Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
15. 2. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
21 cm
Rychlost větru:
70 km/h

Kategorie: MB - Muži 40 - 49 let

# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan Olympáci 419 00:46:06 9,24 1.069
2 Rajnoch Edvard Splašení goroli 415 00:47:07 9,04 1.045
3 Cienciala Tomáš Splašení goroli 408 00:48:42 8,75 1.011
4 Pokorný Radim VZS Ostrava 407 00:48:50 8,72 1.009
5 Matulů Víťa GO!GO! 406 00:48:55 8,71 1.007
6 Helcel Richard MH BIKE 401 00:49:20 8,64 999
7 Lach Alan Racing Olešná 392 00:50:17 8,47 980
8 Géryk Jaromír SK Bagbike 378 00:52:53 8,06 931
9 Labuz Martin MH BIKE 377 00:52:59 8,04 930
10 Przeczek Marek lepus.cz 372 00:53:41 7,94 918
11 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 370 00:53:57 7,90 913
12 Trávníček Rostislav Pepa Team F-M 369 00:54:04 7,88 911
13 Nutil Tomáš lepus.cz 366 00:54:27 7,82 905
14 Maršálek Tomáš Racing Olešná 365 00:54:29 7,82 904
15 Popieluch Michal ULTRASTA Frýdek-Místek 364 00:54:31 7,81 904
16 Juran Radim BSC Opava 363 00:54:40 7,79 901
17 Pácha Zdeněk Olympáci 357 00:55:00 7,75 896
18 Frank Pavel AVA 356 00:55:06 7,73 894
19 Lichý Dušan Splašení goroli 352 00:55:27 7,68 888
20 Baletka Stanislav Tichá 350 00:55:52 7,63 882
21 Škapa Marek X-AIR Ostrava 349 00:56:02 7,60 879
22 Chmiel Radim MH BIKE 341 00:56:40 7,52 869
23 Mrklovský Petr REV 58 Nový Jičín 340 00:56:41 7,52 869
24 Fierla Jan St. CK FESO Petřvald 339 00:56:45 7,51 868
25 Hrnčíř Martin REV 58 Nový Jičín 335 00:56:53 7,49 866
26 Benda Jaroslav Někdy prostě musíš 318 00:58:31 7,28 842
27 Guziur Dalibor Racing Olešná 307 00:59:54 7,11 822
28 Kotek Martin VZS Ostrava 304 01:00:28 7,05 815
29 Chvostek Pavel FM- bajkeři 302 01:00:43 7,02 811
30 Kubín Jiří Malbery Opava 295 01:01:23 6,94 802
31 Novák Petr 285 01:02:31 6,81 788
32 Klus Daniel MH BIKE 281 01:02:59 6,76 782
33 Magdon Roman Duke Corporation 279 01:03:08 6,75 780
34 Dubový Jiří synci z Kateřinek 278 01:03:09 6,75 780
35 Pigula Jaromír X-AIR Ostrava 276 01:03:18 6,73 778
36 Nycz Aleš 267 01:04:18 6,63 766
37 Štýbar Luděk Porubští Rafani 257 01:06:00 6,45 746
38 Jurček Tomáš Tomka 256 01:06:16 6,43 743
39 Ryška Martin Fialové kobry 245 01:08:05 6,26 724
40 Ficek Pavel 232 01:09:47 6,10 706
41 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 228 01:11:16 5,98 691
42 Mikulenka Tomáš Poruba 217 01:14:52 5,69 658
43 Nadažy Radek SK Šafrata Bohumín 210 01:16:22 5,58 645
44 Vařeka Vladan HALOSPORT 208 01:18:01 5,46 631
45 Pecha Vladan Pepa Team F-M 207 01:19:49 5,34 617
46 Kubica Kamil Palkovice 205 01:20:49 5,27 610
47 Matula Vít synci z Kateřinek 194 00:00:00
48 Váleček Kamil Břicho tým 191 00:00:00