Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Petr Jiří SALOMON/SUUNTO 450 00:45:57 10,32 1.165
2 Causidis Marek Pomalí kluci 445 00:46:42 10,15 1.146
3 Horák Ondřej AVA 440 00:47:07 10,06 1.136
4 Otevřel Vít AVA 435 00:47:16 10,03 1.132
5 Žídek Jan Pivovar Koníček 432 00:47:33 9,97 1.126
6 Helcel Martin ml. MH bike - někdy prostě musíš 430 00:49:06 9,65 1.090
7 Cieslar Jakub 428 00:49:14 9,63 1.087
8 Hudeček Petr Opavské dupy 426 00:49:27 9,59 1.082
9 Ceniga Peter Manín Považská Bystrica 424 00:49:31 9,57 1.081
10 Ponek Tibor Čadečka v pohybe 422 00:50:20 9,42 1.063
11 Vyvijal Tadeáš Beskydští nomádi 420 00:51:10 9,26 1.046
12 Gregor František Matrix Team 419 00:51:23 9,22 1.042
13 Pytlík Jiří Jump Sport 418 00:51:44 9,16 1.035
14 Kokošek Oldřich Sachasport Dynafit 417 00:52:21 9,05 1.022
15 Martin Gogela AVA 416 00:52:35 9,01 1.018
16 Tretera Marek Salomon Beskydy Fanclub 415 00:52:38 9,01 1.017
17 Kováčik Luboš Manín Považská Bystrica 414 00:52:42 8,99 1.016
18 Škuca Zbyněk PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:53:03 8,93 1.009
19 Kantor Miroslav TOBI Sport Frenštát p.R. 412 00:53:16 8,90 1.005
20 Košut Lukáš Jahůdky 411 00:53:17 8,90 1.004
21 Sejkora David X-Trail Orlová 410 00:53:23 8,88 1.003
22 Filipec Petr PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 409 00:53:29 8,86 1.001
23 Grimm Martin JAPAsport.cz 408 00:53:34 8,85 999
24 Říha Pavel PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 407 00:53:37 8,84 998
25 Stoszek Jan VZS Ostrava 406 00:53:44 8,82 996
26 Michal Mikula Čadečka v pohybe 405 00:54:06 8,76 989
27 Pokorný Radim VZS Ostrava 404 00:54:24 8,71 984
28 Flaša David vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:54:30 8,70 982
29 Ručka Richard Jump Sport 402 00:54:34 8,69 981
30 Květoň Jiří SK ZaFaR Frenštát p.R 401 00:54:44 8,66 978
31 Obšivač Matěj TeddyBeer team 400 00:55:22 8,56 967
32 Jašek Radovan 399 00:55:38 8,52 962
33 Krhut Martin Neběžecký kroužek 398 00:55:44 8,50 960
34 Žilavý Květoslav ŠANTÁNEK 397 00:55:50 8,49 959
35 Chrobák Radek JAPAsport.cz 396 00:55:53 8,48 958
36 Blabla Tomáš Olympáci 395 00:56:01 8,46 955
37 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 394 00:56:18 8,42 951
38 Šindelek Vladan Olympáci 393 00:56:38 8,37 945
39 Krajča Stanislav AVA 392 00:56:46 8,35 943
40 Rymer Collin Team International!!! 391 00:56:52 8,34 941
41 Věnsek Tomáš PřeciFyzio 390 00:57:01 8,31 939
42 Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! 389 00:57:02 8,31 938
43 Jurč Michal MOUNTAINTIME team 388 00:57:04 8,31 938
44 Vojtek Jan JAPAsport.cz 387 00:57:05 8,30 938
45 Ožanová Zuzana 386 00:57:11 8,29 936
46 Sobek Lumír Beskydští nomádi 385 00:57:17 8,27 934
47 Jasinski Martin 384 00:57:23 8,26 933
48 Výduch Luděk Tři křížky 383 00:57:30 8,24 931
49 Kvapulinský Martin Team LightBIKE 382 00:57:37 8,23 929
50 Nadymáček Tomáš SPK Český Těšín 381 00:57:40 8,22 928
51 Hořínek Martin SK Oceláci Ostrava 380 00:57:46 8,21 926
52 Blažek Jiří TOBI Sport Frenštát p.R. 379 00:57:50 8,20 925
53 Ďurica Michal PřeciFyzio 378 00:57:53 8,19 925
54 Oswald Vít Matrix Team 377 00:57:55 8,18 924
55 Hejneš Leopold SK Bagbike 376 00:58:16 8,14 919
56 Votýpka Antonín Hasiči Kopřivnice 375 00:58:21 8,12 917
57 Drechsel Danny VZS Ostrava 374 00:58:23 8,12 917
58 Křenek Radek PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 373 00:58:29 8,10 915
59 Lauterbach David Tymphany 372 00:58:31 8,10 915
60 Cienciala Filip Splašení goroli 371 00:58:34 8,09 914
61 Škapa Marek X-AIR Ostrava 370 00:58:35 8,09 914
62 Gula Roman Tymphany 369 00:58:36 8,09 913
63 Kostka Tomáš vinotéka u Karla Frenštát p.… 368 00:58:38 8,08 913
64 Ondřejka Míra TOBI Sport Frenštát p.R. 367 00:58:41 8,08 912
65 Kaleta Daniel Splašení goroli 366 00:58:44 8,07 911
66 Szturc Andrzej simple running 365 00:58:45 8,07 911
67 Přibylka Tomáš KILPI RACING TEAM 364 00:58:47 8,06 910
68 Schüler Petr Tři křížky 363 00:58:50 8,06 910
69 Buba Ondřej SK Černé plíce 362 00:58:57 8,04 908
70 Capek Martin Čadečka v pohybe 361 00:59:06 8,02 906
71 Bordovský Lukáš TOBI Sport Frenštát p.R. 360 00:59:13 8,00 904
72 Škrabánek Petr Jump Sport 359 00:59:18 7,99 903
73 Trojanovská Stařešina Lokomotiva Trojanovice 358 00:59:31 7,96 899
74 Kolář Jakub Tři křížky 357 00:59:38 7,95 897
75 Orlík Pavel Team LightBIKE 356 00:59:43 7,94 896
76 Bajtek Rostislav SPK Český Těšín 355 00:59:46 7,93 895
77 Vorková Daniela Čadečka v pohybe 354 00:59:50 7,92 894
78 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 353 00:59:51 7,92 894
79 Pospíšil Daniel BESKYD-NATURAL 352 00:59:58 7,90 892
80 Vrubel Lukáš JAPAsport.cz 351 01:00:00 7,90 892
81 Baláž Roman SK ZaFaR Frenštát p.R 350 01:00:27 7,84 885
82 Píša Martin TOBI Sport Frenštát p.R. 349 01:00:36 7,82 883
83 Kaniová Eliška Team LightBIKE 348 01:00:38 7,82 883
84 Michalík Michal Sachasport Dynafit 347 01:00:40 7,81 882
85 Rett Tom SK Oceláci Ostrava 346 01:00:45 7,80 881
86 Olajoš Dušan KPNP Rybí 345 01:00:57 7,78 878
87 Lach Tomáš Beskydský pivovárek Ostravice 344 01:01:05 7,76 876
88 Bohatý Tomáš Jump Sport 343 01:01:18 7,73 873
89 Hradil Pavel Neběžecký kroužek 342 01:01:22 7,72 872
90 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 341 01:01:24 7,72 872
91 Linhart Jiří Atletický klub Emila Zátopka… 340 01:01:33 7,70 870
92 Boháč Břetislav Team LightBIKE 339 01:01:36 7,69 869
93 Martínek Tomáš Kunčice pod Ondřejníkem 338 01:01:37 7,69 869
94 Cichá Barbora X-Trail Orlová 337 01:01:38 7,69 868
95 Frank Pavel AVA 336 01:01:45 7,68 867
96 Kozubík Jiří JuraZub Zlín 335 01:02:00 7,65 863
97 Hatňančík Martin Manín Považská Bystrica 334 01:02:01 7,64 863
98 Glůza Roman RUBIC 333 01:02:04 7,64 862
99 Krnac Radek Beskydské Bestie 332 01:02:08 7,63 861
100 Labuz Martin MH bike - někdy prostě musíš 331 01:02:11 7,62 861
101 Misiarz Petr Trek 1324 330 01:02:14 7,62 860
102 Stopka Ivan ŠANTÁNEK 329 01:02:16 7,61 860
103 Kaluža Luboš Jahůdky 328 01:02:18 7,61 859
104 Pěgřím Filip PřeciFyzio 327 01:02:20 7,60 859
105 Svoboda Tomáš Olympáci 326 01:02:29 7,59 857
106 Pavlík Jan Racing Olešná 325 01:02:40 7,56 854
107 Bernard Adam PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 324 01:02:47 7,55 852
108 Ševčík Ondřej Beskydské Bestie 323 01:02:58 7,53 850
109 Škoda Kristián CK Frenštát p.R. 322 01:03:06 7,51 848
110 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 321 01:03:07 7,51 848
111 Šimonová Elen 320 01:03:13 7,50 847
112 Slivka Milan ŽABKA ČADCA 319 01:03:15 7,49 846
113 Melnar Alois 318 01:03:16 7,49 846
114 Ryzí Martin X-Trail Orlová 317 01:03:20 7,48 845
115 Pivoňka Martin RuMMM 316 01:03:21 7,48 845
116 Czylok Pavel SPK Český Těšín 315 01:03:23 7,48 844
117 Hanke David Hasiči Kopřivnice 314 01:03:26 7,47 844
118 Sasín Martin Cyklosport Martin Přikryl… 313 01:03:28 7,47 843
119 Smékal Venca SK Černé plíce 312 01:03:29 7,47 843
120 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 311 01:03:36 7,45 842
121 Zeman Marek Beskydské Bestie 310 01:03:47 7,43 839
122 Kozelský René Pivovar Koníček 309 01:03:54 7,42 838
123 Mráz Jan Jump Sport 308 01:03:58 7,41 837
124 Bartošová Denisa Cyklotým TEAMSPORT Horní… 307 01:04:10 7,39 834
125 Levinský Lukáš Matrix Team 306 01:04:11 7,39 834
126 Černý Tomáš Běžecký klub České spořitelny 305 01:04:13 7,38 833
127 Goláň Josef Gogy Team 304 01:04:14 7,38 833
128 Pražák Petr Iz 40,31 303 01:04:16 7,38 833
129 Pospíšilová Pavla Cyklo Novák 302 01:04:18 7,37 832
130 Pšenica Július SK ZaFaR Frenštát p.R 301 01:04:23 7,36 831
131 Petrová Vlaďka TOBI Sport Frenštát p.R. 300 01:04:25 7,36 831
132 Rybiář Michal Karpatrio 299 01:04:26 7,36 831
133 Nekarda Dominik Třanovičtí přespolní žraloci 298 01:04:31 7,35 830
134 Richter Ondřej AVA 297 01:04:34 7,34 829
135 Kubala Janusz MH bike - někdy prostě musíš 296 01:04:46 7,32 826
136 Hollá Kateřina KILPI RACING TEAM 295 01:05:04 7,28 823
137 Kimla Jan Olympáci 294 01:05:06 7,28 822
138 Nekarda Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 293 01:05:09 7,28 821
139 Mynář Jan BO! Reality a Finance 292 01:05:12 7,27 821
140 Rafaj Lukáš Čadečka v pohybe 291 01:05:14 7,27 820
141 Konieczny Jiří SPK Český Těšín 290 01:05:18 7,26 820
142 Kepka Jiří Beskydský pivovárek Ostravice 289 01:05:19 7,26 819
143 Zemanikova Denisa Čadečka v pohybe 288 01:05:30 7,24 817
144 Collen Malcolm Team International!!! 287 01:05:32 7,23 817
145 Böhmová Michaela VZS Ostrava 286 01:05:38 7,22 815
146 Rada Martin Salomon Beskydy Fanclub 285 01:05:44 7,21 814
147 Cienciala Tomáš Splašení goroli 284 01:05:45 7,21 814
148 Brtva Pavel TOBI Sport Frenštát p.R. 283 01:05:54 7,19 812
149 Kulštejnová Tereza Jump Sport 282 01:06:03 7,18 810
150 Mazur Martin Jump Sport 281 01:06:18 7,15 807
151 Hyvnarová Zuzana Hasiči Kopřivnice 280 01:06:23 7,14 806
152 Helcel Richard MH bike - někdy prostě musíš 279 01:06:26 7,13 806
153 Velebil Lukáš Matrix Team 278 01:06:27 7,13 805
154 Novák Martin ŠANTÁNEK 277 01:06:28 7,13 805
155 Marek Ozner Noradrenalin 276 01:06:34 7,12 804
156 Sobek Jakub Beskydští nomádi 275 01:06:36 7,12 804
157 Porwisz Jiří RUN99 Havířov 274 01:06:47 7,10 801
158 Stoszek Filip VZS Ostrava 273 01:06:59 7,08 799
159 Hlaušek Roman Racing Olešná 272 01:07:04 7,07 798
160 Šubert Pavel Neběžecký kroužek 271 01:07:10 7,06 797
161 Bartosz David Okena sunrise 270 01:07:10 7,06 797
162 Tišl Mirek 269 01:07:11 7,06 797
163 Bordovský Pavel PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 268 01:07:12 7,05 796
164 Liška Petr FC-B7 TÝM!!! 267 01:07:13 7,05 796
165 Perez Hector TOBI Sport Frenštát p.R. 266 01:07:14 7,05 796
166 Přibil Michal 265 01:07:23 7,03 794
167 Bojtošová Simona Noradrenalin 264 01:07:27 7,03 793
168 Marosz Vojtěch Jahůdky 263 01:07:51 6,99 789
169 Raška Zbyněk SK ZaFaR Frenštát p.R 262 01:07:59 6,97 787
170 Chmura Petr Team Forman Cinelli 261 01:08:02 6,97 787
171 Pecha Marek Ostrava 260 01:08:04 6,96 786
172 Lipina Tomáš RUN99 Havířov 259 01:08:08 6,96 786
173 Bernát Mirek RUN99 Havířov 258 01:08:10 6,95 785
174 Oswald Pavel Matrix Team 257 01:08:23 6,93 783
175 Tic Jan Běžím nebo lezu 256 01:08:27 6,92 782
176 Stöcker Richard Jr. Team LightBIKE 255 01:08:28 6,92 782
177 Maršálek David Racing Olešná 254 01:08:29 6,92 782
178 Valová Daniela Hasiči Kopřivnice 253 01:08:31 6,92 781
179 Jasiok Lumír Trek 1324 252 01:08:46 6,89 778
180 Štýbar Luděk KILPI RACING TEAM 251 01:08:48 6,89 778
181 Kvarda Roman Racing Olešná 250 01:08:51 6,88 777
182 Tyleček Václav Neběžecký kroužek 249 01:08:54 6,88 777
183 Kuchař Michal Pivovar Koníček 248 01:09:09 6,85 774
184 Cieńciała Jerzy Jahůdky 247 01:09:18 6,84 772
185 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 246 01:09:26 6,83 771
186 Maršálek Tomáš Racing Olešná 245 01:09:41 6,80 768
187 Pavlík Miroslav Team LightBIKE 244 01:09:43 6,80 768
188 Denis Schmidt Salomon Beskydy Fanclub 243 01:09:46 6,79 767
189 Horáček Vít 242 01:10:00 6,77 765
190 Mudrík Martin Čadečka v pohybe 241 01:10:01 6,77 764
191 Haltof Ewa Jahůdky 240 01:10:05 6,76 764
192 Čechmánek David Beskydští nomádi 239 01:10:10 6,76 763
193 Janas Karel Porubští Rafani 238 01:10:13 6,75 762
194 David Volný PřeciFyzio 237 01:10:24 6,73 760
195 Axman Marek 236 01:10:32 6,72 759
196 Marcinčák Branislav BR2DY 235 01:10:39 6,71 758
197 Kempa Jan Kempinator fans team 234 01:10:55 6,68 755
198 Smejkal Petr X-Trail Orlová 233 01:10:59 6,68 754
199 Sedláčková Petra SK ZaFaR Frenštát p.R 232 01:11:07 6,67 753
200 Petr Michal Petrovci 231 01:11:12 6,66 752
201 Martínek Daniel 230 01:11:14 6,65 751
202 Černoch Ondřej Tymphany 229 01:11:31 6,63 748
203 Boháč Petra Team LightBIKE 228 01:11:31 6,63 748
204 Denis Krupička Třanovičtí přespolní žraloci 227 01:11:34 6,62 748
205 Suchánek Lukáš KHB Radegast 226 01:11:37 6,62 747
206 Dirnerová Alžběta AVA 225 01:11:49 6,60 745
207 Sobek Jan 224 01:12:09 6,57 742
208 Homola Filip VZS Ostrava 223 01:12:13 6,56 741
209 Kocichová Eva Beskydský pivovárek Ostravice 222 01:12:34 6,53 738
210 Sladomel Petr Jahůdky 221 01:12:36 6,53 737
211 Košut Filip Jahůdky 220 01:12:38 6,53 737
212 Koželuh Tomáš Neběžecký kroužek 219 01:12:39 6,52 737
213 Hrnčárek Martin 218 01:12:52 6,51 734
214 Smutná Kateřina Malenovice 217 01:13:35 6,44 727
215 Reček Petr SK Černé plíce 216 01:13:40 6,43 727
216 Ryška Martin Beskydské Bestie 215 01:13:43 6,43 726
217 Janko Dalibor VZS Ostrava 214 01:13:51 6,42 725
218 Halamíček Marek Salomon Beskydy Fanclub 213 01:13:51 6,42 725
219 Fojtík Adam Hasiči Kopřivnice 212 01:13:59 6,41 723
220 Sobková Lucie Beskydští nomádi 211 01:14:00 6,41 723
221 Viej Radomír Neběžecký kroužek 210 01:14:13 6,39 721
222 Orlíková Jana Team LightBIKE 209 01:14:42 6,35 716
223 Žniva Ondřej Jump Sport 208 01:14:44 6,34 716
224 Slíva Marek SK Lapačka 207 01:14:45 6,34 716
225 Rudický Radovan SK Oceláci Ostrava 206 01:14:53 6,33 715
226 Michalová Radmila Matrix Team 205 01:14:59 6,32 714
227 Vonsová Vladimíra RUN99 Havířov 204 01:15:02 6,32 713
228 Andršová Pavlína RuMMM 203 01:15:17 6,30 711
229 Hiľovská Kamila Jump Sport 202 01:15:26 6,28 710
230 Bublíková Dominika SK ZaFaR Frenštát p.R 201 01:15:53 6,25 705
231 Říčný Petr SK ZaFaR Frenštát p.R 200 01:16:06 6,23 703
232 Pliska Tadeáš Neběžecký kroužek 199 01:16:21 6,21 701
233 Gromus Petr Vivatsport 198 01:16:31 6,19 699
234 Bajus Jan Beskydské střely 197 01:16:43 6,18 698
235 Hlavica Pavel Orli Ostrava 196 01:17:00 6,16 695
236 Beseda Jiří TeddyBeer team 195 01:17:07 6,15 694
237 Musil Pavel Team LightBIKE 194 01:17:12 6,14 693
238 Dohnal Petr ŠANTÁNEK 193 01:17:19 6,13 692
239 Harabiš Radim SK Valašského království 192 01:17:32 6,11 690
240 Šimková Barbora Beskydský pivovárek Ostravice 191 01:17:37 6,11 690
241 Rabiec Jiří PřeciFyzio 190 01:17:40 6,10 689
242 Richterová Dita PřeciFyzio 189 01:17:50 6,09 688
243 Petrová Martina Iz 40,31 188 01:18:06 6,07 685
244 Koukal Jan X-AIR Ostrava 187 01:18:10 6,06 685
245 Urbaś Monika SPK Český Těšín 186 01:18:14 6,06 684
246 Sejkorová Nela X-Trail Orlová 185 01:18:17 6,05 684
247 Otevřel František Nějak to dopadne 184 01:18:25 6,04 683
248 Benáčková Marta SK ZaFaR Frenštát p.R 183 01:18:28 6,04 682
249 Petrušková Marcela SK Oceláci Ostrava 182 01:18:43 6,02 680
250 Bartalosová Věra 181 01:18:50 6,01 679
251 Barbora Novotná Životní lásky 180 01:18:57 6,00 678
252 Siuda Rostislav Třanovičtí přespolní žraloci 179 01:20:07 5,92 668
253 Vynikal Bedřich AVA 178 01:20:23 5,90 666
254 Videcký Jan KSU 177 01:20:27 5,89 665
255 Balnar Jiří 176 01:20:33 5,88 664
256 Stryková Tereza STRYK team 175 01:20:36 5,88 664
257 Wágner Petr MT Klimkovice 174 01:21:10 5,84 659
258 Vraníková Lenka VZS Ostrava 173 01:22:25 5,75 649
259 Vařeka Vladan 172 01:22:27 5,75 649
260 Pavlorek Michal Apréski Pro 171 01:22:32 5,74 648
261 Káňová Věra X-Trail Orlová 170 01:22:38 5,74 648
262 Holuša Marek 169 01:23:17 5,69 643
264 Šlosarová Eva 167 01:24:21 5,62 634
265 Matušková Iveta DIGISFERA 166 01:24:25 5,62 634
266 Matušek Karel DIGISFERA 165 01:25:16 5,56 628
267 Němcová Simona TeddyBeer team 164 01:25:51 5,52 623
268 Tomanová Marie X-Trail Orlová 163 01:25:56 5,52 623
269 Pařík Richard X-Trail Orlová 162 01:25:58 5,51 623
270 Stoklásková Pavla SPK Český Těšín 161 01:26:22 5,49 620
271 Gašperik Martin TeddyBeer team 160 01:26:24 5,49 619
272 Urbas Armand SPK Český Těšín 159 01:27:27 5,42 612
273 Šokalová Ludmila Pepa Team F-M 158 01:27:58 5,39 608
274 Šimčák Jan Pepa Team F-M 157 01:28:01 5,39 608
275 Raclavský Vlastimil LS Olomouc 156 01:29:16 5,31 600
276 Šamšulová Zdenka SPK Český Těšín 155 01:29:25 5,30 599
277 Cypra Zdeněk SK Valašského království 154 01:30:06 5,26 594
278 Strnadlová Petra Chaplin 153 01:32:06 5,15 581
279 Návratová Denisa 152 01:32:39 5,12 578
280 Faranová Eliška Team LightBIKE 151 01:34:46 5,00 565
281 Poledník Saša Beskydský pivovárek Ostravice 150 01:37:30 4,86 549
282 Podolák Karel X-Trail Orlová 149 01:44:46 4,52 511
283 Divekyova Silvia Beskydští nomádi 148 00:00:00
283 Mrůzek Martin synci z Kateřinek 148 00:00:00
283 Kulštejnová Ema 148 00:00:00
283 Kurková Martina Srnci a srnky 148 00:00:00
283 Balnarová Iveta 148 00:00:00
283 Franer Kuba Hujerovi 148 00:00:00
283 Raška František SK ZaFaR Frenštát p.R 148 00:00:00
283 Groš Štefan SK ZaFaR Frenštát p.R 148 00:00:00
283 Hanke Marika Pomalé šípy Kopřivnice 148 00:00:00
283 Hudečková Vanda Opavské dupy 148 00:00:00
283 Mrůzková Adéla synci z Kateřinek 148 00:00:00
283 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 148 00:00:00
283 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 148 00:00:00
283 Helcel Martin st. MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
283 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 148 00:00:00
283 Helcelová Romana MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
283 Mikloš Martin Beskydští nomádi 148 00:00:00
283 Opolkova Dagmar 148 00:00:00
283 Slovák Vladimír EPO Machinery 148 00:00:00
283 Opolka Petr 148 00:00:00
283 Dubová Veronika synci z Kateřinek 148 00:00:00
283 Farný Tomáš Záložní pěšáci 148 00:00:00
283 Otevřelová Kristýna Columbia Montrail 148 00:00:00
283 Turek Martin Vládci Prahy ! 148 00:00:00
283 Franerová Katarína Hujerovi 148 00:00:00
283 Holoubková Hana Beskydští nomádi 148 00:00:00
283 Ševčíková Lucy Jump Sport 148 00:00:00
283 Paříková Eva VZS Ostrava 148 00:00:00
283 Petrová Lenka 148 00:00:00
283 Adamusová Marie 148 00:00:00
283 Staňková Tereza Pivovar Koníček 148 00:00:00
283 Bačáková Nikol TeddyBeer team 148 00:00:00
283 Gromusova Alexandra Vsacan Tour Vsetín 148 00:00:00
283 Sup Daniel Tři křížky 148 00:00:00
283 Supová Petra Tři křížky 148 00:00:00
283 Matula Vít synci z Kateřinek 148 00:00:00
283 Kulštejn Petr 148 00:00:00
283 Dvořáková Jitka MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
283 Vajdová Markéta Neběžecký kroužek 148 00:00:00
283 Franerová Míša Hujerovi 148 00:00:00
283 Franer Tadeaš Hujerovi 148 00:00:00
283 Gollová Lenka HUHU Mega Racing Team 148 00:00:00
283 Hudeček Karel HUHU Mega Racing Team 148 00:00:00
283 Beremlijski Petr VZS Ostrava 148 00:00:00
283 Lepšík Mirek MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
283 Martausová Vlasta Tři křížky 148 00:00:00
283 Morávek Aleš Srnci a srnky 148 00:00:00
283 Franerová Viktorie Hujerovi 148 00:00:00
283 Fierlová Jana Team Forman Cinelli 148 00:00:00
283 Bílková Zuzana Beskydští nomádi 148 00:00:00
283 Otevřel Martin Columbia Montrail 148 00:00:00
283 Koukalová Viktorie X-AIR Ostrava 148 00:00:00
283 Dubový Jiří synci z Kateřinek 148 00:00:00
283 Lauterbachová Jana Tymphany 148 00:00:00
283 Faranová Tereza Team LightBIKE 148 00:00:00
283 Jírová Kateřina Srnci a srnky 148 00:00:00