Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
10. 1. 2015, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
40 cm
Rychlost větru:
50 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš Splašení goroli 450 00:50:09 8,49 982
2 Otevřel Vít Jump Sport 445 00:50:28 8,44 976
3 Šindelek Pavel Olympáci 440 00:50:48 8,39 970
4 Kozlovský Alexandr vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:51:56 8,20 949
5 Damek Milan Splašení goroli 432 00:52:08 8,17 945
6 Hudeček Petr (mo)mentálně Opavské dupy 430 00:52:29 8,12 939
7 Javorek Petr www.masazprozeny.cz 428 00:52:36 8,10 937
8 Ambros Jakub vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:52:44 8,08 934
9 Šindelek Vladan Olympáci 424 00:53:03 8,03 929
10 Holoubek Jan Beskydští nomádi 422 00:53:05 8,03 928
11 Žajdlík Filip Splašení goroli 420 00:53:08 8,02 927
12 Žuska Marcel lepus.cz 419 00:53:10 8,01 927
13 Stančík Bedřich lepus.cz 418 00:53:13 8,01 926
14 Kostka Tomáš vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:53:16 8,00 925
15 Rajnoch Edvard Splašení goroli 416 00:53:17 7,99 924
16 Koníř Vojtěch vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:53:20 7,99 924
17 Pavlík Víťa GO!GO! 414 00:53:23 7,98 923
18 Škuca Zbyněk vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:53:25 7,98 922
19 Stoszek Jan VZS Ostrava 412 00:53:39 7,94 918
20 Lupiezowiec Piotr MKS Centrum Dziegielos 411 00:53:58 7,89 913
21 Pokorný Radim Pearl iZUMi 410 00:54:20 7,84 907
22 Mikloš Martin Beskydští nomádi 409 00:54:31 7,81 904
23 Böhm Radek lepus.cz 408 00:54:44 7,78 900
24 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:54:49 7,77 899
25 Richter Ondřej AVA 406 00:54:58 7,75 896
26 Ručka Richard Jump Sport 405 00:55:11 7,72 893
27 Blabla Tomáš Olympáci 404 00:55:20 7,70 890
28 Fierla Ondřej (mo)mentálně Opavské dupy 403 00:55:27 7,68 888
29 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 402 00:55:35 7,66 886
30 Škrabánek Petr Jump Sport 401 00:55:56 7,62 881
31 Bohatý Tomáš Jump Sport 400 00:56:19 7,56 875
32 Lach Alan Racing Olešná 399 00:56:47 7,50 868
33 Anděl Milan ULTRASTA Frýdek-Místek 398 00:56:57 7,48 865
34 Sobek Lumír 397 00:56:59 7,48 864
35 Marek Lukáš SK Fighter Inside 396 00:57:05 7,46 863
36 Cienciala Tomáš Splašení goroli 395 00:57:09 7,45 862
37 Popieluch Michal ULTRASTA Frýdek-Místek 394 00:57:09 7,45 862
38 Blažek Jiří FCB StarsHollow Frenštát p.R. 393 00:57:11 7,45 861
39 Byrtus Lukáš Kulturně sportovní klub… 392 00:57:17 7,44 860
40 Nutil Tomáš lepus.cz 391 00:57:19 7,43 859
41 Nezval Ondřej SALOMON-RUN.CZ 390 00:57:22 7,43 859
42 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 389 00:57:39 7,39 854
43 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 388 00:57:41 7,39 854
44 Reček Jan vinotéka u Karla Frenštát p.… 387 00:57:51 7,36 852
45 Mrklovský Ondřej REV 58 Nový Jičín 386 00:57:58 7,35 850
46 Vrubel Lukáš JAPA sports & Běžecká skupina… 385 00:57:59 7,35 850
47 Beneš Petr YOGi Racing Ostrava 384 00:58:04 7,34 848
48 Kukla Ondřej X-Trail Orlová 383 00:58:08 7,33 847
49 Kantor Miroslav FCB StarsHollow Frenštát p.R. 382 00:58:19 7,30 845
50 Řepa Vojtěch 381 00:58:20 7,30 844
51 Labuz Martin MH bike - někdy prostě musíš 380 00:58:23 7,30 844
52 Škoda Kristián CK Continental Frenštát p.R. 379 00:58:31 7,28 842
53 Vlach Jiří O' team 378 00:58:37 7,27 840
54 Šicha Martin TJ Sokol Jehnice 377 00:58:40 7,26 840
55 Prouza Robert Frenštát p.R. 376 00:58:48 7,24 838
56 Wasserbauer Lukáš synci z Kateřinek 375 00:58:53 7,23 837
57 Letko Miroslav VZS Ostrava 374 00:58:59 7,22 835
58 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 373 00:59:09 7,20 833
59 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 372 00:59:17 7,19 831
60 Holoubková Hana Beskydští nomádi 371 00:59:19 7,18 830
61 Kajánek Adam SALOMON-RUN.CZ 370 00:59:33 7,15 827
62 Navrátil Jaroslav Rungo Ostrava 369 00:59:43 7,13 825
63 Kuklová Andrea Pearl iZUMi 368 00:59:47 7,13 824
64 Kimla Jan Olympáci 367 00:59:52 7,12 823
65 Gruchala Vojtěch Team GB!!! 366 01:00:01 7,10 821
66 Benda Jiří MH bike - někdy prostě musíš 365 01:00:04 7,09 820
67 Sikora Tom X-Trail Orlová 364 01:00:06 7,09 820
68 Baletka Stanislav Funny team 363 01:00:12 7,08 818
69 Pácha Zdeněk Olympáci 362 01:00:16 7,07 817
70 Píša Martin FCB StarsHollow Frenštát p.R. 361 01:00:20 7,06 816
71 Sejkora David X-Trail Orlová 360 01:00:22 7,06 816
72 Lichý Dušan Splašení goroli 359 01:00:23 7,05 816
73 Piechowicz Jiří ULTRASTA Frýdek-Místek 358 01:00:28 7,05 815
74 Waloszek Vlastislav SALOMON-RUN.CZ 357 01:00:30 7,04 814
75 Levinský Lukáš Matrix Team 356 01:00:34 7,03 813
76 Oswald Pavel Matrix Team 355 01:00:39 7,02 812
77 Franer Kuba (mo)mentálně Opavské dupy 354 01:00:45 7,01 811
78 Šafrán Matěj SK Fighter Inside 353 01:00:49 7,00 810
79 Belej David Medvěd z lesa 352 01:00:54 7,00 809
80 Przeczek Marek lepus.cz 351 01:00:55 6,99 809
81 Beneš Pavel (mo)mentálně Opavské dupy 350 01:00:58 6,99 808
82 Jurečka Roman CK Continental Frenštát p.R. 349 01:01:08 6,97 806
83 Jasiok Lumír Trek 1324 348 01:01:14 6,96 804
84 Janas Karel Porubští Rafani 347 01:01:17 6,95 804
85 Kozina Jan Abadzikra 346 01:01:19 6,95 803
86 Krupa Luboš Lubíci 345 01:01:22 6,94 803
87 Štverák Tomáš The cooling birds 344 01:01:25 6,94 802
88 Grimm Martin 343 01:01:28 6,93 801
89 Tomanec Karel vinotéka u Karla Frenštát p.… 342 01:01:34 6,92 800
90 Bujok Ondřej FCB StarsHollow Frenštát p.R. 341 01:01:39 6,91 799
91 Mayer Matthew Team GB!!! 340 01:01:59 6,87 795
92 Hrnčíř Martin REV 58 Nový Jičín 339 01:02:09 6,85 793
93 Černoch Ondřej 338 01:02:21 6,83 790
94 Collen Malcolm Team GB!!! 337 01:02:25 6,83 789
95 Hegedüs Robert VZS Ostrava 336 01:02:25 6,83 789
96 Liška Petr FC-B7 TÝM!!! 335 01:02:27 6,82 789
97 Balcar Marek Volvo Ostrava 334 01:02:32 6,81 788
98 Cooney Drew Team GB!!! 333 01:02:34 6,81 787
99 Kněžík Roman 332 01:02:42 6,79 786
100 Ryšková Barbora Jump Sport 331 01:02:44 6,79 785
101 Polášek Tomáš SK Valašského království 330 01:02:47 6,79 785
102 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 329 01:02:53 6,77 783
103 Chýlek Patrik CK Continental Frenštát p.R. 328 01:02:56 6,77 783
104 Vaňko Oldřich FCB StarsHollow Frenštát p.R. 327 01:03:02 6,76 781
105 Mrklovský Petr REV 58 Nový Jičín 326 01:03:03 6,76 781
106 Gromus Petr Vivatsport 325 01:03:09 6,75 780
107 Merta Miroslav Abadzikra 324 01:03:26 6,72 777
108 Chmiel Radim MH bike - někdy prostě musíš 323 01:03:30 6,71 776
109 Groš Štefan SK Valašského království 322 01:03:34 6,70 775
110 Bierski Jan 321 01:03:36 6,70 775
111 Král Mirek FC-B7 TÝM!!! 320 01:03:37 6,70 774
112 Guziur Dalibor 319 01:03:44 6,68 773
113 Slovák Vladimír EPO Machinery 318 01:03:45 6,68 773
114 Doležal Filip VZS Ostrava 317 01:03:47 6,68 772
115 Košárek Pavel TAJM 316 01:04:03 6,65 769
116 Tyleček Václav JAPA sports & Běžecká skupina… 315 01:04:07 6,64 768
117 Bortel Jaroslav 314 01:04:11 6,64 767
118 Otevřelová Kristýna Přátelé zeleného údolí 313 01:04:28 6,61 764
119 Rada Martin The cooling birds 312 01:04:46 6,58 761
120 Robin Sedlář 311 01:04:57 6,56 758
121 Drozd Michal 310 01:05:01 6,55 758
122 Orlíková Pavla VZS Ostrava 309 01:05:09 6,54 756
123 Juřica Pavel TWIKO Ostrava 308 01:05:27 6,51 753
124 Pavlík Milan TJ Liga 100 Olomouc 307 01:05:31 6,50 752
125 Tešnar Tomáš 306 01:05:32 6,50 752
126 Hota Dalimil lepus.cz 305 01:05:38 6,49 751
127 Melčák Tomáš 304 01:05:40 6,49 750
128 Šubert Pavel horalové 303 01:05:45 6,48 749
129 Odehnalová Lucie SK Oceláci Ostrava 302 01:06:04 6,45 746
130 Fierla Jan St. CK FESO Petřvald 301 01:06:12 6,44 744
131 Kovář Lukáš JAPA sports & Běžecká skupina… 300 01:06:16 6,43 743
132 Bordovský Lukáš FCB StarsHollow Frenštát p.R. 299 01:06:20 6,42 743
133 Mrůzek Michal synci z Kateřinek 298 01:06:24 6,42 742
134 Chmura Petr Team Forman Cinelli 297 01:06:26 6,41 741
135 Benda Jaroslav MH bike - někdy prostě musíš 296 01:06:32 6,40 740
136 Konieczny Jiří JAPA sports & Běžecká skupina… 295 01:07:00 6,36 735
137 Schneider Rudolf CK Continental Frenštát p.R. 294 01:07:10 6,34 733
138 Javorek Lukáš Kalit team Ostrava 293 01:07:21 6,33 731
139 Munk Rudolf VZS Ostrava 292 01:07:29 6,31 730
140 Pernický Roman Navi-Dobrá čajovna 291 01:07:37 6,30 729
141 Krupa Lubomír Lubíci 290 01:07:52 6,28 726
142 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 289 01:08:01 6,26 724
143 Dubový Jiří synci z Kateřinek 288 01:08:12 6,25 722
144 Genzer Tomáš Janys Extreme Racing 287 01:08:14 6,24 722
145 Musil Jan SK Oceláci Ostrava 286 01:08:44 6,20 717
146 Stojanovič Teodor Run4Fun 285 01:08:53 6,18 715
147 Červenka Dalibor TT Ostrava 284 01:09:14 6,15 712
148 Böhmová Michaela VZS Ostrava 283 01:09:25 6,14 710
149 Štýbar Luděk Porubští Rafani 282 01:09:45 6,11 706
150 Harabiš Radim SK Valašského království 281 01:10:10 6,07 702
151 Kimla Martin Olympáci 280 01:10:12 6,07 702
152 Markovič Luboš Opava 279 01:10:18 6,06 701
153 Byrtus Ivo 278 01:10:29 6,04 699
154 Kubala Janusz 277 01:10:30 6,04 699
155 Stočková Olga VZS Ostrava 276 01:10:32 6,04 698
156 Honěk Milouš Yogi FM - Lysůvky 275 01:10:37 6,03 698
157 Bohatá Anna Jump Sport 274 01:10:41 6,03 697
158 Kolčárek Rostislav F-M bajkeři 273 01:10:44 6,02 696
159 Nycz Aleš animal 272 01:10:47 6,02 696
160 Angus Paul Team GB!!! 271 01:10:50 6,01 695
161 Cypra Zdeněk SK Valašského království 270 01:10:57 6,00 694
162 Zeman Radek Opavské dupy 269 01:11:11 5,98 692
163 Ficek Pavel Trek 1324 268 01:11:31 5,96 689
164 Varga Leonard F-M bajkeři 267 01:11:37 5,95 688
165 Hradil Pavel X-Trail Orlová 266 01:11:38 5,95 688
166 Janko Dalibor VZS Ostrava 265 01:11:40 5,94 687
167 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 264 01:11:48 5,93 686
168 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 263 01:11:57 5,92 685
169 Šindel Martin HO Studénka 262 01:12:02 5,91 684
170 Hlavatík Ladislav Racing Olešná 261 01:12:05 5,91 683
171 Jurášek Tomáš MH bike - někdy prostě musíš 260 01:12:18 5,89 681
172 Vančurová Lenka Valaští bajkeři 259 01:12:21 5,89 681
173 Siwek Jakub 258 01:12:24 5,88 680
174 Juríčková Marta vinotéka u Karla Frenštát p.… 257 01:12:26 5,88 680
175 Grym Aleš SK Oceláci Ostrava 256 01:12:29 5,88 680
176 Vacula Lukáš 255 01:12:37 5,87 678
177 Směja Daniel Trek 1324 254 01:12:54 5,84 676
178 Bendová Veronika MH bike - někdy prostě musíš 253 01:12:59 5,84 675
179 Janečka Mojmír 252 01:13:03 5,83 674
180 Dorda Miloslav JAPA sports & Běžecká skupina… 251 01:13:14 5,82 673
181 Zábranský Milan Funny team 250 01:13:37 5,79 669
182 Opolka Petr 249 01:13:41 5,78 669
183 Sikorová Dagmar X-Trail Orlová 248 01:13:47 5,77 668
184 Fajkus Tomáš VZS Ostrava 247 01:13:48 5,77 667
185 Mihalčík Igor Hospůdka u Kumpána 246 01:13:50 5,77 667
186 Brynda Pavel Ježek na kopci 245 01:14:00 5,76 666
187 Pĕgřìm René SALOMON-RUN.CZ 244 01:14:02 5,75 665
188 Říčný Petr SK Valašského království 243 01:14:10 5,74 664
189 Kaděrová Veronika 242 01:14:14 5,74 664
190 Tešnar Marek X-Trail Orlová 241 01:14:17 5,73 663
191 Dudková Jarmila Rungo Ostrava 240 01:14:25 5,72 662
192 Gembara Jan 239 01:14:46 5,70 659
193 Ryška Martin Fialové kobry 238 01:14:48 5,70 659
194 Dirnerová Alžběta AVA 237 01:15:33 5,64 652
195 Pěgřimek Milan lepus.cz 236 01:15:50 5,62 650
196 Drienovský Zbyněk Rějzik a Raaanyk 235 01:16:08 5,60 647
197 Římánek Jiří Řím Tým 234 01:16:18 5,58 646
198 Piechowicz Kateřina ULTRASTA Frýdek-Místek 233 01:16:33 5,56 644
199 Říhová Blanka 232 01:16:49 5,55 641
200 Pařík Richard X-Trail Orlová 231 01:17:36 5,49 635
201 Mrůzek Martin synci z Kateřinek 230 01:17:59 5,46 632
202 Zelená Marie 229 01:18:04 5,46 631
203 Wickwar Russell Team GB!!! 228 01:18:36 5,42 627
204 Marková Nikola FCB StarsHollow Frenštát p.R. 227 01:18:37 5,42 627
205 Římánek Ondřej Řím Tým 226 01:18:45 5,41 626
206 Labuzová Barbora MH bike - někdy prostě musíš 225 01:18:49 5,40 625
207 Kubica Kamil 224 01:19:06 5,39 623
208 Nadažy Radek SK Šafrata 223 01:19:14 5,38 622
209 Drastichová Tereza Tučňáčí Tandem 222 01:19:18 5,37 621
210 Stoklásková Pavla JAPA sports & Běžecká skupina… 221 01:19:30 5,36 620
211 Ficeková Klára Trek 1324 220 01:19:36 5,35 619
212 Dudek Milan Rungo Ostrava 219 01:20:07 5,32 615
213 Orlík Pavel VZS Ostrava 218 01:20:57 5,26 609
214 Schwarzová Petra VZS Ostrava 217 01:21:01 5,26 608
215 Kotek Petr runningman71 216 01:21:04 5,25 608
216 Vlachová Tereza O´team 215 01:21:05 5,25 608
217 Orlík Břetislav SK Oceláci Ostrava 214 01:21:09 5,25 607
218 Gromusova Alexandra Vsacan Tour Vsetín 213 01:21:38 5,22 603
219 Vařeka Vladan 212 01:21:42 5,21 603
220 Riegel Jan Trek 1324 211 01:22:30 5,16 597
221 Šlachta Jakub Gymnázium - Hrabůvka 210 01:23:00 5,13 593
222 Vraníková Lenka VZS Ostrava 209 01:23:24 5,11 591
223 Dědek Beskydský Klub Důchodců 208 00:00:00
224 Kotek Jiří runningman71 207 01:24:31 5,04 583
225 Opolkova Dagmar 206 01:26:32 4,92 569
226 Pavlíková Vendula GO!GO! 205 01:26:59 4,90 566
227 Tomanová Marie X-Trail Orlová 204 01:28:05 4,84 559
228 Janulíková Martina 203 01:39:25 4,28 495
229 Hudeček Karel HUHU Mega Racing Team 202 01:43:24 4,12 476
230 Žižka Pavel YOGi Racing Ostrava 201 01:46:24 4,00 463
231 Gollová Lenka HUHU Mega Racing Team 200 00:00:00
232 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 199 00:00:00
233 Římánek Lukáš Řím Tým 198 00:00:00
234 Kotek Martin VZS Ostrava 197 00:00:00
235 Beremlijski Petr VZS Ostrava 196 00:00:00
236 Skomorowski Stanislaw KB RYBNICKA KUŻNIA 195 00:00:00
237 Jankůj Tomáš TOM-RUN 194 00:00:00
241 Kocián Daniel HUPNAKOLO.CZ 190 00:00:00
242 Pigula Jaromír X-AIR Ostrava 189 00:00:00
243 Bednarz Libor X-AIR Ostrava 188 00:00:00