Krásná, most - jednotlivci

Ročník:
2014
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
9. 11. 2013, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
6 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
25 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Holiš Martin (mo)mentálně Opavské dupy 450 00:36:03 8,65 1.300
2 Sýkora Lukáš AK Olomouc 445 00:36:11 8,62 1.295
3 Hudeček Petr (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:36:26 8,56 1.286
4 Šindelek Vladan Olympáci 435 00:36:41 8,51 1.277
5 Maceček Tomáš Young Life 432 00:37:07 8,41 1.263
6 Ondruch Adam X-Trail Orlová 430 00:37:21 8,35 1.255
7 Otevřel Vít Jump Sport 428 00:37:44 8,27 1.242
8 Michna Pavel SK Valašského království 426 00:38:06 8,19 1.230
9 Pokorný Radim VZS Ostrava 424 00:38:16 8,15 1.225
10 Damek Milan Splašení goroli 422 00:38:33 8,09 1.216
11 Valach Jakub The cooling birds 420 00:38:42 8,06 1.211
12 Pytlík Jiří 419 00:38:47 8,04 1.208
13 Stančík Bedřich lepus.cz 418 00:38:56 8,01 1.204
14 Šindelek Pavel Olympáci 417 00:39:02 7,99 1.201
15 Najvert Stanislav JulboWay 416 00:39:07 7,98 1.198
16 Fierla Ondřej Team Forman Cinelli 415 00:39:12 7,96 1.195
17 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 414 00:39:15 7,95 1.194
18 Žajdlík Filip Splašení goroli 413 00:39:38 7,87 1.182
19 Pavelka Radim Maraton team Klimkovice 412 00:39:40 7,87 1.181
20 Stoszek Jan VZS Ostrava 411 00:39:50 7,83 1.176
21 Tuharský Martin SALOMON-RUN.CZ 410 00:39:57 7,81 1.173
22 Helcel Richard MH BIKE 409 00:40:05 7,78 1.169
23 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:40:07 7,78 1.168
24 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 407 00:40:12 7,76 1.166
25 Staniek Martin VZS Ostrava 406 00:40:20 7,74 1.162
26 Kokošek Oldřich (mo)mentálně Opavské dupy 405 00:40:36 7,68 1.154
27 Cienciala Tomáš Splašení goroli 404 00:40:37 7,68 1.154
28 Swaczyna Petr www.masazprozeny.cz 403 00:40:38 7,68 1.153
29 Škoda Kristián CK Continental Frenštát p.R. 402 00:40:40 7,67 1.152
30 Javorek Petr www.masazprozeny.cz 401 00:40:46 7,65 1.149
31 Velička Aleš JulboWay 400 00:41:00 7,61 1.143
32 Rajnoch Edvard Splašení goroli 399 00:41:09 7,58 1.139
33 Glombek Štěpán JAPA outdoor team 398 00:41:13 7,57 1.137
34 Mikloš Martin Beskydští nomádi 397 00:41:17 7,56 1.135
35 Matulů Víťa GO!GO! 396 00:41:21 7,55 1.133
36 Žniva Ondřej 395 00:41:25 7,53 1.131
37 Navrátil Jaroslav Horolezci FM 394 00:41:27 7,53 1.131
38 Bohatý Tomáš Jump Sport 393 00:41:33 7,51 1.128
39 Mück Arnošt 392 00:41:39 7,49 1.125
40 Škrabánek Petr Jump Sport 391 00:41:42 7,48 1.124
41 Hudečková Tamara Fialové kobry 390 00:41:52 7,45 1.119
42 Knopp Petr ED6U ELEMIC RACING 389 00:41:56 7,44 1.117
43 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 388 00:41:57 7,44 1.117
44 Navrátil Michal The cooling birds 387 00:42:01 7,43 1.115
45 Peter Tomáš Beskydští nomádi 386 00:42:03 7,42 1.114
46 Lach Alan Racing Olešná 385 00:42:06 7,41 1.113
47 Kubín Jakub (mo)mentálně Opavské dupy 384 00:42:13 7,39 1.110
48 Žuska Marcel lepus.cz 383 00:42:15 7,38 1.109
49 Lukáš Jakub JulboWay 382 00:42:17 7,38 1.108
50 Sobek Lumír 381 00:42:18 7,38 1.108
51 Bednář Daniel X-Trail Orlová 380 00:42:21 7,37 1.106
52 Flaša David vinotéka u Karla Frenštát p.… 379 00:42:26 7,35 1.104
53 Kostka Tomáš Family team 378 00:42:27 7,35 1.104
54 Martikán Jiří Horolezci FM 377 00:42:46 7,30 1.096
55 Bednarz Libor X-AIR Ostrava 376 00:42:53 7,28 1.093
56 Fluksa Jiří Beskydští nomádi 375 00:43:02 7,25 1.089
57 Bartošová Denisa X-Trail Orlová 374 00:43:04 7,24 1.088
58 Koníř Vojtěch vinotéka u Karla Frenštát p.… 373 00:43:05 7,24 1.088
59 Martinák Tomáš SK Valašského království 372 00:43:07 7,24 1.087
60 Michna Roman Studiosolaris.cz 371 00:43:10 7,23 1.086
61 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 370 00:43:14 7,22 1.084
62 Smrkta Ladislav Silný Team Uničov 369 00:43:18 7,21 1.082
63 Popieluch Michal ULTRASTA Frýdek-Místek 368 00:43:37 7,15 1.074
64 Žákovský Petr Horolezci FM 367 00:43:41 7,14 1.073
65 Oswald Pavel Matrix Team 366 00:43:43 7,14 1.072
66 Glonek Jakub O' team 365 00:43:46 7,13 1.071
67 Černoch Ondřej 364 00:43:47 7,13 1.070
68 Beneš Pavel (mo)mentálně Opavské dupy 363 00:43:49 7,12 1.069
69 Waloszek Vlastislav SALOMON-RUN.CZ 362 00:43:50 7,12 1.069
70 Strnadel Kuba TOBI SPORT INOV-8 361 00:43:55 7,10 1.067
71 Vlach Jiří O' team 360 00:44:04 7,08 1.063
72 Kempa Jan JulboWay 359 00:44:07 7,07 1.062
73 Friedel Jan Maraton team Klimkovice 358 00:44:10 7,06 1.061
74 Polášek Tomáš SK Valašského království 357 00:44:12 7,06 1.060
75 Maniš Martin FCB StarsHollow Frenštát p.R. 356 00:44:14 7,05 1.059
76 Dovrtěl Radovan 355 00:44:19 7,04 1.057
77 Pácha Zdeněk Olympáci 354 00:44:24 7,03 1.055
78 Labuz Martin MH BIKE 353 00:44:31 7,01 1.053
79 Mazur Martin 352 00:44:46 6,97 1.047
80 Kubienka Libor Hrádek ve Slezsku 351 00:44:47 6,97 1.046
81 Figura Lukáš BM-UNIVERSAL ELEKTRO 350 00:44:49 6,96 1.046
82 Swaczyna Patrik www.masazprozeny.cz 349 00:44:53 6,95 1.044
83 Knápek Martin 348 00:44:56 6,94 1.043
84 Lichý Dušan Splašení goroli 347 00:44:59 6,94 1.042
85 Vynikal Bedřich AVA 346 00:45:00 6,93 1.041
86 Šnevajs Radomír KHB Radegast 345 00:45:02 6,93 1.041
87 Plaček Michael JAPA outdoor team 344 00:45:06 6,92 1.039
88 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 343 00:45:09 6,91 1.038
89 Maršálek Tomáš Racing Olešná 342 00:45:11 6,91 1.037
90 Blabla Tomáš Olympáci 341 00:45:14 6,90 1.036
91 Benda Jiří Někdy prostě musíš 340 00:45:17 6,89 1.035
92 Przeczek Marek lepus.cz 339 00:45:19 6,88 1.034
93 Vybíral Lukáš Silný Team Uničov 338 00:45:19 6,88 1.034
94 Piechowicz Jiří ULTRASTA Frýdek-Místek 337 00:45:21 6,88 1.033
95 Vrubel Lukáš JAPA outdoor team 336 00:45:22 6,88 1.033
96 Křenek Radek vinotéka u Karla Frenštát p.… 335 00:45:23 6,87 1.033
97 Richter Ondřej AVA 334 00:45:24 6,87 1.032
98 Belej David Medvěd z lesa 333 00:45:26 6,87 1.031
99 Baletka Stanislav Tichá 332 00:45:37 6,84 1.027
100 Collen Malcolm Team GB!!! 331 00:45:43 6,82 1.025
101 Holoubková Hana Beskydští nomádi 330 00:45:53 6,80 1.021
102 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 329 00:45:54 6,80 1.021
103 Hanibal Josef Řím Tým 328 00:45:55 6,79 1.021
104 Görlich Petr SK Bagbike 327 00:45:57 6,79 1.020
105 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 326 00:45:59 6,79 1.019
106 Rykr Vojtěch SK Fighter Inside 325 00:46:03 6,78 1.018
107 Janas Karel Porubští Rafani 324 00:46:05 6,77 1.017
108 Tomík Matěj SK Valašského království 323 00:46:07 6,77 1.016
109 Karásek Jiří Baška team 322 00:46:16 6,74 1.013
110 Lipták Radim Pepa Team F-M 321 00:46:19 6,74 1.012
111 Brož Petr (mo)mentálně Opavské dupy 320 00:46:22 6,73 1.011
112 Ručka Richard Jump Sport 319 00:46:24 6,72 1.010
113 Chvostek Pavel FM- bajkeři 318 00:46:26 6,72 1.009
114 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 317 00:46:27 6,72 1.009
115 Wasserbauer Lukáš synci z Kateřinek 316 00:46:29 6,71 1.008
116 Rada Martin The cooling birds 315 00:46:31 6,71 1.007
117 Sýkora Josef SK Hranice 314 00:46:43 6,68 1.003
118 Lukša Filip Někdy prostě musíš 313 00:46:45 6,67 1.002
119 Tuharský Erik SALOMON-RUN.CZ 312 00:46:48 6,67 1.001
120 Kimla Jan Olympáci 311 00:46:51 6,66 1.000
121 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 310 00:46:58 6,64 998
122 Tomanec Karel vinotéka u Karla Frenštát p.… 309 00:46:59 6,64 997
123 Chmiel Radim MH BIKE 308 00:47:01 6,64 997
124 Franer Kuba (mo)mentálně Opavské dupy 307 00:47:03 6,63 996
125 Wojnar Martin 306 00:47:04 6,63 996
126 Doležal Filip VZS Ostrava 305 00:47:07 6,62 995
127 Vrána Matěj SK Bagbike 304 00:47:08 6,62 994
128 Krejčiříková Ivona VZS Ostrava 303 00:47:10 6,61 993
129 Cienciala Martin Splašení goroli 302 00:47:12 6,61 993
130 Cimala Radek Řím Tým 301 00:47:23 6,58 989
131 Ciencialová Bohumila Splašení goroli 300 00:47:26 6,58 988
132 Juřica Pavel TWIKO Ostrava 299 00:47:29 6,57 987
133 Mayer Matthew Team GB!!! 298 00:47:37 6,55 984
134 Rek Filip SK Valašského království 297 00:47:38 6,55 984
135 Kotek Martin VZS Ostrava 296 00:47:41 6,54 983
136 Juran Radim BSC Opava 295 00:47:47 6,53 981
137 Ivansky Tomas JulboWay 294 00:47:49 6,52 980
138 Vaňko Oldřich FCB StarsHollow Frenštát p.R. 293 00:47:52 6,52 979
139 Koudelka David VZS Ostrava 292 00:47:54 6,51 978
140 Benda Jaroslav Někdy prostě musíš 291 00:47:56 6,51 978
141 Filip Richard Danyho parťáci 290 00:47:58 6,50 977
142 Nykl Jakub JAPA outdoor team 289 00:48:01 6,50 976
143 Munk Rudolf VZS Ostrava 288 00:48:04 6,49 975
144 Misiarz Petr Valím jak Cyp 287 00:48:10 6,48 973
145 Holub Milan Vortex Bike Team 286 00:48:10 6,48 973
146 Štverák Tomáš The cooling birds 285 00:48:13 6,47 972
147 Marek Martin Duke Corporation 284 00:48:17 6,46 971
148 Chochola Václav Gymnázium - Hrabůvka 283 00:48:19 6,46 970
149 Guziur Dalibor Racing Olešná 282 00:48:20 6,46 970
150 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 281 00:48:29 6,44 967
151 Tyleček Václav JAPA outdoor team 280 00:48:30 6,43 966
152 Dohnal Martin X-Trail Orlová 279 00:48:50 6,39 960
153 Kubín Jiří Malbery Opava 278 00:48:51 6,39 959
154 Šimeček Radim Midar Příbor 277 00:48:53 6,38 959
155 Kubita Viktor BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 276 00:48:58 6,37 957
156 Kubala Janusz 275 00:48:59 6,37 957
157 Helcel Martin st. MH BIKE 274 00:49:01 6,37 956
158 Cienciala Jan O' team 273 00:49:03 6,36 955
159 Bernard Adam TOBI SPORT INOV-8 272 00:49:14 6,34 952
160 Nezval Ondřej 271 00:49:16 6,33 951
161 Chýlek Patrik CK Continental Frenštát p.R. 270 00:49:33 6,30 946
162 Byrtus Ivo MH BIKE 269 00:49:35 6,29 945
163 Koukal Jan X-AIR Ostrava 268 00:49:37 6,29 944
164 Viej Radomír JAPA outdoor team 267 00:49:42 6,28 943
165 Hájek David 266 00:49:44 6,27 942
166 Chmura Petr Team Forman Cinelli 265 00:49:46 6,27 942
167 Ryzí Martin SK Fighter Inside 264 00:49:54 6,25 939
168 Odehnalová Lucie SK Oceláci Ostrava 263 00:50:03 6,23 936
169 Martinák Zdeněk Navi 262 00:50:08 6,22 935
170 Kuklová Andrea Janys Extreme Racing 261 00:50:13 6,21 933
171 Gil Košák Jan COLOMBIA PASSION 260 00:50:19 6,20 931
172 Sikora Tom X-Trail Orlová 259 00:50:22 6,19 930
173 Hašek Petr SK Bagbike 258 00:50:28 6,18 929
174 Burša Filip Abadzikra 257 00:50:32 6,17 927
175 Klus Daniel MH BIKE 256 00:50:37 6,16 926
176 Václavík Michael Pržno 255 00:50:41 6,16 925
177 Bortel Jaroslav 254 00:50:43 6,15 924
178 Šubert Pavel horalové 253 00:50:43 6,15 924
179 Hradil Pavel X-Trail Orlová 252 00:50:52 6,13 921
180 Vítek Antonín Rějzik a Raaanyk 251 00:50:56 6,13 920
181 Šnajder Roman Racing Olešná 250 00:51:14 6,09 915
182 Foukal Daniel SK Fighter Inside 249 00:51:17 6,08 914
183 Knápková Michala SK Vrbno p. Pradědem 248 00:51:25 6,07 911
184 Musil Jan 247 00:51:29 6,06 910
185 Bugner Josef SK Oceláci Ostrava 246 00:51:29 6,06 910
186 Baran Jiří Navi 245 00:51:31 6,06 910
187 Pernický Roman Dobrá čajovna Frýdek-Místek 244 00:51:33 6,05 909
188 Otáhal Radislav 243 00:51:35 6,05 908
189 Levinský Lukáš Matrix Team 242 00:51:38 6,04 908
190 Knap Tomáš V-Team 241 00:51:47 6,03 905
191 Sikora David 240 00:51:48 6,02 905
192 Dubový Jiří synci z Kateřinek 239 00:51:50 6,02 904
193 Jirka Kuba Abadzikra 238 00:51:55 6,01 903
194 Nycz Aleš 237 00:51:55 6,01 903
195 Návrat Radan Sk Fuga CYKLOKRÁM 236 00:51:58 6,00 902
196 Groš Štefan SK Valašského království 235 00:52:00 6,00 901
197 Harabiš Radim SK Valašského království 234 00:52:02 6,00 901
198 Lepšík Mirek MH BIKE 233 00:52:04 5,99 900
199 Kotalová Veronika SK Fighter Inside 232 00:52:06 5,99 899
200 Larysz Jakub Beskydští nomádi 231 00:52:08 5,98 899
201 Novák Petr 230 00:52:13 5,98 897
202 Dinter Jiří Pepa Team F-M 229 00:52:17 5,97 896
203 Pěgřimek Milan lepus.cz 228 00:52:20 5,96 895
204 Uhlář Lubomír Tj Smilovice 227 00:52:26 5,95 894
205 Magdon Roman Duke Corporation 226 00:52:28 5,95 893
206 Kadlec Tomáš AVA 225 00:52:29 5,94 893
207 Polák Petr synci z Kateřinek 224 00:52:35 5,93 891
208 Merta Miroslav Abadzikra 223 00:52:38 5,93 890
209 Adamčíková Klára Family team 222 00:52:50 5,91 887
210 Varga Leonard F-M bajkeři 221 00:53:14 5,86 880
211 Káňa Josef Skifren 220 00:53:18 5,85 879
212 Cypra Zdeněk SK Valašského království 219 00:53:19 5,85 879
213 Pěgřím Filip SALOMON-RUN.CZ 218 00:53:21 5,85 878
214 Anděl Milan ULTRASTA Frýdek-Místek 217 00:53:27 5,84 877
215 Šimková Barbora SK Fighter Inside 216 00:53:30 5,83 876
216 Kolčárek Rostislav FM- bajkeři 215 00:53:30 5,83 876
217 Jurek Michael Ogaři zpod Radhoště 214 00:53:33 5,83 875
218 Štýbar Luděk Porubští Rafani 213 00:53:39 5,82 873
219 Graca Aleš 212 00:53:42 5,81 873
220 Zechová Kateřina Tomka 211 00:53:46 5,80 872
221 Sikorová Michaela Splašení goroli 210 00:53:51 5,79 870
222 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 209 00:53:54 5,79 869
223 Římánek Jiří Řím Tým 208 00:53:58 5,78 868
224 Orlíková Pavla VZS Ostrava 207 00:54:03 5,77 867
225 Wilczynski Petr 206 00:54:19 5,74 863
226 Lysek Roman 205 00:54:25 5,73 861
227 Kahánek Dalibor Equipo pan y agua 204 00:54:29 5,73 860
228 Částečka Roman Hrabůvka 203 00:54:43 5,70 856
229 Pĕgřìm René SALOMON-RUN.CZ 202 00:54:47 5,70 855
230 Kovář Lukáš JAPA outdoor team 201 00:54:52 5,69 854
231 Landsberger Filip Pepa Team F-M 200 00:54:53 5,68 854
232 Brudný Karel 199 00:54:57 5,68 853
233 Honěk Milouš Yogi FM - Lysůvky 198 00:55:00 5,67 852
234 Mezera Martin Danyho parťáci 197 00:55:03 5,67 851
235 Vach Jiří Někdy prostě musíš 196 00:55:04 5,67 851
236 Hrubý Tomáš 195 00:55:07 5,66 850
237 Janko Dalibor VZS Ostrava 194 00:55:16 5,65 848
238 Ficek Pavel 193 00:55:18 5,64 847
239 Gerych Jan SK Fighter Inside 192 00:55:20 5,64 847
240 Dirnerová Alžběta AVA 191 00:55:22 5,64 846
241 Pavelka Viktor 190 00:55:24 5,63 846
242 Košák Lukášek 189 00:55:26 5,63 845
243 Fajkus Tomáš VZS Ostrava 188 00:55:28 5,63 845
244 Husánik Róbert Pepa Team F-M 187 00:55:33 5,62 844
245 Hlista Ondřej 186 00:55:36 5,61 843
246 Bendová Veronika Někdy prostě musíš 185 00:55:39 5,61 842
247 Machala David Walmezforever 184 00:55:49 5,59 840
248 Kopýtko Michal runningman71 183 00:55:50 5,59 839
249 Smola Josef 182 00:55:52 5,58 839
250 Rybiář Michal JAPA outdoor team 181 00:55:54 5,58 838
251 Sikorová Dagmar X-Trail Orlová 180 00:55:55 5,58 838
252 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 179 00:55:57 5,58 838
253 Kotek Petr runningman71 178 00:56:04 5,56 836
254 Drienovský Zbyněk Rějzik a Raaanyk 177 00:56:04 5,56 836
255 Brousek Tomáš 176 00:56:07 5,56 835
256 Kotek Jindřich runningman71 175 00:56:22 5,54 831
257 Šlachta Jakub Gymnázium - Hrabůvka 174 00:56:26 5,53 830
258 Juríčková Marta vinotéka u Karla Frenštát p.… 173 00:56:33 5,52 829
259 Javorek Lukáš Kalit team Ostrava 172 00:56:34 5,52 828
260 Piechowicz Kateřina ULTRASTA Frýdek-Místek 171 00:56:43 5,50 826
261 Vavruša Martin Frydex 170 00:56:44 5,50 826
262 Wágner Petr MTK Klimkovice 169 00:56:49 5,49 825
263 Říčný Petr SK Valašského království 168 00:56:53 5,48 824
264 Hájková Lenka VZS Ostrava 167 00:56:55 5,48 823
265 Knězková Jana Abadzikra 166 00:56:58 5,48 823
266 Vařeka Vladan HALOSPORT 165 00:57:01 5,47 822
267 Swaczyna Tomáš www.masazprozeny.cz 164 00:57:03 5,47 821
268 Moskala Pavel 163 00:57:15 5,45 819
269 Opolka Petr 162 00:57:17 5,45 818
270 Vacula Lukáš 161 00:57:20 5,44 817
271 Havránek Jan 160 00:57:22 5,44 817
272 Římánek Lukáš Řím Tým 159 00:57:26 5,43 816
273 Kotek Jiří runningman71 158 00:57:30 5,43 815
274 Nadažy Radek SK Šafrata Bohumín 157 00:57:38 5,41 813
275 Olšer Martin Danyho parťáci 156 00:57:56 5,39 809
276 Pietrzyk Šimon www.masazprozeny.cz 155 00:58:03 5,37 807
277 Rechtenberg Karel 154 00:58:06 5,37 807
278 Hajnyš Tomáš ZOO Dvůr Králové n. L. 153 00:58:08 5,37 806
279 Mořkovský Aleš 152 00:58:16 5,35 804
280 Čupová Jana Rějzik a Raaanyk 151 00:58:33 5,33 800
281 Orlík Pavel vcomp.cz 150 00:58:57 5,29 795
282 Bajgerová Nikola www.masazprozeny.cz 149 00:58:59 5,29 794
283 Dědek Beskydský Klub Důchodců 148 00:59:05 5,28 793
284 Schwarzová Petra VZS Ostrava 147 00:59:11 5,27 792
285 Černák Vojtěch Veslařský klub Perun Ostrava 146 01:00:14 5,18 778
286 Wickwar Russell Team GB!!! 145 01:01:37 5,06 761
287 Opolkova Dagmar 144 01:01:50 5,05 758
288 Wludyka Petr X-AIR Ostrava 143 01:02:08 5,02 754
289 Žurek Oldřich 142 01:02:27 5,00 750
290 Nepovímová Kateřina 141 01:02:34 4,99 749
291 Brož Jiří 140 01:02:50 4,97 746
292 Římánek Ondřej Řím Tým 139 01:02:55 4,96 745
293 Kubica Kamil Palkovice 138 01:03:14 4,93 741
294 Kubínová Klára Novatop Lapiere 137 01:03:44 4,90 735
295 Pecha Vladan Pepa Team F-M 136 01:03:45 4,89 735
296 Matula Vít synci z Kateřinek 135 01:04:14 4,86 730
297 Čepčorová Denisa SK Fighter Inside 134 01:04:49 4,81 723
298 Halmová Eva www.masazprozeny.cz 133 01:04:57 4,80 721
299 Velička Zdeněk X-AIR Ostrava 132 01:05:03 4,80 720
300 Hašek Max SK Bagbike 131 01:05:34 4,76 715
301 Marszolek Karel 130 01:05:37 4,75 714
302 Stoklásková Pavla 129 01:06:36 4,68 704
303 Ublanská Kamila www.masazprozeny.cz 128 01:06:40 4,68 703
304 Tomanová Marie X-Trail Orlová 127 01:07:11 4,64 697
305 Vlachová Tereza O' team 126 01:08:12 4,57 687
306 Žižka Pavel YOGi Racing Ostrava 125 01:10:01 4,46 669
307 Svobodová Lucie FCB StarsHollow Frenštát p.R. 124 01:10:22 4,43 666
308 Glas Tomáš 123 01:11:41 4,35 654
309 Pytlová Markéta SK Bagbike 122 01:13:06 4,27 641
310 Jankůj Tomáš TOM-RUN 121 01:13:37 4,24 637
311 Martináková Monika SK Valašského království 120 01:14:01 4,22 633
312 Koryčanková Klára SK Fighter Inside 119 01:34:38 3,30 495
313 Koukalová Viktorie X-AIR Ostrava 118 00:00:00
314 Pytel Jaromír SK Bagbike 117 00:00:00
315 Černáková Eva Veslařský klub Perun Ostrava 116 00:00:00
316 Fišerová Veronika Veslařský klub Perun Ostrava 115 00:00:00
317 Kubínová Eliška Malbery Opava 114 00:00:00
318 Velička Petr TJ Rudá hvězda Lubno 113 00:00:00
319 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 112 00:00:00