Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Ročník:
2014
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2013, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
40 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Kategorie: MB - Muži 40 - 49 let

# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan Olympáci 419 00:43:03 7,94 1.130
2 Kováčik Luboš Manín Považská Bystrica 418 00:43:06 7,94 1.129
3 Helcel Richard MH BIKE 412 00:44:09 7,75 1.102
4 Velička Aleš JulboWay 403 00:45:22 7,54 1.073
5 Cienciala Tomáš Splašení goroli 402 00:45:26 7,53 1.071
6 Rajnoch Edvard Splašení goroli 394 00:46:13 7,40 1.053
7 Sventek Ladislav Goral marathon Team 389 00:46:37 7,34 1.044
8 Šindelek Daniel Olympáci 387 00:47:00 7,28 1.035
9 Lach Alan Racing Olešná 376 00:48:00 7,13 1.014
10 Matulů Víťa GO!GO! 375 00:48:05 7,11 1.012
11 Nutil Tomáš lepus.cz 362 00:50:02 6,84 973
12 Przeczek Marek lepus.cz 358 00:50:09 6,82 970
13 Mazur Martin www.masazprozeny.cz 356 00:50:15 6,81 968
14 Pokorný Radim VZS Ostrava 353 00:50:36 6,76 962
15 Géryk Jaromír SK Bagbike 352 00:50:37 6,76 961
16 Oswald Pavel Matrix Team 351 00:50:39 6,75 961
17 Škapa Marek X-AIR Ostrava 349 00:50:44 6,74 959
18 Görlich Petr SK Bagbike 347 00:50:55 6,72 956
19 Swaczyna Patrik www.masazprozeny.cz 342 00:51:18 6,67 949
20 Pácha Zdeněk Olympáci 340 00:51:27 6,65 946
21 Kubala Janusz 331 00:52:21 6,53 930
22 Baletka Stanislav Tichá 330 00:52:23 6,53 929
23 Labuz Martin MH BIKE 325 00:52:38 6,50 925
24 Koudelka David VZS Ostrava 320 00:53:20 6,41 912
25 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 311 00:54:02 6,33 901
26 Ivansky Tomas JulboWay 308 00:54:08 6,32 899
27 Juřica Pavel TWIKO Ostrava 299 00:54:36 6,26 891
28 Marek Martin Duke Corporation 296 00:54:40 6,26 890
29 Popieluch Michal ULTRASTA Frýdek-Místek 294 00:54:57 6,22 886
30 Žilavý Květoslav Crosstec racing bike team 286 00:55:18 6,18 880
31 Guziur Dalibor Racing Olešná 279 00:55:34 6,15 876
32 Chmiel Radim MH BIKE 277 00:55:41 6,14 874
33 Benda Jaroslav Někdy prostě musíš 270 00:56:06 6,10 867
34 Mrklovský Petr REV 58 Nový Jičín 268 00:56:25 6,06 863
35 Foltas Marcel JulboWay 265 00:56:32 6,05 861
36 Kubín Jiří Malbery Opava 264 00:56:54 6,01 855
37 Baran Jiří Navi 254 00:58:04 5,89 838
38 Klus Daniel MH BIKE 252 00:58:16 5,87 835
39 Novák Petr 250 00:58:34 5,84 831
40 Grussmann Václav CK Continental Frenštát p.R. 246 00:58:49 5,81 827
41 Bugner Josef SK Oceláci Ostrava 239 00:59:34 5,74 817
42 Rudický Radovan MK Seitl Ostrava 238 00:59:35 5,74 817
43 Fierla Jan St. CK FESO Petřvald 234 00:59:46 5,72 814
44 Olšer Tomáš Danyho parťáci 228 01:00:21 5,67 806
45 Hašek Petr SK Bagbike 224 01:00:40 5,64 802
46 Magdon Roman Duke Corporation 221 01:01:03 5,60 797
47 Štýbar Luděk Porubští Rafani 218 01:01:06 5,60 796
48 Mielec Jaromír st. O' team 217 01:01:09 5,59 796
49 Nycz Aleš 216 01:01:16 5,58 794
50 Mikulík Daniel ZAPRO AD Team 211 01:01:27 5,57 792
51 Ryška Martin Fialové kobry 207 01:01:40 5,55 789
52 Krčmář Pavel Vřesina 204 01:01:53 5,53 786
53 Ficek Pavel 197 01:02:11 5,50 783
54 Šnajder Roman Racing Olešná 194 01:02:34 5,47 778
55 Marťák Miroslav 192 01:02:37 5,46 777
56 Kahánek Dalibor Equipo pan y agua 184 01:03:21 5,40 768
57 Vavruša Martin Frydex 180 01:03:58 5,35 761
58 Částečka Roman Hrabůvka 176 01:04:22 5,31 756
59 Černák Vojtěch Veslařský klub Perun Ostrava 173 01:04:32 5,30 754
60 Trávníček Rostislav Pepa Team F-M 171 01:04:37 5,29 753
61 Fajkus Tomáš VZS Ostrava 170 01:04:40 5,29 752
62 Wludyka Petr X-AIR Ostrava 167 01:04:58 5,26 749
63 Kotek Jiří runningman71 165 01:05:13 5,24 746
64 Vařeka Vladan HALOSPORT 144 01:07:19 5,08 723
65 Mamula Miroslav runningman71 141 01:07:52 5,04 717
66 Matula Vít synci z Kateřinek 131 01:10:19 4,86 692
67 Král Roman 125 01:11:57 4,75 676
68 Nadažy Radek SK Šafrata Bohumín 111 01:14:48 4,57 651
69 Pecha Vladan Pepa Team F-M 103 01:18:05 4,38 623
70 Kubica Kamil Palkovice 101 01:19:09 4,32 615
71 Dubový Jiří synci z Kateřinek 93 00:00:00
72 Pigula Jaromír X-AIR Ostrava 91 00:00:00