Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - jednotlivci

Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
76 km/h

Kategorie: MB - Muži 40 - 49 let

# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej AVA 450 00:41:41 10,80 960
2 Ponek Tibor ŽABKA ČADCA 440 00:42:21 10,63 945
3 Holiš Martin vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:43:30 10,34 920
4 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:46:54 9,59 853
5 Letko Michal Manín Považská Bystrica 403 00:47:56 9,39 835
6 Pokorný Radim VZS Ostrava 402 00:48:00 9,38 834
7 Stoszek Jan VZS Ostrava 401 00:48:03 9,37 833
8 Ondřejka Míra TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:48:20 9,31 828
9 Sobek Lumír Beskydští nomádi 393 00:49:08 9,16 815
10 Velička Aleš Columbia Montrail 391 00:49:30 9,09 808
11 Mráz Jan Jump Sport 389 00:49:34 9,08 807
12 Orlík Pavel Team LightBIKE 388 00:49:35 9,08 807
13 Tuharský Martin SALOMON-RUN 386 00:49:44 9,05 805
14 Togni Paolo Lowellpro Racing Team 384 00:49:49 9,03 803
15 Stopka Ivan ŠANTÁNEK 383 00:49:53 9,02 802
16 Sejkora David X-Trail Orlová 378 00:50:29 8,91 793
17 Levinský Lukáš Matrix Team 375 00:50:47 8,86 788
18 Matulů Víťa Modrý gang 373 00:51:00 8,82 785
19 Ručka Richard Jump Sport 371 00:51:13 8,79 781
20 Stres Marián ŠANTÁNEK 363 00:51:41 8,71 774
21 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 353 00:52:44 8,53 759
22 Lauterbach David Tymphany 352 00:52:48 8,52 758
23 Skorčík Ján CK Turzovka 351 00:52:51 8,51 757
24 Helcel Richard MH bike - někdy prostě musíš 348 00:53:07 8,47 753
25 Gula Roman Tymphany 345 00:53:12 8,46 752
26 Oswald Pavel Matrix Team 340 00:53:38 8,39 746
27 Rada Martin Salomon Beskydy Fanclub 335 00:53:57 8,34 742
28 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 334 00:54:00 8,33 741
29 Goláň Josef Gogy Team 327 00:54:27 8,26 735
30 Raška Zbyněk SK ZaFaR Frenštát p.R 323 00:54:40 8,23 732
31 Baletka Stanislav Funny team 319 00:55:00 8,18 728
32 Wita Radim Team LightBIKE 318 00:55:02 8,18 727
33 Melčák Tomáš Hasiči Kopřivnice 311 00:55:23 8,13 723
34 Konvička Adam 306 00:55:34 8,10 720
35 Jirka Kuba Abadzikra 301 00:56:07 8,02 713
36 Munk Rudolf VZS Ostrava 292 00:56:27 7,97 709
37 Misiarz Petr Trek 1324 286 00:56:42 7,94 706
38 Waloszek Vlastislav Ježek na kopci/ Milujeme hory… 283 00:56:58 7,90 703
39 Klím Tomáš X-Trail Orlová 280 00:57:15 7,86 699
40 Kubala Janusz MH bike - někdy prostě musíš 279 00:57:18 7,85 698
41 Přibylka Tomáš KILPI RACING TEAM 277 00:57:47 7,79 693
42 Juřica Pavel TWIKO Ostrava 276 00:57:50 7,78 692
43 Chytřínský Radim Chytrous.cz 272 00:58:10 7,74 688
44 Vančura Martin KKZ 262 00:58:53 7,64 680
45 Tic Jan Běžím nebo lezu 259 00:58:57 7,63 679
46 Horáček Vít 254 00:59:20 7,58 674
47 Viej Radomír Neběžecký kroužek 253 00:59:22 7,58 674
48 Boháč Břetislav Team LightBIKE 252 00:59:24 7,58 674
49 Benesz Radomir lepus.cz 249 00:59:51 7,52 669
50 Wilczynski Petr Ježek na kopci/ Milujeme hory… 243 01:00:16 7,47 664
51 Král Mirek FC-B7 TÝM!!! 237 01:00:49 7,40 658
52 Ryška Martin Beskydské Bestie 234 01:00:58 7,38 656
53 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 230 01:01:23 7,33 652
54 Koukal Jan X-AIR Ostrava 228 01:01:29 7,32 651
55 Jasiok Lumír Trek 1324 227 01:01:30 7,32 651
56 Štěpán Miroslav 224 01:01:48 7,28 648
57 Tomčík Petr BR2DY 221 01:01:54 7,27 647
58 Hrnčárek Martin 215 01:02:15 7,23 643
59 Magdon Roman Duke Corporation 213 01:02:21 7,22 642
60 Morong Libor Beskydské Bestie 212 01:02:24 7,21 641
61 Harabiš Radim SK Valašského království 206 01:03:00 7,14 635
62 Janko Dalibor VZS Ostrava 202 01:03:38 7,07 629
63 Rek Filip TOBI Sport Frenštát p.R. 201 01:03:42 7,06 628
64 Kopýtko Michal runningman71 198 01:03:56 7,04 626
65 Sobotka Kamil DYNEDGAR 194 01:04:05 7,02 624
66 Říčný Petr SK ZaFaR Frenštát p.R 192 01:04:26 6,98 621
67 Reček Petr SK Černé plíce 191 01:04:35 6,97 620
68 Rybář Andrej L.A.Ryby 186 01:05:17 6,89 613
69 Slíva Marek SK Lapačka 181 01:05:37 6,86 610
70 Angus Paul Team International!!! 180 01:05:40 6,85 609
71 Bōhm Petr ŠANTÁNEK 176 01:06:35 6,76 601
72 Dubový Jiří synci z Kateřinek 172 01:07:05 6,71 597
73 Raszka Zdeněk WORMS 168 01:07:16 6,69 595
74 Jasiok Přemysl Trek 1324 165 01:07:29 6,67 593
75 Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 156 01:08:42 6,55 583
76 Karban Miloš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 154 01:08:46 6,54 582
77 Zajíc Josef lepus.cz 141 01:10:20 6,40 569
78 Kotek Jiří runningman71 138 01:11:04 6,33 563
79 Bochňák Zbyněk lepus.cz 105 01:31:03 4,94 440
80 Zeman Radek Opavské dupy 104 00:00:00
80 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 104 00:00:00
80 Beremlijski Petr VZS Ostrava 104 00:00:00
80 Gavlas Libor AVA 104 00:00:00
80 Klimeš Michal ŠANTÁNEK 104 00:00:00
80 Marek Martin Duke Corporation 104 00:00:00
80 Matula Vít synci z Kateřinek 104 00:00:00
80 Šubert Pavel Neběžecký kroužek 104 00:00:00
80 Morávek Aleš synci z Kateřinek 104 00:00:00