Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
8. 2. 2020, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
103 cm
Rychlost větru:
12 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš Beskydští nomádi 450 00:55:47 8,60 992
2 Otevřel Vít Columbia Montrail 445 00:56:45 8,46 975
3 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 440 00:57:48 8,30 957
4 Horák Ondřej AVA 435 00:58:49 8,16 941
5 Žídek Jan BUFF/Pivovar Koníček 432 00:59:29 8,07 930
6 Ponek Tibor Manín Považská Bystrica 430 01:00:26 7,94 915
7 Ivanov Nikola Columbia Montrail 428 01:00:58 7,87 907
8 Ambros Jakub vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 01:03:43 7,53 868
9 Filipec Petr PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 424 01:03:55 7,51 866
10 Kantor Miroslav TOBI Sport Frenštát p.R. 422 01:04:04 7,49 863
11 Valošek Jan Ježek na kopci/ Milujeme hory… 420 01:04:07 7,49 863
12 Kováčik Luboš Manín Považská Bystrica 419 01:04:10 7,48 862
13 Ručka Richard Jump Sport 418 01:04:14 7,47 861
14 Stoszek Jan VZS Ostrava 417 01:04:20 7,46 860
15 Grimm Martin JAPAsport.cz 416 01:04:25 7,45 859
16 Šindelek Vladan Olympáci 415 01:04:49 7,41 853
17 Hlavatík Jan BUFF/Pivovar Koníček 414 01:05:01 7,38 851
18 Sobek Lumír Beskydští nomádi 413 01:05:04 7,38 850
19 Blabla Tomáš Olympáci 412 01:05:38 7,31 843
20 Chrobák Radek JAPAsport.cz 411 01:06:37 7,21 830
21 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 01:06:41 7,20 830
22 Drechsel Danny VZS Ostrava 409 01:07:26 7,12 820
23 Hatňančík Martin Manín Považská Bystrica 408 01:07:45 7,08 817
24 Kimla Jan Olympáci 407 01:07:55 7,07 815
25 Kovář Roman AVA 406 01:07:59 7,06 814
26 Benda Jiří MH bike - někdy prostě musíš 405 01:08:22 7,02 809
27 Capek Martin ŽABKA ČADCA 404 01:08:46 6,98 804
28 Žajdlík Filip Splašení goroli 403 01:08:49 6,98 804
29 Sejkora David X-Trail Orlová 402 01:08:58 6,96 802
30 Macurová Barča BUFF/Pivovar Koníček 401 01:09:22 6,92 798
31 Blažek Jiří TOBI Sport Frenštát p.R. 400 01:09:56 6,86 791
32 Žilavý Květoslav ŠANTÁNEK 399 01:10:19 6,83 787
33 Kučera Roman Team LightBIKE 398 01:10:22 6,82 786
34 Vrubel Lukáš JAPAsport.cz 397 01:10:30 6,81 785
35 Bohatý Tomáš Jump Sport 396 01:10:35 6,80 784
36 Gawlas Dominik SALOMON-RUN 395 01:11:35 6,71 773
37 Pavlík Víťa Modrý gang 394 01:11:45 6,69 771
38 Hejneš Leopold SK Bagbike 393 01:11:50 6,68 770
39 Fierla Ondřej Team Forman Cinelli 392 01:11:58 6,67 769
40 Mazur Martin Jump Sport 391 01:12:03 6,66 768
41 Frank Pavel AVA 390 01:12:42 6,60 761
42 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 389 01:13:02 6,57 757
43 Bublík Libor supshop.cz 388 01:13:15 6,55 755
44 Labuz Martin MH bike - někdy prostě musíš 387 01:13:18 6,55 755
45 Škrabánek Petr Jump Sport 386 01:13:27 6,54 753
46 Kaniová Eliška Team LightBIKE 385 01:13:46 6,51 750
47 Gula Roman Tymphany 384 01:13:52 6,50 749
48 Květoň Jiří SK ZaFaR Frenštát p.R 383 01:14:00 6,49 748
49 Stopka Ivan ŠANTÁNEK 382 01:14:07 6,48 746
50 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 381 01:14:10 6,47 746
51 Gregor František Matrix Team 380 01:14:11 6,47 746
52 Obšivač Matěj TeddyBeer team 379 01:14:57 6,40 738
53 Hradil Pavel X-Trail Orlová 378 01:15:08 6,39 736
54 Verlík Jan AňimalzTřinec 377 01:15:13 6,38 735
55 Kazárik Jiří Columbia Montrail 376 01:15:15 6,38 735
56 Pokorný Radim VZS Ostrava 375 01:15:47 6,33 730
57 Hořínek Martin Iz 40,31 374 01:16:03 6,31 727
58 Bernard Adam PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 373 01:16:04 6,31 727
59 Vlach Martin JAPAsport.cz 372 01:16:06 6,31 727
60 Wita Jan Team LightBIKE 371 01:16:33 6,27 723
61 Košut Filip Jahůdky 370 01:16:54 6,24 719
62 Linhart Jiří Atletický klub Emila Zátopka… 369 01:16:56 6,24 719
63 Misiarz Petr Trek 1324 368 01:16:58 6,24 719
64 Chýlek Patrik CK Continental Frenštát p.R. 367 01:17:32 6,19 713
65 Hollá Kateřina Columbia Montrail 366 01:17:43 6,18 712
66 Mrovec Dušan Extreme sport club Selnik 365 01:17:51 6,17 711
67 Výduch Luděk Tři křížky 364 01:18:40 6,10 703
68 Pavliska Petr Beskydští Čerti 363 01:18:46 6,09 702
69 Skopalík Zbyněk AVA 362 01:18:48 6,09 702
70 Velebil Lukáš Matrix Team 361 01:19:24 6,05 697
71 Sladomel Petr Jahůdky 360 01:19:41 6,02 694
72 Goláň Josef Gogy Team 359 01:19:43 6,02 694
73 Lauterbach David Tymphany 358 01:19:45 6,02 694
74 Šimonová Elen X-Trail Orlová 357 01:19:54 6,01 692
75 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 356 01:19:55 6,01 692
76 Pšenica Július Solné-IVOR 355 01:19:58 6,00 692
77 Kolář Jakub Ospol Tech team 354 01:20:00 6,00 692
78 Böhmová Michaela VZS Ostrava 353 01:20:01 6,00 691
79 Stres Marián ŠANTÁNEK 352 01:20:07 5,99 690
80 Otevřelová Kristýna Columbia Montrail 351 01:20:50 5,94 684
81 Slovák Vladimír EPO Machinery 350 01:21:05 5,92 682
82 Skřízala Martin RUN99 Havířov 349 01:21:44 5,87 677
83 Pražák Petr Iz 40,31 348 01:21:52 5,86 676
84 Knotek Jan TOBI Sport Frenštát p.R. 347 01:21:57 5,86 675
85 Richter Ondřej AVA 346 01:21:59 5,85 675
86 Nekarda Dominik Třanovičtí přespolní žraloci 345 01:22:00 5,85 675
87 Kvapulinský Martin Team LightBIKE 344 01:22:33 5,81 670
88 Smreček Tomáš PřeciFyzio 343 01:22:39 5,81 669
89 Melnar Alois 342 01:22:44 5,80 669
90 Němec Jakub Team International!!! 341 01:22:55 5,79 667
91 Bosák Ondřej ŠANTÁNEK 340 01:22:56 5,79 667
92 Slivka Milan ŽABKA ČADCA 339 01:22:59 5,78 667
93 Halamíček Marek Salomon Beskydy Fanclub 338 01:23:00 5,78 667
94 Pokluda Jiří Janys Extreme Racing 337 01:23:02 5,78 666
95 Jurek Jan PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 336 01:23:05 5,78 666
96 Beneš Pavel Opavské dupy 335 01:23:07 5,78 666
97 Mrůzková Hana Extreme sport club Selnik 334 01:23:07 5,78 666
98 Pĕgřìm René SALOMON-RUN 333 01:23:10 5,77 665
99 Chytřínský Radim Chytrous.cz 332 01:23:11 5,77 665
100 Rybiář Michal Karpatrio 331 01:23:14 5,77 665
101 Šprla Jan Beskydští Čerti 330 01:23:18 5,76 664
102 Smejkal Petr X-Trail Orlová 329 01:23:25 5,75 663
103 Šubert Pavel Neběžecký kroužek 328 01:23:26 5,75 663
104 Maršálek Tomáš Racing Olešná 327 01:23:31 5,75 662
105 Viej Radomír Neběžecký kroužek 326 01:23:34 5,74 662
106 Chmura Petr Team Forman Cinelli 325 01:23:39 5,74 661
107 Černoch Ondřej Tymphany 324 01:24:20 5,69 656
108 Oswald Pavel Matrix Team 323 01:24:35 5,67 654
109 Jasiok Lumír Trek 1324 322 01:25:03 5,64 650
110 Koželuh Tomáš Neběžecký kroužek 321 01:25:16 5,63 649
111 Mikunda Miloš Salomon Beskydy Fanclub 320 01:25:21 5,62 648
112 Mrklovský Petr REV 58 Nový Jičín 319 01:25:22 5,62 648
113 Ryška Martin Beskydské Bestie 318 01:25:32 5,61 647
114 Fierla Jan St. CK FESO Petřvald 317 01:25:38 5,61 646
115 Bocek Jiří Jahůdky 316 01:25:51 5,59 644
116 Matušková Iveta DIGISFERA 315 01:26:09 5,57 642
117 Vojtek Jan 314 01:26:11 5,57 642
118 Tišl Mirek 313 01:26:45 5,53 638
119 Benda Jaroslav MH bike - někdy prostě musíš 312 01:26:53 5,52 637
120 Goláň Vojtěch PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 311 01:27:01 5,52 636
121 Číhal Daniel TOBI Sport Frenštát p.R. 310 01:27:03 5,51 635
122 Collen Malcolm Team International!!! 309 01:27:07 5,51 635
123 Michalová Radmila Matrix Team 308 01:27:19 5,50 634
124 Mokroš Ondřej Trek 1324 307 01:27:30 5,49 632
125 Frost Gary Team International!!! 306 01:28:04 5,45 628
126 Nekarda Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 305 01:28:56 5,40 622
127 Říčný Petr SK ZaFaR Frenštát p.R 304 01:29:28 5,37 618
128 Salvet Milan 303 01:29:33 5,36 618
129 Tešnar Marek X-Trail Orlová 302 01:29:38 5,36 617
130 Kvíčala Tomáš Team LightBIKE 301 01:29:42 5,35 617
131 Beseda Jiří TeddyBeer team 300 01:29:44 5,35 616
132 Hrnčárek Martin 299 01:29:46 5,35 616
133 Bortel Jaroslav 298 01:29:48 5,35 616
134 Linhartová Andrea Atletický klub Emila Zátopka… 297 01:29:50 5,34 616
135 Reček Petr SK Černé plíce 296 01:29:53 5,34 615
136 Morong Libor Beskydské Bestie 295 01:29:56 5,34 615
137 Hlavica Pavel Orli Ostrava 294 01:30:01 5,33 615
138 Siuda Radim Ježek na kopci/ Milujeme hory… 293 01:30:06 5,33 614
139 Vitoch Petr Ježek na kopci/ Milujeme hory… 292 01:30:17 5,32 613
140 Dirnerová Alžběta AVA 291 01:30:21 5,31 612
141 Janko Dalibor VZS Ostrava 290 01:30:23 5,31 612
142 Harabiš Radim SK Valašského království 289 01:30:25 5,31 612
143 Groš Štefan SK ZaFaR Frenštát p.R 288 01:30:50 5,28 609
144 Stoszek Filip VZS Ostrava 287 01:30:53 5,28 609
145 Pivoňka Denis 286 01:31:03 5,27 608
146 Bōhm Petr ŠANTÁNEK 285 01:31:12 5,26 607
147 Matějů Miroslav AZ 41.mpr Žatec 284 01:32:11 5,21 600
148 Levánszký Jakub PřeciFyzio 283 01:32:14 5,20 600
149 Schüler Petr Tři křížky 282 01:32:31 5,19 598
150 Riegel Jan Trek 1324 281 01:33:03 5,16 595
151 Slíva Marek SK Lapačka 280 01:33:23 5,14 592
152 Vaněk Pavel 279 01:33:24 5,14 592
153 Siváková Kateřina 278 01:33:26 5,14 592
154 Homola Filip VZS Ostrava 277 01:33:37 5,13 591
155 Rabiec Jiří PřeciFyzio 276 01:33:38 5,13 591
156 Otevřel František Nějak to dopadne 275 01:33:41 5,12 590
157 Matušek Karel DIGISFERA 274 01:33:45 5,12 590
158 Vynikal Bedřich AVA 273 01:33:47 5,12 590
159 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 272 01:33:55 5,11 589
160 Rybářová Ludmila L.A.Ryby 271 01:34:06 5,10 588
161 Rybář Andrej L.A.Ryby 270 01:34:17 5,09 587
162 Sobek Jakub Beskydští nomádi 269 01:34:28 5,08 586
163 Dubový Jiří synci z Kateřinek 268 01:34:49 5,06 583
164 Štěpánek Václav Team LightBIKE 267 01:35:12 5,04 581
165 Kuča Karel PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 266 01:35:36 5,02 579
166 Vonsová Vladimíra RUN99 Havířov 265 01:35:51 5,01 577
167 Sejkorová Nela X-Trail Orlová 264 01:36:00 5,00 576
168 Siuda Rostislav Třanovičtí přespolní žraloci 263 01:36:03 5,00 576
169 Karban Miloš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 262 01:36:14 4,99 575
170 Gromus Petr Vivatsport 261 01:36:25 4,98 574
171 Zajíc Josef lepus.cz 260 01:36:31 4,97 573
172 Hatňančíková Katarína Manín Považská Bystrica 259 01:37:12 4,94 569
173 Hiľovská Kamila Jump Sport 258 01:37:26 4,93 568
174 Šimečka Petr 257 01:38:38 4,87 561
175 Siupik Tadeáš X-Trail Orlová 256 01:38:46 4,86 560
176 Morcinková Tereza Ježek na kopci/ Milujeme hory… 255 01:38:53 4,85 559
177 Pytlík Pavel RUN99 Havířov 254 01:38:56 4,85 559
178 Czylok Pavel BsvČT 253 01:39:01 4,85 559
179 Říhová Blanka 252 01:39:03 4,85 559
180 Rubeš Pavel SK Černé plíce 251 01:39:07 4,84 558
181 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 250 01:39:28 4,83 556
182 Marková Nikola TOBI Sport Frenštát p.R. 249 01:39:32 4,82 556
183 Orlitová Darina Ježek na kopci/ Milujeme hory… 248 01:39:48 4,81 554
184 Hlaváč Bronislav Energy sports team Bolatice 247 01:40:08 4,79 552
185 Bosáková Míša ŠANTÁNEK 246 01:40:59 4,75 548
186 Mihalčík Igor Beskydský pivovárek Ostravice 245 01:41:02 4,75 548
187 Šokalová Ludmila Pepa Team F-M 244 01:41:21 4,74 546
188 Pytliková Zuzana RUN99 Havířov 243 01:41:26 4,73 545
189 Stryková Tereza STRYK team 242 01:41:34 4,73 545
190 Cypra Zdeněk SK Valašského království 241 01:41:36 4,72 544
191 Pavelka Viktor 240 01:42:17 4,69 541
192 Šamšulová Zdenka BsvČT 239 01:43:09 4,65 536
193 Švantner Bohuslav Racing Olešná 238 01:43:12 4,65 536
194 Lauterbachová Jana Tymphany 237 01:43:14 4,65 536
195 Pavelka Jakub 236 01:43:16 4,65 536
196 Kreml Tomáš Lowellpro Racing Team 235 01:43:23 4,64 535
197 Balnar Jiří 234 01:43:24 4,64 535
198 Vraníková Lenka VZS Ostrava 233 01:43:36 4,63 534
199 Holuša Marek Ježek na kopci/ Milujeme hory… 232 01:45:57 4,53 522
200 Skomorowski Stanislaw KB RYBNICKA KUŻNIA 231 01:47:37 4,46 514
201 Stöcker Richard Team LightBIKE 230 01:52:23 4,27 492
202 Ježíšek Jiří Beskydské střely 229 01:54:20 4,20 484
203 Urbas Armand BsvČT 228 01:54:24 4,20 484
204 Poledník Saša Beskydský pivovárek Ostravice 227 01:55:38 4,15 478
205 Jasiok Přemysl Trek 1324 226 00:00:00
205 Lukeš Tomáš 226 00:00:00
205 Slivka Jan CVS Čadca 226 00:00:00
205 Juřica Pavel TWIKO Ostrava 226 00:00:00
205 Faranová Tereza Team LightBIKE 226 00:00:00
205 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 226 00:00:00
205 Vajdová Markéta Neběžecký kroužek 226 00:00:00
205 Morávek Aleš synci z Kateřinek 226 00:00:00
205 Kulichová Žaneta Běžci sobě!!! 226 00:00:00
205 Vařeka Vladan 226 00:00:00
205 Klimeš Michal ŠANTÁNEK 226 00:00:00
205 Krejčiříková Ivona VZS Ostrava 226 00:00:00
205 Tomanová Marie X-Trail Orlová 226 00:00:00
205 Mrůzek Martin synci z Kateřinek 226 00:00:00
205 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 226 00:00:00
205 Nenutilová Jana Hasiči Kopřivnice 226 00:00:00
205 Helcel Martin st. MH bike - někdy prostě musíš 226 00:00:00
205 Škapa Marek X-AIR Ostrava 226 00:00:00
205 Franer Kuba Hujerovi 226 00:00:00
205 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 226 00:00:00
205 Raška František SK ZaFaR Frenštát p.R 226 00:00:00
205 Levinský Lukáš Matrix Team 226 00:00:00
205 Beremlijski Petr VZS Ostrava 226 00:00:00
205 Staníček Václav Ježek na kopci/ Milujeme hory… 226 00:00:00
205 Franerová Míša Hujerovi 226 00:00:00
205 Hudeček Karel HUHU Mega Racing Team 226 00:00:00
205 Gollová Lenka HUHU Mega Racing Team 226 00:00:00
205 Drhová Marie SK ZaFaR Frenštát p.R 226 00:00:00
205 Kokošková Lenka Sachasport Dynafit 226 00:00:00
205 Helcelová Romana MH bike - někdy prostě musíš 226 00:00:00
205 Pěgřimek Milan lepus.cz 226 00:00:00
205 Chmurová Jana Team Forman Cinelli 226 00:00:00
205 Staňková Tereza 226 00:00:00
205 Bačáková Nikol TeddyBeer team 226 00:00:00
205 Musilová Veronika TeddyBeer team 226 00:00:00
205 Wita Radim Team LightBIKE 226 00:00:00
205 Franerová Katarína Hujerovi 226 00:00:00
205 Žižková Klára Klub Českých Velocipedistů z… 226 00:00:00
205 Dubová Veronika synci z Kateřinek 226 00:00:00
205 Farný Tomáš Záložní pěšáci 226 00:00:00
205 Zima Arnošt HUHU Mega Racing Team 226 00:00:00
205 Kuchař Michal BUFF/Pivovar Koníček 226 00:00:00
205 Bartalosová Věra 226 00:00:00
205 Mokroš Martin Trek 1324 226 00:00:00
205 Martausová Vlasta Tři křížky 226 00:00:00
205 Bílková Zuzana Beskydští nomádi 226 00:00:00
205 Adamusová Marie Běžci sobě!!! 226 00:00:00
205 Petrová Lenka 226 00:00:00
205 Opolka Petr 226 00:00:00
205 Opolkova Dagmar 226 00:00:00
205 Holoubková Hana JAPAsport.cz 226 00:00:00
205 Kubánková Kateřina 226 00:00:00
205 Gromusova Alexandra Vsacan Tour Vsetín 226 00:00:00
205 Žižka Pavel Klub Českých Velocipedistů z… 226 00:00:00
205 Valtr Daniel X-Trail Orlová 226 00:00:00
205 Pařík Richard X-Trail Orlová 226 00:00:00
205 Šimčák Jan Pepa Team F-M 226 00:00:00
205 Kostiha Vladimír Matrix Team 226 00:00:00
205 Paříková Eva VZS Ostrava 226 00:00:00
205 Ševčíková Lucy Jump Sport 226 00:00:00
205 Juřicová Karolína TWIKO Ostrava 226 00:00:00
205 Otevřel Martin Columbia Montrail 226 00:00:00
205 Franerová Viktorie Hujerovi 226 00:00:00