Ostravice, hřiště - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
20. 2. 2010, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Tisk
Aktualizováno: 20.2.2010, 23:00:00
# Tým Body Závodníci
1 PONEK.SK 681 4. Najdek Rasťo 7. Ponek Marian 13. Litvik Miroslav 28. Bebčák Josef
2 Hasiči Bag Bike 650 2. Kauer Adam 17. Hejneš Leopold 40. Krhut Martin 57. Baran Petr
2 Olympáci 650 9. Zemaník Jan 14. Šindelek Vladan 22. Pácha Zdeněk 24. Kacíř Vlastimil 26. Kimla Jan 30. Šindelek Pavel 33. Michna Jan 86. Bortel Jaroslav 94. Davídek Petr 101. Vilhelm Václav
4 X-AIR Ostrava 647 12. Zapalač Martin 15. Zátopek Jiří 19. Velička Zdeněk 79. Švidernoch Milan 107. Bednarz Luděk
5 Jump Sport-Moira 643 11. Kaleta Daniel 18. Beneš Petr 21. Bohatý Tomáš 34. Javorek Petr 35. Trebuna René 42. Ručka Richard 46. Javorek Robin
6 Forman Cycling Team 617 8. Hudeček Petr 20. Bezunk Ondřej 51. Toman Petr
7 MADT Sport Klapka 615 3. Čer Tomáš 39. Klapka Vlastík 48. Body Marcel 54. Neugebauer Erich 106. Kantor Pavel
8 Fialové kobry 583 6. Najvert Stanislav 47. Hudečková Tamara 62. Kocián Daniel 70. Pigula Jaromír 90. Ryška Martin
9 SK Valašského království 554 31. Trubač David 52. Rek Filip 56. Píša Martin 63. Harabiš Radim
10 Abadzikra Team 552 27. Žuška Marcel 38. Čopjan Pavel 76. Wzientek Tomáš 104. Chovanečková Zuzana
11 VZS Ostrava 540 45. Pokorný Radim 50. Pětroš Michal 58. Stoszek Jan 68. Kotek Martin 74. Malčík Petr 78. Koudelka David 82. Hegedüs Robert
12 Přátelé zeleného údolí 537 32. Friedel Jan 59. Chrobok Richard 65. Lukeš Tomáš 73. Mindek Tomáš 99. Neprašová Iveta
13 Racing Olešná 536 36. Lach Alan 37. Maršálek Tomáš 84. Švantner Bohuslav
14 Speedy Gonzales 490 23. Naruszewicz Arkadiusz 88. Bieryt Agnieszka 92. Janczak Baska
15 Groš Team 471 29. Křenek Radek 95. Groš Štefan 98. Slovák Pavel 105. Groš Štefan ml.
16 Manín Považská Bystrica 402 5. Vyhnička Kamil 61. Marko Martin
17 Matrix Team 354 53. Levinský Lukáš 55. Oswald Pavel
18 MH Bike Havířov 305 64. Klus Daniel 93. Chmiel Radim
19 Kondor 293 66. Tyleček Václav 103. Sikora Tomáš
20 Ošler Team 282 83. Filip Richard 97. Mezera Martin
21 Bulharská repre 250 1. Ivanov Nikola
22 UFO Bike 241 110. Hruška Tomáš 111. Hruška Martin
23 Baník Ostrava 222 10. Šták Daniel
24 YOGi Racing Ostrava 215 16. Staniek Martin
25 KHB Radegast 206 25. Macíček Miroslav
26 veslařský klub Ostrava 190 41. Pešat Jan
27 Benkovice 188 43. Čech Radek
28 Orlová 187 44. Tešnar Tomáš
29 Gogy Team 182 49. Goláň Josef
30 Porubští Rafani 164 67. Janas Karel
31 ED6U ELEMIC RACING 162 69. Blahut Radek
32 Medic Assist 160 71. Kolínek Tomáš
33 HO Vítkovice 159 72. Kočarová Klára
34 VSK Chemie 156 75. Martyčák Jan
35 SBD Energetyk Rybnik 151 80. Skomorowski Stanislaw
36 Vřesina 150 81. Krčmář Pavel
37 Deva Team 146 85. Kolčárek Rostislav
38 Paprika Lysá hora 144 87. Balko Peter
39 Klub Důchodců 142 89. Dědek Beskydský
40 Kopřivnice 135 96. Kavková Kateřina
41 Hrádek ve SL. 131 100. Kaleta Karel
42 V-Team 129 102. Knap Tomáš
43 Sundance a fachmani 123 108. Michalčík Karel
44 Servisáci 122 109. Franer Kuba
# Tým Body Závodníci