Krásná, most - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
13. 2. 2010, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Tisk
Aktualizováno: 13.2.2010, 23:00:00
# Tým Body Závodníci
1 PONEK.SK 673 6. Litvik Miroslav 9. Najdek Rasťo 12. Bebčák Josef 17. Ponek Marian
2 Olympáci 666 7. Zemaník Jan 8. Šindelek Vladan 19. Michna Jan 22. Kimla Jan 23. Šindelek Pavel 88. Vilhelm Václav
3 Jump Sport-Moira 649 10. Kaleta Daniel 11. Bohatý Tomáš 24. Ručka Richard 25. Beneš Petr 32. Trebuna René 50. Javorek Robin
4 MADT Sport Klapka 624 1. Čer Tomáš 37. Klapka Vlastík 51. Byrtus Ivo 59. Body Marcel 74. Neugebauer Erich
5 X-AIR Ostrava 592 15. Zapalač Martin 18. Velička Zdeněk 68. Švidernoch Milan 91. Bednarz Luděk
6 Hasiči Bag Bike 580 16. Hejneš Leopold 45. Krhut Martin 52. Kauer Adam 97. Baran Petr
7 SK Valašského království 576 30. Martinák Tomáš 33. Trubač David 54. Harabiš Radim 58. Smejkal Lukáš
8 Fialové kobry 570 3. Najvert Stanislav 65. Kocián Daniel 67. Vavroš Jiří 77. Ryška Martin
9 Kondor 569 14. Nepraš Karel 48. Tyleček Václav 62. Folta Jiří
10 Groš Team 527 27. Křenek Radek 55. Harabiš Zdeněk 84. Stanislav Jiří 85. Groš Štefan ml. 94. Groš Jakub
10 VZS Ostrava 527 49. Pokorný Radim 57. Pětroš Michal 60. Stoszek Jan 70. Kotek Martin
12 Abadzikra Team 526 31. Žaloudík Jiří 46. Čopjan Pavel 90. Chovanečková Zuzana 101. Svobodová Pavla 102. Wzientek Tomáš
13 Porubští Rafani 509 34. Šotola Roman 64. Janas Karel 86. Smutný Martin
14 Manín Považská Bystrica 402 5. Vyhnička Kamil 61. Marko Martin
15 YOGi Racing Ostrava 400 20. Staniek Martin 42. Tešnar Marek
16 CK Frenštát p.R. 381 28. Ondřejka Míra 53. Škoda Kristián
17 Přátelé zeleného údolí 367 29. Hlavatík Jan 66. Lukeš Tomáš
18 Matrix Team 366 40. Levinský Lukáš 56. Oswald Pavel
19 Racing Olešná 348 41. Lach Alan 73. Švantner Bohuslav
20 MH Bike Havířov 347 35. Helcel Martin st. 80. Chmiel Radim
21 Sundance a fachmani 325 38. Franer Juraj 99. Michalčík Karel
22 Servisáci 289 75. Wasserbauer Lukáš 98. Franer Kuba
23 Ošler Team 279 87. Filip Richard 96. Mezera Martin
24 TJ TŽ Třinec 278 89. Krzyžanková Lenka 95. Krzyžanek Jaroslav
25 Bulharská repre 245 2. Ivanov Nikola
26 Forman Cycling Team 235 4. Hudeček Petr
27 Baník Ostrava 218 13. Šták Daniel
28 KHB Radegast 210 21. Macíček Miroslav
29 Speedy Gonzales 205 26. Naruszewicz Arkadiusz
30 FUGA 195 36. Hlaváč Lumír
31 Benkovice 192 39. Čech Radek
32 Orlová 188 43. Tešnar Tomáš
33 veslařský klub Ostrava 187 44. Pešat Jan
34 KW Jastrzebie 184 47. Lukasik Zbigniew
35 Řepiště 168 63. Venglář Petr
36 Paprika Lysá hora 155 76. Balko Peter
37 Vřesina 153 78. Krčmář Pavel
38 Hrádek ve SL. 152 79. Kaleta Karel
39 Klub Důchodců 150 81. Dědek Beskydský
40 Mokrá hora 149 82. Pokluda Tomáš
41 SBD Energetyk Rybnik 148 83. Skomorowski Stanislaw
42 Brets Hockey 139 92. Mazgaj Břetislav
43 F-M 138 93. Luštinský Hubert
44 Sintesi Prima-donna 131 100. Macíková Lucie
45 HUHU Mega Racing Team 128 103. Hudeček Karel
# Tým Body Závodníci