vinotéka u Karla Frenštát p.… 229 00:56:03 7,60 879
103 Melčák Tomáš 228 00:56:05 7,60 878
104 Střebovský Tomáš Napohodu!!! bike team 227 00:56:09 7,59 877
105 Hurník Pavel TK Ostrava 226 00:56:12 7,58 877
106 Maršálek Tomáš Racing Olešná 225 00:56:16 7,57 875
107 Šnevajs Radomír KHB Radegast 224 00:56:18 7,57 875
108 Marko Martin Manín Považská Bystrica 223 00:56:20 7,56 874
109 Bartošová Denisa X-Trail Orlová 222 00:56:23 7,56 874
110 Vašina Jiří Kayak Karviná 221 00:56:34 7,53 871
111 Lindovský Tomáš SK Fighter Inside 220 00:56:37 7,52 870
112 Schneider Rudolf CK Continental Frenštát p.R. 219 00:56:39 7,52 870
113 Janas Karel Porubští Rafani 218 00:56:41 7,52 869
114 Collen Malcolm Team Great Britain 217 00:56:44 7,51 868
115 Franer Juraj (mo)mentálně Opavské dupy 216 00:56:47 7,50 868
116 Juran Radim BSC Opava 215 00:56:51 7,49 866
117 Martikánová Alice Horolezci FM 214 00:56:53 7,49 866
118 Krejčí Lukáš Pepa Team F-M 213 00:56:56 7,48 865
119 Wasserbauer Lukáš eSpring Opava 212 00:56:59 7,48 864
120 Martinec Václav The cooling birds 211 00:57:02 7,47 864
121 Škapa Marek X-AIR Ostrava 210 00:57:05 7,46 863
122 Sobek Miroslav Manín Považská Bystrica 209 00:57:06 7,46 863
123 Mikeska Vojtěch JAPA outdoor team 208 00:57:08 7,46 862
124 Jirka Kuba Abadzikra 207 00:57:14 7,44 861
125 Šnobel Zdenek 206 00:57:18 7,43 860
126 Body Marcel Novatop Lapiere 205 00:57:24 7,42 858
127 Lukáš Jakub X-Trail Orlová 204 00:57:26 7,42 858
128 Lach Alan Racing Olešná 203 00:57:28 7,41 857
129 Glonek Jakub Gymnázium - Hrabůvka 202 00:57:29 7,41 857
130 Wojnar Martin Chotěbuz 201 00:57:35 7,40 855
131 Mrklovský Petr REV 58 Nový Jičín 200 00:57:37 7,39 855
132 Tomanec Karel vinotéka u Karla Frenštát p.… 199 00:57:42 7,38 854
133 Nykl Jakub JAPA outdoor team 198 00:57:45 7,38 853
134 Hrabec Jan SK fuga 197 00:57:49 7,37 852
135 Boielesz Josef Splašení goroli 196 00:57:51 7,36 852
136 Kněžík Roman :-) 195 00:57:54 7,36 851
137 Šnajder Roman Racing Olešná 194 00:57:56 7,35 850
138 Šamaj Jaroslav Racing Olešná 193 00:57:58 7,35 850
139 Pešat Jan VK Perun Ostrava 192 00:58:01 7,34 849
140 Buchal Ivo Racing Olešná 191 00:58:09 7,33 847
141 Hegedüs Robert VZS Ostrava 190 00:58:10 7,32 847
142 Vaňko Oldřich Čajovna Magnolia Frenštát 189 00:58:14 7,32 846
143 Guziur Dalibor Racing Olešná 188 00:58:17 7,31 845
144 Benda Jiří MH Bike - GYNPRENATAL 187 00:58:22 7,30 844
145 Sýkora Josef SK Hranice 186 00:58:25 7,29 843
146 Motl Vojtěch 185 00:58:26 7,29 843
147 Vítek Antonín Bo 184 00:58:28 7,29 843
148 Kubita Viktor BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 183 00:58:30 7,28 842
149 Kotek Martin VZS Ostrava 182 00:58:35 7,27 841
150 Šimčík Vladimír X-Trail Orlová 181 00:58:38 7,27 840
151 Groš Štefan ml. SK Valašského království 180 00:58:45 7,25 838
152 Gregořica René Chuchelná 179 00:59:06 7,21 834
153 Bortel Jaroslav Olympáci 178 00:59:08 7,20 833
154 Baran Jiří 177 00:59:16 7,19 831
155 Šotola Roman Porubští Rafani 176 00:59:24 7,17 829
156 Beneš Daniel (mo)mentálně Opavské dupy 175 00:59:36 7,15 827
157 Benda Jaroslav MH Bike - GYNPRENATAL 174 00:59:40 7,14 826
158 Dubový Jiří synci z Kateřinek 173 00:59:44 7,13 825
159 Černý Viktor masazpromuze.cz 172 00:59:51 7,12 823
160 Tyleček Václav JAPA outdoor team 171 00:59:53 7,11 823
161 Marek Martin Duke Corporation 170 00:59:55 7,11 822
162 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 169 00:59:57 7,11 822
163 Stojanovič Teodor Otec a syn 168 01:00:00 7,10 821
164 Slivka Jan Methanol B 167 01:00:02 7,10 821
165 Václavík Michael Pržno 166 01:00:06 7,09 820
166 Rozmahel Radek 165 01:00:10 7,08 819
167 Kohoutek Martin Kopřivnice 164 01:00:13 7,07 818
168 Rykr Vojtěch SK Fighter Inside 163 01:00:18 7,06 817
169 Klus Daniel MH Bike - GYNPRENATAL 162 01:00:21 7,06 816
170 Kolčárek Rostislav F-M bajkeři 161 01:00:24 7,05 816
171 Beilner Jakub Kroky z Orlový 160 01:00:26 7,05 815
172 Dohnal Martin Trek 1324 159 01:00:40 7,02 812
173 Chmura Petr Team Forman Cinelli 158 01:00:43 7,02 811
174 Helcel Martin st. MH Bike - GYNPRENATAL 157 01:00:47 7,01 810
175 Michalčík Karel (mo)mentálně Opavské dupy 156 01:00:52 7,00 809
176 Byrtus Ivo MH Bike - GYNPRENATAL 155 01:00:53 7,00 809
177 Sikora Tom X-Trail Orlová 154 01:00:56 6,99 808
178 Částečka Roman Ml. Hrabůvka 153 01:00:59 6,99 808
179 Marek Jakub HO Studénka 152 01:01:03 6,98 807
180 Porwisz Vojtěch Bratrstvo neohrožených 151 01:01:08 6,97 806
181 Bednář Daniel Creazy Team 150 01:01:26 6,93 802
182 Vondráček Tomáš Creazy Team 149 01:01:27 6,93 802
183 Gavlas Libor FBK Horní Suchá 148 01:01:30 6,93 801
184 Skomorowski Stanislaw KB RYBNICKA KUŻNIA 147 01:01:32 6,92 801
185 Sojka Patrik bez 146 01:01:35 6,92 800
186 Hořák Jan Young Life 145 01:01:38 6,91 799
187 Gryc Marek SK Fighter Inside 144 01:01:41 6,91 799
188 Ševčík Ondřej Otec a syn 143 01:01:45 6,90 798
189 Ivanský Tomáš Vřesinští šneci 142 01:01:48 6,89 797
190 Kolouch David Horolezci FM 141 01:01:50 6,89 797
191 Marek René Pepa Team F-M 140 01:01:57 6,88 795
192 Musil Jan SK Oceláci Ostrava 139 01:02:00 6,87 795
193 Odehnalová Lucie SK Oceláci Ostrava 138 01:02:03 6,87 794
194 Doležal Filip VZS Ostrava 137 01:02:09 6,85 793
195 Viej Radomír 136 01:02:12 6,85 792
196 Chmiel Radim MH Bike - GYNPRENATAL 135 01:02:14 6,85 792
197 Pernický Roman 134 01:02:17 6,84 791
198 Rybiář Michal Rekrea team 133 01:02:19 6,84 790
199 Glombek František JAPA outdoor team 132 01:02:27 6,82 789
200 Harabiš Radim SK Valašského království 131 01:02:30 6,82 788
201 Staš Kamil Pepa Team F-M 130 01:02:31 6,81 788
202 Graca Aleš Trek 1324 129 01:02:33 6,81 788
203 Ryzí Martin SK Fighter Inside 128 01:02:38 6,80 786
204 Franta Roman Racing Olešná 127 01:02:44 6,79 785
205 Byrtus Jiří SK Fighter Inside 126 01:02:47 6,79 785
206 Munk Rudolf VZS Ostrava 125 01:02:50 6,78 784
207 Bužek Rostislav Janys Extreme Racing 124 01:02:54 6,77 783
208 Dorčák Josef Poličná 123 01:02:58 6,77 782
209 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 122 01:03:05 6,75 781
210 Částečka Roman Hrabůvka 121 01:03:14 6,74 779
211 Matúška Daniel Kroky z Orlový 120 01:03:21 6,72 778
212 Kozina Jan Abadzikra 119 01:03:26 6,72 777
213 Koukal Jan X-AIR Ostrava 118 01:03:29 6,71 776
214 Prouza Martin TK Ostrava 117 01:03:33 6,70 775
215 Bernard Adam Young & Rich 116 01:03:36 6,70 775
216 Gruchalová Lucie TK Ostrava 115 01:03:40 6,69 774
217 Štýbar Luděk Porubští Rafani 114 01:03:44 6,68 773
218 Pindor Lukáš 3SA Racing Team 113 01:03:46 6,68 773
219 Slíva Čestmír HO Havířov 112 01:03:48 6,68 772
220 Polák Petr 111 01:03:51 6,67 771
221 Harabiš Václav SDH Mniší 110 01:03:54 6,67 771
222 Vraspir Zdeněk Georgino goes to Hollywood 109 01:03:55 6,66 771
223 Vančurová Lenka Janys Extreme Racing 108 01:03:57 6,66 770
224 Káňa Josef Skifren 107 01:03:59 6,66 770
225 Krčmář Pavel Vřesina 106 01:04:07 6,64 768
226 Biller Marek Opava 105 01:04:12 6,64 767
227 Drienovský Zbyněk Bo 104 01:04:16 6,63 766
228 Brázda Martin Langzam Team 103 01:04:25 6,61 765
229 Vach Jiří MH Bike - GYNPRENATAL 102 01:04:27 6,61 764
230 Klimeš Michal Bratrstvo neohrožených 101 01:04:34 6,60 763
231 Ševčíková Petra 100 01:04:39 6,59 762
232 Kurc Ludvík Bratrstvo neohrožených 99 01:04:42 6,58 761
233 Bilous Martin BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 98 01:04:46 6,58 761
234 Malošík Jan X-Trail Orlová 97 01:04:50 6,57 760
235 Michalčík Karel st. Prajzský BK Kravaře 96 01:04:54 6,56 759
236 Mezera Martin Backaldrin Team 95 01:04:57 6,56 758
237 Beremlijski Petr VZS Ostrava 94 01:05:01 6,55 758
238 Klímek Ondřej Sám za sebe 93 01:05:05 6,55 757
239 Majtner Petr SK fuga 92 01:05:14 6,53 755
240 Beránek Roman 91 01:05:20 6,52 754
241 Pěgřimek Milan HO Baník Karviná 90 01:05:23 6,52 753
242 Sikorová Michaela Splašení goroli 89 01:05:25 6,51 753
243 Kubínová Klára Malbery Opava 88 01:05:29 6,51 752
244 Koloničný Libor 87 01:05:31 6,50 752
245 Zinecker Jiří Danyho parťáci 86 01:05:35 6,50 751
246 Liška Marek Young Life 85 01:05:44 6,48 749
247 Groš Štefan SK Valašského království 84 01:05:46 6,48 749
248 Žabenský Stanislav SDH Mniší 83 01:06:02 6,45 746
249 Marák Ondřej SDH Mniší 82 01:06:26 6,41 741
250 Koziel Michal X-Trail Orlová 81 01:06:30 6,41 741
251 Huba Daniel SK Fighter Inside 80 01:06:34 6,40 740
252 Cypra Zdeněk SK Valašského království 79 01:06:37 6,39 739
253 Tuharský Erik Chimpanzee 78 01:06:44 6,38 738
254 Dirnerová Alžběta FBK Horní Suchá 77 01:06:48 6,38 737
255 Říčný Petr SK Valašského království 76 01:06:51 6,37 737
256 Foltas Marcel 75 01:06:54 6,37 736
257 Adamčíková Klára 74 01:07:21 6,33 731
258 Hradil Pavel X-Trail Orlová 73 01:07:16 6,33 732
259 Směja Daniel Trek 1324 72 01:08:14 6,24 722
260 Sikorová Dagmar X-Trail Orlová 71 01:08:16 6,24 722
261 Axman Marek 70 01:08:19 6,24 721
262 Podolák Lukáš X-Trail Orlová 69 01:08:22 6,23 721
263 Dlouhý Vašek SK Valašského království 68 01:08:32 6,22 719
264 Juríčková Marta vinotéka u Karla Frenštát p.… 67 01:08:36 6,21 718
265 Orlíková Pavla VZS Ostrava 66 01:09:10 6,16 712
266 Čížková Klára 65 01:09:12 6,16 712
267 Mrůzek Martin synci z Kateřinek 64 01:09:14 6,15 712
268 Rychlá Pavlína Sám za sebe 63 01:09:19 6,15 711
269 Valent Martin 62 01:09:34 6,12 708
270 Gerych Jan SK Fighter Inside 61 01:09:35 6,12 708
271 Mužíková Jana Janys Extreme Racing 60 01:09:57 6,09 704
272 Trentin Tomáš JAPA outdoor team 59 01:10:00 6,09 704
273 Wludyka Petr X-AIR Ostrava 58 01:10:04 6,08 703
274 Mik Lubomír 57 01:10:07 6,08 703
275 Olšer Martin Danyho parťáci 56 01:10:14 6,07 701
276 Přecechtěl Ondřej SK Fighter Inside 55 01:10:33 6,04 698
277 Kotek Jiří 54 01:10:37 6,03 698
278 Novák Petr Janys Extreme Racing 53 01:10:50 6,01 695
279 Kotek Jindřich 52 01:10:53 6,01 695
280 Nadažy Radek SK Šafrata Bohumín 51 01:11:04 5,99 693
281 Borunská Kateřina Mamaja 50 01:11:11 5,98 692
282 Stanislav Jiří Young & Rich 49 01:11:20 5,97 691
283 Schindler Martin Sám za sebe 48 01:11:29 5,96 689
284 Orlík Pavel VZS Ostrava 47 01:11:33 5,95 688
285 Ondrášek Petr Karviná 46 01:11:36 5,95 688
286 Hanulík Jiří Georgino goes to Hollywood 45 01:11:45 5,94 687
287 Geletičová Anna SK Valašského království 44 01:11:47 5,93 686
288 Podlesný Karel 43 01:12:30 5,88 679
289 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 42 01:13:14 5,82 673
290 Římánek Jiří Řím Tým 41 01:14:02 5,75 665
291 Matula Vít synci z Kateřinek 40 01:14:30 5,72 661
292 Angus Paul Team Great Britain 39 01:14:47 5,70 659
293 Bendová Veronika MH Bike - GYNPRENATAL 38 01:15:06 5,67 656
294 Hašek Max Hašani SK Bagbike 37 01:15:30 5,64 652
295 Hašek Petr Hašani SK Bagbike 36 01:15:32 5,64 652
296 Ivanský Dominik Vřesinští šneci 35 01:15:35 5,64 652
297 Bělík David JAPA outdoor team 34 01:15:59 5,61 648
298 Hudeček Karel HUHU Mega Racing Team 33 01:16:06 5,60 647
299 Kubica Kamil Palkovice 32 01:16:11 5,59 647
300 Kusidlo Krysztof 31 01:16:24 5,58 645
301 Jasiok Přemysl Trek 1324 30 01:16:35 5,56 643
302 Vilhelm Václav Klub Důchodců 29 01:17:30 5,50 636
303 Dědek Beskydský Klub Důchodců 28 01:17:46 5,48 633
304 Kusidlo Malgorzata 27 01:17:57 5,47 632
306 Tomanová Marie Orlová 25 01:18:35 5,42 627
307 Říman Matěj SK Jiří Team Ostrava 24 01:19:49 5,34 617
308 Martináková Monika SK Jiří Team 23 01:19:52 5,33 617
309 Vašendová Jana Čajovna Magnolia Frenštát 22 01:19:59 5,33 616
310 Římánek Lukáš Řím Tým 21 01:20:13 5,31 614
311 Pytlová Markéta SK Bagbike 20 01:21:10 5,25 607
313 Římánek Ondřej Řím Tým 18 01:21:20 5,24 606
314 Kašparová Jana Janys Extreme Racing 17 01:24:14 5,06 585
315 Glonek Petr 16 01:24:16 5,06 585
316 Kubitová Kamila BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 15 01:26:11 4,94 572
317 Jankůj Tomáš TOM-RUN 14 01:29:58 4,74 548
318 Krhut Martin SK Bagbike 13 01:30:02 4,73 547
319 Krejčí Josef Pepa Team F-M 12 01:32:35 4,60 532
321 Čepčorová Denisa SK Fighter Inside 10 01:36:28 4,42 511
322 Toman Petr Team Forman Cinelli 9 00:00:00
323 Koukalová Viktorie X-AIR Ostrava 8 00:00:00
324 Mindek Tomáš Marathon Team Klimkovice 7 00:00:00
325 Borunský Václav Mamaja 6 00:00:00
327 Škrdová Danuše MK Seitl Ostrava 4 00:00:00
328 Vraníková Lenka MK Seitl Ostrava 3 00:00:00
329 Levinský Lukáš Matrix Team 2 00:00:00
330 Haltof Ewa 1 00:00:00
331 Koukalová Magdalena X-AIR Ostrava 1 00:00:00
332 Motyka Domink Bartovice 1 00:00:00
334 Michalčíková Věra Bavaria fitnes 1 00:00:00
335 Bittnerová Lenka (mo)mentálně Opavské dupy 1 00:00:00
336 Sněhotová Markéta (mo)mentálně Opavské dupy 1 00:00:00
337 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 1 00:00:00