Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
16. 2. 2020, 10:00
Délka:
4,3 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
100 cm
Rychlost větru:
50 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej Manín Považská Bystrica 450 00:24:04 10,72 1.366
2 Helcel Martin ml. Columbia Montrail 445 00:25:00 10,32 1.315
3 Horák Ondřej AVA 440 00:25:11 10,24 1.306
4 Peter Tomáš Beskydští nomádi 435 00:25:14 10,22 1.303
5 Ambros Jakub vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:25:20 10,18 1.298
6 Ponek Tibor Manín Považská Bystrica 430 00:25:20 10,18 1.298
7 Otevřel Vít Columbia Montrail 428 00:25:30 10,12 1.289
8 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 426 00:25:44 10,03 1.278
9 Hudeček Petr Columbia Montrail 424 00:26:09 9,87 1.257
10 Ivanov Nikola Columbia Montrail 422 00:26:38 9,69 1.235
11 Grimm Martin JAPAsport.cz 420 00:27:21 9,43 1.202
12 Žídek Jan BUFF/Pivovar Koníček 419 00:27:38 9,34 1.190
13 Blabla Tomáš Olympáci 418 00:27:49 9,28 1.182
14 Kovář Roman AVA 417 00:28:07 9,18 1.169
15 Kimla Jan Olympáci 416 00:28:19 9,11 1.161
16 Turek Martin AC Sparta Praha 415 00:28:33 9,04 1.152
17 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:28:35 9,03 1.150
18 Košut Lukáš Jahůdky 413 00:28:36 9,02 1.150
19 Gawlas Dominik SALOMON-RUN 412 00:28:37 9,02 1.149
20 Šindelek Vladan Olympáci 411 00:28:40 9,00 1.147
21 Drechsel Danny VZS Ostrava 410 00:28:48 8,96 1.142
22 Fierla Ondřej Team Forman Cinelli 409 00:28:48 8,96 1.142
23 Ručka Richard Jump Sport 408 00:29:03 8,88 1.132
24 Benda Jiří MH bike - někdy prostě musíš 407 00:29:11 8,84 1.127
25 Sobek Lumír Beskydští nomádi 406 00:29:12 8,84 1.126
26 Sejkora David X-Trail Orlová 405 00:29:17 8,81 1.123
27 Tuharský Erik SALOMON-RUN 404 00:29:22 8,79 1.120
28 Macurová Barča BUFF/Pivovar Koníček 403 00:29:29 8,75 1.115
29 Žajdlík Filip Splašení goroli 402 00:29:43 8,68 1.106
30 Hlavatík Jan BUFF/Pivovar Koníček 401 00:29:48 8,66 1.103
31 Blažek Jiří TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:30:02 8,59 1.095
32 Filipec Petr PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 399 00:30:05 8,58 1.093
33 Hatňančík Martin Manín Považská Bystrica 398 00:30:14 8,53 1.088
34 Obšivač Matěj TeddyBeer team 397 00:30:15 8,53 1.087
35 Kvapulinský Martin Team LightBIKE 396 00:30:29 8,46 1.079
36 Kaleta Daniel Splašení goroli 395 00:30:35 8,44 1.075
37 Matejovič Daniel RUN99 Havířov 394 00:30:50 8,37 1.066
38 Bordovský Lukáš TOBI Sport Frenštát p.R. 393 00:30:53 8,35 1.065
39 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 392 00:30:56 8,34 1.063
40 Kazárik Jiří Columbia Montrail 391 00:30:56 8,34 1.063
41 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 390 00:30:57 8,34 1.062
42 Stoszek Jan VZS Ostrava 389 00:31:02 8,31 1.060
43 Capek Martin ŽABKA ČADCA 388 00:31:07 8,29 1.057
44 Výduch Luděk Tři křížky 387 00:31:08 8,29 1.056
45 Pavlík Víťa Modrý gang 386 00:31:10 8,28 1.055
46 Škrabánek Petr Jump Sport 385 00:31:21 8,23 1.049
47 Květoň Jiří SK ZaFaR Frenštát p.R 384 00:31:26 8,21 1.046
48 Kaniová Eliška Team LightBIKE 383 00:31:39 8,15 1.039
49 Tyleček Václav Neběžecký kroužek 382 00:31:41 8,14 1.038
50 Hořínek Martin Iz 40,31 381 00:31:46 8,12 1.035
51 Jašek Radovan 380 00:31:56 8,08 1.030
52 Košut Filip Jahůdky 379 00:32:01 8,06 1.027
53 Votýpka Antonín Hasiči Kopřivnice 378 00:32:02 8,05 1.026
54 Gula Roman Tymphany 377 00:32:03 8,05 1.026
55 Böhmová Michaela VZS Ostrava 376 00:32:06 8,04 1.024
56 Labuz Martin MH bike - někdy prostě musíš 375 00:32:16 8,00 1.019
57 Otevřelová Kristýna Columbia Montrail 374 00:32:19 7,98 1.017
58 Stres Marián ŠANTÁNEK 373 00:32:20 7,98 1.017
59 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 372 00:32:26 7,95 1.014
60 Vrubel Lukáš JAPAsport.cz 371 00:32:27 7,95 1.013
61 Misiarz Petr Trek 1324 370 00:32:29 7,94 1.012
62 Lauterbach David Tymphany 369 00:32:31 7,93 1.011
63 Pražák Petr Iz 40,31 368 00:32:33 7,93 1.010
64 Cienciala Tomáš Splašení goroli 367 00:32:33 7,93 1.010
65 Šidelka Richard TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 366 00:32:33 7,93 1.010
66 Bernard Adam PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 365 00:32:43 7,89 1.005
67 Hradil Pavel X-Trail Orlová 364 00:32:48 7,87 1.002
68 Frank Pavel AVA 363 00:32:53 7,85 1.000
69 Velebil Lukáš Matrix Team 362 00:32:59 7,82 997
70 Bosák Ondřej ŠANTÁNEK 361 00:33:03 7,81 995
71 Boháč Břetislav Team LightBIKE 360 00:33:13 7,77 990
72 Vojtek Jan 359 00:33:14 7,76 989
73 Černý Tomáš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 358 00:33:14 7,76 989
74 Jurek Jan PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 357 00:33:18 7,75 987
75 Stopka Ivan ŠANTÁNEK 356 00:33:22 7,73 985
76 Melnar Alois 355 00:33:27 7,71 983
77 Lachnit Jan AVA 354 00:33:28 7,71 982
78 Chýlek Patrik CK Continental Frenštát p.R. 353 00:33:31 7,70 981
79 Kolář Jakub Ospol Tech team 352 00:33:34 7,69 980
80 Lukeš Tomáš 351 00:33:35 7,68 979
81 Černoch Ondřej Tymphany 350 00:33:38 7,67 978
82 Baletka Stanislav Funny team 349 00:33:43 7,65 975
83 Skorčík Ján CK Turzovka 348 00:33:45 7,64 974
84 Staníček Václav Ježek na kopci/ Milujeme hory… 347 00:33:47 7,64 973
85 Hollá Kateřina Columbia Montrail 346 00:33:48 7,63 973
86 Smreček Tomáš PřeciFyzio 345 00:33:49 7,63 972
87 Rada Martin Salomon Beskydy Fanclub 344 00:33:53 7,61 970
88 Pavlík Miroslav Team LightBIKE 343 00:33:58 7,60 968
89 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 342 00:34:07 7,56 964
90 Tišl Mirek 341 00:34:10 7,55 962
91 Kozelský René BUFF/Pivovar Koníček 340 00:34:10 7,55 962
92 Goláň Josef Gogy Team 339 00:34:11 7,55 962
93 Melčák Tomáš Hasiči Kopřivnice 338 00:34:26 7,49 955
94 Němec Jakub Team International!!! 337 00:34:26 7,49 955
95 Oborný Marek Team Forman Cinelli 336 00:34:27 7,49 954
96 Halamíček Marek Salomon Beskydy Fanclub 335 00:34:28 7,49 954
97 Nekarda Dominik Třanovičtí přespolní žraloci 334 00:34:30 7,48 953
98 Oswald Pavel Matrix Team 333 00:34:31 7,47 953
99 Blahut Radek cykloblahut.cz 332 00:34:31 7,47 953
100 Mareš Václav RUN99 Havířov 331 00:34:32 7,47 952
101 Rybiář Michal Karpatrio 330 00:34:42 7,44 948
102 Collen Malcolm Team International!!! 329 00:34:44 7,43 947
103 Schüler Petr Tři křížky 328 00:34:51 7,40 943
104 Maršálek Tomáš Racing Olešná 327 00:34:59 7,37 940
105 Koželuh Tomáš Neběžecký kroužek 326 00:34:59 7,37 940
106 Šimon Jozef FU Kopřivnice 325 00:35:02 7,36 939
107 Stoszek Filip VZS Ostrava 324 00:35:05 7,35 937
108 Sladomel Petr Jahůdky 323 00:35:09 7,34 935
109 Karafiát Tom kafoto.cz 322 00:35:15 7,32 933
110 Helcel Martin st. MH bike - někdy prostě musíš 321 00:35:15 7,32 933
111 Bebek Pavel ŠANTÁNEK 320 00:35:27 7,28 928
112 Cieńciała Jerzy Jahůdky 319 00:35:30 7,27 926
113 Fierla Jan St. CK FESO Petřvald 318 00:35:31 7,26 926
114 Slovák Vladimír EPO Machinery 317 00:35:32 7,26 925
115 Jasiok Lumír Trek 1324 316 00:35:32 7,26 925
116 Pokluda Jiří Janys Extreme Racing 315 00:35:34 7,25 924
117 Šubert Pavel Neběžecký kroužek 314 00:35:35 7,25 924
118 Chytřínský Radim Chytrous.cz 313 00:35:37 7,24 923
119 Raška Zbyněk SK ZaFaR Frenštát p.R 312 00:35:42 7,23 921
120 Hyvnarová Zuzana Hasiči Kopřivnice 311 00:35:47 7,21 919
121 Nekarda Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 310 00:35:51 7,20 917
122 Andrla Lubomír Orli Ostrava 309 00:35:51 7,20 917
123 Fagan Neil Team International!!! 308 00:36:00 7,17 913
124 Chmura Petr Team Forman Cinelli 307 00:36:05 7,15 911
125 Michalová Radmila Matrix Team 306 00:36:06 7,15 911
126 Benesz Radomir lepus.cz 305 00:36:08 7,14 910
127 Richter Ondřej AVA 304 00:36:11 7,13 909
128 Říčný Petr SK ZaFaR Frenštát p.R 303 00:36:23 7,09 904
129 Goláň Vojtěch PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 302 00:36:24 7,09 903
130 Benda Jaroslav MH bike - někdy prostě musíš 301 00:36:29 7,07 901
131 Šimková Barbora Triatlon Team Opava 300 00:36:30 7,07 901
132 Matějů Miroslav AZ 41.mpr Žatec 299 00:36:33 7,06 900
133 Sedláčková Petra SK ZaFaR Frenštát p.R 298 00:36:36 7,05 898
134 Mikunda Miloš Salomon Beskydy Fanclub 297 00:36:38 7,04 898
135 Hrnčárek Martin 296 00:36:52 7,00 892
136 Sobková Lucie Beskydští nomádi 295 00:36:58 6,98 889
137 Ryška Martin Beskydské Bestie 294 00:37:08 6,95 885
138 Děcký Aleš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 293 00:37:19 6,91 881
139 Lipina Tomáš RUN99 Havířov 292 00:37:19 6,91 881
140 Kaplan Jiří Trek 1324 291 00:37:20 6,91 881
141 Morong Libor Beskydské Bestie 290 00:37:33 6,87 876
142 Matušek Karel DIGISFERA 289 00:37:44 6,84 871
143 Matušková Iveta DIGISFERA 288 00:37:45 6,83 871
144 Vaněk Pavel 287 00:37:45 6,83 871
145 Hlavica Pavel Orli Ostrava 286 00:37:47 6,83 870
146 Rybářová Ludmila L.A.Ryby 285 00:37:49 6,82 869
147 Jasiok Přemysl Trek 1324 284 00:37:55 6,80 867
148 Harabiš Radim SK Valašského království 283 00:37:58 6,80 866
149 Levánszký Jakub PřeciFyzio 282 00:37:58 6,80 866
150 Magdon Roman Duke Corporation 281 00:38:04 6,78 864
151 Slíva Marek SK Lapačka 280 00:38:05 6,77 863
152 Riegel Jan Trek 1324 279 00:38:11 6,76 861
153 Janko Dalibor VZS Ostrava 278 00:38:13 6,75 860
154 Sobek Jakub Beskydští nomádi 277 00:38:16 6,74 859
155 Siuda Radim Ježek na kopci/ Milujeme hory… 276 00:38:16 6,74 859
156 Rabiec Jiří PřeciFyzio 275 00:38:17 6,74 859
157 Beseda Jiří TeddyBeer team 274 00:38:20 6,73 858
158 Angus Paul Team International!!! 273 00:38:23 6,72 857
159 Maršálek David Racing Olešná 272 00:38:24 6,72 856
160 Konieczny Jiří BsvČT 271 00:38:25 6,72 856
161 Valová Daniela Hasiči Kopřivnice 270 00:38:26 6,71 856
162 Číhal Daniel TOBI Sport Frenštát p.R. 269 00:38:26 6,71 856
163 Juřica Pavel TWIKO Ostrava 268 00:38:36 6,68 852
164 Groš Štefan SK ZaFaR Frenštát p.R 267 00:38:37 6,68 851
165 Pivoňka Denis 266 00:38:41 6,67 850
166 Kulichová Žaneta Běžci sobě!!! 265 00:38:42 6,67 850
167 Dirnerová Alžběta AVA 264 00:38:44 6,66 849
168 Novák Radomír Trinutka 263 00:38:50 6,64 847
169 Bōhm Petr ŠANTÁNEK 262 00:39:02 6,61 842
170 Krutílková Petra Team Forman Cinelli 261 00:39:19 6,56 836
171 Sejkorová Nela X-Trail Orlová 260 00:39:20 6,56 836
172 Rabiecová Zuzana PřeciFyzio 259 00:39:20 6,56 836
173 Homola Filip VZS Ostrava 258 00:39:23 6,55 835
174 Otevřel František Nějak to dopadne 257 00:39:27 6,54 833
175 Sýkora Lukáš AK Olomouc 256 00:39:32 6,53 832
176 Kývala David DaveDino 255 00:39:34 6,52 831
177 Morcinková Tereza Ježek na kopci/ Milujeme hory… 254 00:39:34 6,52 831
178 Ševčík Jakub Team Forman Cinelli 253 00:40:03 6,44 821
179 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 252 00:40:14 6,41 817
180 Koudelka David VZS Ostrava 251 00:40:17 6,40 816
181 Karban Miloš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 250 00:40:29 6,37 812
182 Hatňančíková Katarína Manín Považská Bystrica 249 00:40:35 6,36 810
183 Tomčík Petr BR2DY 248 00:40:37 6,35 810
184 Říhová Blanka 247 00:40:45 6,33 807
185 Londa Jiří SK Černé plíce 246 00:40:46 6,33 807
186 Raszka Zdeněk Tymphany 245 00:40:49 6,32 806
187 Rubeš Pavel SK Černé plíce 244 00:40:55 6,31 804
188 Martynková Marcela BsvČT 243 00:41:07 6,27 800
189 Rybář Andrej L.A.Ryby 242 00:41:13 6,26 798
190 Siváková Kateřina 241 00:41:19 6,24 796
191 Kreml Tomáš Lowellpro Racing Team 240 00:41:21 6,24 795
192 Garbová Sandy Jahůdky 239 00:41:30 6,22 792
193 Mihalčík Igor Beskydský pivovárek Ostravice 238 00:41:31 6,21 792
194 Ševčíková Lada Team Forman Cinelli 237 00:41:34 6,21 791
195 Dubový Jiří synci z Kateřinek 236 00:41:36 6,20 790
196 Vonsová Vladimíra RUN99 Havířov 235 00:41:44 6,18 788
197 Videcký Jan KSU 234 00:41:48 6,17 787
198 Hiľovská Kamila Jump Sport 233 00:42:12 6,11 779
199 Hruška Pavel Fešáci Opava 232 00:42:20 6,09 777
200 Dubová Veronika synci z Kateřinek 231 00:42:26 6,08 775
201 Potácel Matej Neběžecký kroužek 230 00:42:34 6,06 772
202 Bezunk Ondřej Team Forman Cinelli 229 00:42:36 6,06 772
203 Wrona Tomáš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 228 00:42:44 6,04 769
204 Bosáková Míša ŠANTÁNEK 227 00:42:52 6,02 767
205 Siupik Tadeáš X-Trail Orlová 226 00:42:54 6,01 766
206 Šokalová Ludmila Pepa Team F-M 225 00:43:08 5,98 762
207 Juríčková Marta REV 58 Nový Jičín 224 00:43:14 5,97 761
208 Šnevajs Radomír KHB Radegast 223 00:43:14 5,97 761
209 Šamšulová Zdenka BsvČT 222 00:43:21 5,95 758
210 Stöcker Dominik Team LightBIKE 221 00:43:26 5,94 757
211 Holuša Marek Ježek na kopci/ Milujeme hory… 220 00:43:28 5,94 756
212 Nosková Kateřina Orlík Orlová 219 00:43:34 5,92 755
213 Skomorowski Stanislaw KB RYBNICKA KUŻNIA 218 00:43:50 5,89 750
214 Pytliková Zuzana RUN99 Havířov 217 00:43:51 5,88 750
215 Kanocz Rasťa Team Forman Cinelli 216 00:44:03 5,86 746
216 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 215 00:44:03 5,86 746
217 Benáčková Marta SK ZaFaR Frenštát p.R 214 00:44:15 5,83 743
218 Lauterbachová Jana Tymphany 213 00:44:17 5,83 742
219 Cypra Zdeněk SK Valašského království 212 00:44:26 5,81 740
220 Urbas Armand BsvČT 211 00:44:40 5,78 736
221 Kolenovská Jana Team Forman Cinelli 210 00:44:45 5,77 735
222 Morávek Aleš synci z Kateřinek 209 00:44:51 5,75 733
223 Balnar Jiří 208 00:45:20 5,69 725
224 Faranová Eliška Team LightBIKE 207 00:45:34 5,66 722
225 Kotek Martin VZS Ostrava 206 00:45:38 5,65 721
226 Stryková Tereza STRYK team 205 00:46:16 5,58 711
227 Matisová Michaela BsvČT 204 00:46:34 5,54 706
228 Zádrapová Zuzana PřeciFyzio 203 00:47:27 5,44 693
229 Bačáková Nikol TeddyBeer team 202 00:47:35 5,42 691
230 Kanócz Martin Team Forman Cinelli 201 00:47:54 5,39 686
231 Pěgřimek Milan lepus.cz 200 00:47:56 5,38 686
232 Juřicová Karolína TWIKO Ostrava 199 00:49:03 5,26 670
233 Musilová Veronika TeddyBeer team 198 00:49:06 5,25 670
234 Vařeka Vladan 197 00:49:25 5,22 665
235 Chudý Vojtěch Team Forman Cinelli 196 00:50:36 5,10 650
236 Raclavský Vlastimil LS Olomouc 195 00:51:51 4,98 634
237 Šimčák Jan Pepa Team F-M 194 00:56:05 4,60 586
238 Votýpková Beáta Hasiči Kopřivnice 193 00:00:00
238 Vajdová Markéta Neběžecký kroužek 193 00:00:00
238 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 193 00:00:00
238 Raška František SK ZaFaR Frenštát p.R 193 00:00:00
238 Helcelová Romana MH bike - někdy prostě musíš 193 00:00:00
238 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 193 00:00:00
238 Ševčíková Lucy Jump Sport 193 00:00:00
238 Petrová Lenka 193 00:00:00
238 Machová Zdenka Neběžecký kroužek 193 00:00:00
238 Bordovský Pavel PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 193 00:00:00
238 Franer Kuba Hujerovi 193 00:00:00
238 Levinský Lukáš Matrix Team 193 00:00:00
238 Kostiha Vladimír Matrix Team 193 00:00:00
238 Adamusová Marie Běžci sobě!!! 193 00:00:00
238 Chmurová Jana Team Forman Cinelli 193 00:00:00
238 Kantor Miroslav TOBI Sport Frenštát p.R. 193 00:00:00
238 Siuda Rostislav Třanovičtí přespolní žraloci 193 00:00:00
238 Franerová Katarína Hujerovi 193 00:00:00
238 Pařík Richard X-Trail Orlová 193 00:00:00
238 Tomanová Marie X-Trail Orlová 193 00:00:00
238 Žižka Pavel Klub Českých Velocipedistů z… 193 00:00:00
238 Podolák Karel X-Trail Orlová 193 00:00:00
238 Piechowicz Kateřina AVA 193 00:00:00
238 Martausová Vlasta Tři křížky 193 00:00:00
238 Beneš Pavel Opavské dupy 193 00:00:00
238 Krejčiříková Ivona VZS Ostrava 193 00:00:00
238 Beremlijski Petr VZS Ostrava 193 00:00:00
238 Faranová Tereza Team LightBIKE 193 00:00:00
238 Hudeček Karel HUHU Mega Racing Team 193 00:00:00
238 Staňková Tereza 193 00:00:00
238 Černý Filip 193 00:00:00
238 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 193 00:00:00
238 Slivka Jan CVS Čadca 193 00:00:00
238 Munk Rudolf VZS Ostrava 193 00:00:00
238 Otevřel Martin Columbia Montrail 193 00:00:00
238 Dubová Agáta synci z Kateřinek 193 00:00:00
238 Šimčíková Petra Tři křížky 193 00:00:00