Malenovice, Rajská bouda - Silvestrovská - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2009, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Tisk
Aktualizováno: 31.12.2009, 23:00:00
# Tým Body Závodníci
1 Olympáci 694 2. Šindelek Vladan 6. Zemaník Jan 12. Kacíř Vlastimil 14. Pácha Zdeněk 25. Michna Jan 26. Šindelek Pavel 103. Bortel Jaroslav 133. Davídek Petr 136. Vilhelm Václav 145. Rechtenberg Karel 148. Kacířová Svatoslava 161. Krupa Tomáš
2 PONEK.SK 668 5. Najdek Rasťo 9. Bebčák Josef 19. Litvik Miroslav 47. Ponek Marian
3 Jump Sport-Moira 656 10. Kaleta Daniel 13. Ručka Richard 15. Bohatý Tomáš 20. Beneš Petr 27. Javorek Petr 36. Trebuna René 85. Javorek Robin
4 Forman Cycling Team 640 4. Hudeček Petr 8. Pavlík Víťa 52. Figura Michal 74. Toman Petr 138. Novotný Jiří
5 Hasiči Bag Bike 615 3. Kauer Adam 43. Mališ Petr 44. Baran Petr 48. Krhut Martin 109. Zeman Radek
6 Racing Olešná 596 21. Kokeš Pavel 34. Maršálek Tomáš 42. Lach Alan 101. Šnajder Jan 106. Šnajder Roman 118. Švantner Bohuslav 130. Guziur Dalibor
7 veslařský klub Ostrava 587 17. Veselý Tomáš 39. Pešat Jan 50. Jeřábek Kamil 66. Sameš Miroslav 75. Klapec Ondřej 80. Görlich Zdeněk
8 Abadzikra Team 577 22. Žuška Marcel 35. Merta Miroslav 59. Čopjan Pavel 69. Koukal Jan 72. Malošík Jan 100. Burša Filip 123. Wzientek Tomáš 125. Varady Jan 135. Jirka Kuba
9 SK Valašského království 552 32. Martinák Tomáš 45. Trubač David 64. Rek Filip 83. Harabiš Radim 87. Smejkal Lukáš 115. Knébel Radim 122. Píša Martin
10 Fialové kobry 549 7. Najvert Stanislav 65. Hudečková Tamara 76. Pigula Jaromír 127. Kocián Daniel 128. Ryška Martin
10 MADT Sport Klapka 549 24. Čer Tomáš 53. Klapka Vlastík 67. Byrtus Ivo 79. Body Marcel
12 Přátelé zeleného údolí 492 23. Hlavatík Jan 28. Friedel Jan 150. Braš Petr 171. Lukeš Tomáš 173. Mindek Tomáš
13 MH Bike Havířov 491 46. Helcel Martin ml. 54. Helcel Martin st. 102. Klus Daniel
14 VZS Ostrava 479 62. Koudelka David 68. Pětroš Michal 84. Žondra Milan 88. Kotek Martin 92. Stoszek Jan 107. Hegedüs Robert
15 Speedy Gonzales 478 33. Naruszewicz Arkadiusz 61. Bieryt Zbyszek 121. Bieryt Agnieszka
16 CK Frenštát p.R. 450 30. Raška Zbyněk 57. Škoda Kristián 156. Ondřejka Jan 157. Ondřejka Míra
17 Deva Team 448 73. Chvostek Pavel 81. Kolařík Pavel 91. Kolouch David 117. Kolčárek Rostislav 140. Varga Leonard
18 X-AIR Ostrava 437 11. Velička Zdeněk 99. Repaň Pavel 146. Koukalová Markéta 147. Motyková Monika 159. Bednarz Luděk 160. Bednarz Libor 174. Švidernoch Milan
19 KHB Radegast 406 18. Macíček Miroslav 38. Šnevajs Radomír
20 Kondor 397 58. Tyleček Václav 86. Folta Jiří 152. Sikora Tomáš
21 Porubští Rafani 393 51. Šotola Roman 95. Janas Karel 154. Smutný Martin
22 YOGi Racing Ostrava 391 16. Staniek Martin 55. Tešnar Hynek
23 Matrix Team 372 41. Levinský Lukáš 49. Oswald Pavel
24 Sundance a fachmani 367 1. Kasalík Radim 114. Michalčík Karel
25 Meoris 348 37. Kubiczek Zdeněk 77. Němec Radim
26 Servisáci 308 56. Žačok Martin 164. Franer Kuba 165. Kubánek Daniel
27 Groš Team 298 126. Slovák Pavel 132. Groš Štefan ml. 137. Groš Štefan 155. Groš Jakub
28 HO Start Ostrava 276 70. Ondruš Jan 116. Mück Pavel
29 V-Team 249 105. Vítek Tomáš 169. Hermannová Jana 170. Hermann Marek
30 IRON Team 211 93. Liber Vlasta 158. Hoppová Lucie
31 Vsetín 200 31. Hajzler Jan
32 Benkovice 191 40. Čech Radek
33 Horolezci FM 177 142. Martikánová Alice 143. Kalábová Lenka
34 FUGA 171 60. Hlaváč Lumír
35 Orlová 168 63. Tešnar Tomáš
36 Bike One 149 82. Ševčíková Jana
37 ??nec 142 89. ??kora
38 RuMning Klap 141 90. Matoušek Libor
39 HO Vítkovice 137 94. Kočarová Klára
40 Paskov Savrians 135 96. Dohnal Radek
41 Paprika Lysá hora 133 98. Balko Peter
42 KPNP Rybí 119 112. Soukup Lumír
43 Olomouc 118 113. Kysel Ondřej
44 Donghee Czech 112 119. Kolčárek Ladislav
45 Medic Assist 111 120. Kolínek Tomáš
46 Hrádek ve SL. 107 124. Kaleta Karel
47 SBD Energetyk Rybnik 102 129. Skomorowski Stanislaw
48 Klub Důchodců 100 131. Dědek Beskydský
49 Brets Hockey 92 139. Mazgaj Břetislav
50 KW Jastrzebie 90 141. Czyzewski Marcin
51 ED6U Palermo Elemik 87 144. Kuželová Adéla
52 B-F-M 82 149. Zeman Ludvík
53 TJ TŽ Třinec 80 151. Sikorová Michaela
54 Mamina Klub 68 163. Pavlíková Lucie
55 LK Mokré Lazce 63 168. Figurová Petra
56 Jistebnik STAR 59 172. Lyčka Lukáš
# Tým Body Závodníci