Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
3. 12. 2006, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 4.12.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 120 00:00:00
2 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 115 00:00:00
3 Bohatý Tomáš cz X-AIR Ostrava 110 00:00:00
4 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 105 00:00:00
5 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 102 00:00:00
6 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 100 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 98 00:00:00
8 Biolek Martin cz Elitní Vrchaři 96 00:00:00
9 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 94 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
11 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 90 00:00:00
12 Kolouch David cz Horolezci FM 89 00:00:00
13 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 88 00:00:00
14 Cienciala Martin cz www tandem-bike cz 87 00:00:00
15 Míl Petr cz Horolezci FM 86 00:00:00
16 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 85 00:00:00
17 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
18 Uher Libor cz Horolezci FM 83 00:00:00
19 Kantor Tomáš cz www tandem-bike cz 82 00:00:00
20 Lukosz Petr pl Gruppo Compatto 81 00:00:00
21 Krejza Aleš cz www tandem-bike cz 80 00:00:00
22 Rodryč Michal cz Elitní Vrchaři 79 00:00:00
23 Helcel Martin ml. cz 78 00:00:00
24 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 77 00:00:00
25 Choleva Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 76 00:00:00
26 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 75 00:00:00
27 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 74 00:00:00
28 Trávníček Rostislav cz Olympáci 73 00:00:00
29 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 72 00:00:00
30 Vítek Antonín cz X-AIR Ostrava 71 00:00:00
31 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 70 00:00:00
32 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 69 00:00:00
33 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 68 00:00:00
34 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 67 00:00:00
35 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 66 00:00:00
36 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 65 00:00:00
37 Helcel Martin st. cz 64 00:00:00
38 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 63 00:00:00
39 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 62 00:00:00
40 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 61 00:00:00
41 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 60 00:00:00
42 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 59 00:00:00
43 Malošík Jan cz MHC Karviná 58 00:00:00
44 Kubín Jiří cz Horolezecký Club Opava 57 00:00:00
45 Koukal Jan cz MHC Karviná 56 00:00:00
46 Wasserbauer Lukáš cz 55 00:00:00
47 Franer Kuba cz SUNDANCE 54 00:00:00
48 Hurník Pavel cz Horolezci FM 53 00:00:00
49 Míček Ondřej cz Gruppo Compatto 52 00:00:00
50 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 51 00:00:00
51 Dudis cz Vortex Bike Team 50 00:00:00
52 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 49 00:00:00
53 Kněžík Roman cz Rubicon 48 00:00:00
54 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 47 00:00:00
55 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 46 00:00:00
56 Zlý Vojtěch cz MTB 45 00:00:00
57 Škráček Karel cz Umpa Lumpa Uf Uf 44 00:00:00
58 Recman Lukáš cz MTB 43 00:00:00
59 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 42 00:00:00
60 Navrátil Marek cz Tilak Team 41 00:00:00
61 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 40 00:00:00
62 Kolčárek Rostislav cz F-M 39 00:00:00
63 Vilhelm Václav vk Olympáci 38 00:00:00
64 Bažanowski Rostislav cz Polanka nad Odrou 37 00:00:00
65 Rechtenberg Karel cz Olympáci 36 00:00:00
66 Raška František cz CK Frenštát p.R. 35 00:00:00
67 Matýsek Vlasta st. cz MTB 34 00:00:00
68 Likusová Dagmara cz Olympáci 33 00:00:00
69 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 32 00:00:00
70 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 31 00:00:00
71 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 30 00:00:00
72 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 29 00:00:00
73 Mrázek Jiří cz UFO Bike 28 00:00:00
74 Václavek Pavel cz Horská Družba 27 00:00:00
75 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 26 00:00:00
76 Ševčíková Jana cz Bike One 25 00:00:00
77 Strašilová Jitka cz Pěvecký sbor Lumír Brno 24 00:00:00
78 Hüner Ondřej cz MTB 23 00:00:00
79 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 22 00:00:00
80 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 21 00:00:00
81 Vrubel Tomáš cz MHC Karviná 20 00:00:00
82 Brezniak Josef cz MTB 19 00:00:00
83 Vávra Marek cz Džoko sú Kamarati 18 00:00:00
84 Kubín Jakub cz Horolezecký Club Opava 17 00:00:00
85 Kubínová Šárka cz Horolezecký Club Opava 16 00:00:00
86 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 15 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...