Ostravice, hráz přehrady Šance - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
9. 1. 2010, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Tisk
Aktualizováno: 9.1.2010, 23:00:00
# Tým Body Závodníci
1 PONEK.SK 707 2. Bebčák Josef 5. Litvik Miroslav 6. Najdek Rasťo 9. Ponek Marian
2 Olympáci 666 8. Zemaník Jan 10. Kimla Jan 13. Šindelek Vladan 15. Pácha Zdeněk 18. Michna Jan 27. Šindelek Pavel 68. Bortel Jaroslav 91. Vilhelm Václav 112. Krupa Tomáš
3 Jump Sport-Moira 661 7. Kaleta Daniel 12. Bohatý Tomáš 17. Javorek Petr 22. Trebuna René 23. Ručka Richard 29. Beneš Petr 30. Míl Petr 39. Uher Libor 55. Javorek Robin
4 MADT Sport Klapka 625 1. Čer Tomáš 34. Klapka Vlastík 53. Body Marcel 72. Neugebauer Erich
5 Fialové kobry 594 4. Najvert Stanislav 43. Hudečková Tamara 60. Vavroš Jiří 63. Pigula Jaromír 78. Ryška Martin 94. Zeman Marek
6 Abadzikra Team 580 16. Žuška Marcel 35. Merta Miroslav 62. Čopjan Pavel 65. Burša Filip 79. Jirka Kuba 85. Wzientek Tomáš 102. Chovanečková Zuzana
6 Hasiči Bag Bike 580 3. Kauer Adam 11. Hejneš Leopold 111. Zeman Radek
8 SK Valašského království 557 25. Martinák Tomáš 52. Harabiš Radim 59. Smejkal Lukáš 81. Rek Filip
9 Racing Olešná 555 31. Maršálek Tomáš 41. Šnajder Jan 66. Švantner Bohuslav 96. Šnajder Roman
10 Forman Cycling Team 548 20. Pavlík Víťa 28. Hudeček Petr 97. Novotný Jiří
11 VZS Ostrava 540 47. Plachký Jakub 50. Pokorný Radim 56. Pětroš Michal 61. Kotek Martin 67. Hegedüs Robert 69. Vlach Oldřich 74. Stoszek Jan
12 X-AIR Ostrava 491 26. Velička Zdeněk 75. Švidernoch Milan 101. Bednarz Luděk
13 Groš Team 484 24. Křenek Radek 86. Stanislav Jiří 99. Slovák Pavel 104. Groš Štefan ml. 108. Groš Jakub
14 Kondor 460 51. Tyleček Václav 77. Folta Jiří 105. Sikora Tomáš 109. Foltová Anežka
15 Porubští Rafani 436 73. Janas Karel 84. Šotola Roman 100. Smutný Martin
16 MH Bike Havířov 381 32. Helcel Martin st. 49. Helcel Martin ml.
17 Matrix Team 372 36. Levinský Lukáš 54. Oswald Pavel
18 KHB Radegast 360 44. Šnevajs Radomír 58. Suchánek Lukáš
19 Speedy Gonzales 341 33. Naruszewicz Arkadiusz 88. Bieryt Agnieszka
20 Přátelé zeleného údolí 340 19. Hlavatík Jan 103. Neprašová Iveta
21 FUGA 335 40. Hlaváč Lumír 87. Strakoš Vilem
22 Deva Team 297 82. Varga Leonard 83. Kolčárek Rostislav
23 Servisáci 257 95. Wasserbauer Lukáš 110. Franer Kuba
24 YOGi Racing Ostrava 217 14. Staniek Martin
25 Baník Ostrava 210 21. Šták Daniel
26 Benkovice 194 37. Čech Radek
27 studiosolaris.cz/TiS 193 38. Michna Roman
28 KW Jastrzebie 189 42. Lukasik Zbigniew
29 veslařský klub Ostrava 186 45. Pešat Jan
30 Manín Považská Bystrica 185 46. Paprčka Peter
31 Gogy Team 183 48. Goláň Josef
32 B-F-M 174 57. Berger Jiří
33 HO Vítkovice 160 71. Kočarová Klára
34 Ošler Team 155 76. Filip Richard
35 Paprika Lysá hora 151 80. Balko Peter
36 Klub Důchodců 142 89. Dědek Beskydský
37 Hrádek ve SL. 139 92. Kaleta Karel
38 Kopřivnice 138 93. Kavková Kateřina
39 UFO Bike 125 106. Mrázek Jiří
40 F-M 124 107. Luštinský Hubert
41 Mamina Klub 118 113. Pavlíková Lucie
42 Elitní Vrchaři 117 114. Kaňák Jan
# Tým Body Závodníci