Ostravice, hráz přehrady Šance - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
20. 11. 2011, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
0 cm
Tisk
Aktualizováno: 21.11.2011, 11:00:00
# Tým Body Závodníci
1 Inov-8run.sk 837 4. Vyhnička Kamil 5. Sventek Ladislav 11. Martinka Lukáš 12. Litvik Miroslav 14. Ponek Tibor 29. Letko Michal 59. Letko Miroslav 60. Marko Martin 68. Skorčík Ján
2 X-COBRAS 820 1. Horák Ondřej 17. Zátopek Jiří 25. Bednarz Libor 32. Zeman Marek 45. Škapa Marek 54. Velička Zdeněk 81. Velička Aleš
3 Olympáci 794 8. Šindelek Vladan 10. Šindelek Pavel 35. Blabla Tomáš 79. Pácha Zdeněk 90. Michna Jan 171. Bortel Jaroslav
4 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 793 2. Čer Tomáš 28. Wajda Janusz 36. Kubienka Libor 62. Kubala Janusz 64. Wala Petr 96. Wala Jan 100. Byrtus Ivo 121. Šnobel Zdenek 126. Krejzl Henrich 139. Malátek Tomáš 162. Lepšík Mirek 193. Grepl Radim 258. Solczyková Renata 259. Klapka Vlastík
5 Jump Sport 773 21. Otevřel Vít 23. Bohatý Tomáš 26. Zemaník Jan 31. Ručka Richard 34. Křižák Petr 42. Kaleta Daniel 94. Mazur Martin
6 SK Valašského království 769 6. Michna Pavel 24. Cypra Zbyněk 49. Polášek Tomáš 58. Martinák Tomáš 91. Knébel Radim 142. Píša Martin 164. Cypra Zdeněk 209. Říčný Petr 256. Juřena
7 (mo)mentálně Opavské dupy 762 3. Kasalík Radim 40. Kokošek Oldřich 50. König Michal 70. Franer Kuba 74. Brož Petr 75. Čech Radek 76. Beneš Pavel 89. Hudeček Petr 109. Pilčík Adam 132. Foltys Jiří 178. Michalčík Karel 194. Machůtová Lucie 229. Beneš Daniel 248. Franerová Verča 253. Franerová Dominika 263. Bittnerová Lenka 264. Satinská Eva
8 Za Groš 759 20. Filipec Petr 27. Křenek Radek 37. Koníř Vojtěch 199. Groš Štefan 215. Puszková Vlaďka 235. Geletičová Anna 243. Matúš Radek 257. Stanislav Jiří
9 Pepa Team F-M 739 30. Lipták Radim 33. Šindelek Daniel 41. Trávníček Rostislav 46. Krejčí Lukáš 110. Dinter Jiří 151. Staš Kamil 250. Krejčí Josef
10 VZS Ostrava 722 15. Staniek Martin 18. Pokorný Radim 88. Hrubý Daniel 123. Hegedüs Robert 129. Stoszek Jan 143. Munk Rudolf 155. Kotek Martin 191. Beremlijski Petr 222. Doležal Filip
11 TJ TŽ Třinec 634 67. Hamacek Aleš 69. Sikora Miroslav 73. Heczko Filip 174. Sikorová Míša
12 Racing Olešná 575 55. Lach Alan 72. Diblík Jan 141. Guziur Dalibor 152. Šnajder Roman 163. Švantner Bohuslav
13 YOGi Racing Ostrava 542 63. Beneš Petr 103. Tešnar Marek 135. Beneš Michal
14 X-Trail Orlová 540 16. Ondruch Adam 120. Bartošová Denisa 167. Vrabko Vladimír 207. Hradil Pavel 225. Koziel Michal 240. Sajdok Aneta
15 MH Bike - GYNPRENATAL 539 77. Klus Daniel 102. Helcel Richard 125. Helcel Martin st. 130. Benda Jaroslav 150. Chmiel Radim 200. Benda Jiří
16 Janys Extreme Racing 494 66. Beránek Jakub 122. Kašpar Zdeněk 161. Genzer Dalibor 236. Váňová Adéla 239. Váňová Zuzana
17 Fialové kobry 474 80. Hudečková Tamara 92. Kempinator Machine 197. Ryška Martin
18 Bag Bike 473 97. Görlich Petr 104. Baran Petr 169. Wontor Hynek 251. Pytlová Markéta 252. Pytel Jaromír
19 3SA Racing Team 470 57. Ostruszka Michal 105. Schwarz Petr 211. Petruňa Vojtěch 216. Skupieňová Veronika 217. Waloszek Vlastislav 221. Schwarz Jindřich 244. Tuharský Erik 247. Skupieňová Kateřina
20 ED6U ELEMIC RACING 412 115. Velička Petr 136. Černý Viktor 180. Lisník Rostislav 233. Wágner Petr
21 Backaldrin Team 404 86. Filip Richard 145. Mezera Martin 208. Mosler Aleš
22 Horolezci FM 390 39. Bencúr Juraj 133. Martikán Jiří
23 Superior Riders 383 43. Haman Martin 168. Náhlík Marek 249. Brožová Dominika
24 KHB Radegast 380 71. Šnevajs Radomír 111. Suchánek Lukáš
25 Atlas Opava 377 93. Kubín Jakub 146. Kubín Jiří 227. Kubínová Klára 228. Kubínová Eliška 265. Kubínová Šárka
26 Yakuza adventure team 367 108. Odstrčilík Roman 173. Kubla Roman 195. Odstrčilík Tomáš
27 CK Frenštát p.R. 363 51. Škoda Kristián 148. Schneider Rudolf
28 Porubští Rafani 329 106. Šotola Roman 127. Janas Karel
29 Standa a já 325 78. Šlanhof Josef 159. Janků Stanislav
30 Deep Throat 305 47. Chrobok Richard 230. Burda Tomáš 261. Chovanečková Zuzana 270. Mindek Tomáš
31 Inov-8-starci 300 128. Slivka Jan 134. Adamove Jano
32 FM- bajkeři 283 107. Chvostek Pavel 172. Kolčárek Rostislav
33 Kolokrám Svijany 278 7. Kauer Adam
33 Nika 278 157. Balog Lukáš 198. Kotala Radim 210. Fulnek Matěj 218. Kotalová Veronika
35 Prajzská s.r.o 274 9. Pytlík Jiří
36 AK Olomouc 268 13. Sýkora Lukáš
37 Studiosolaris.cz/skvk.cz 262 19. Michna Roman
38 Team Monopolní 259 22. Filgas Ondřej
39 Danyho parťáci 253 124. Kocián Daniel 185. Olšer Martin
40 Fighter Inside 251 186. Ryzí Martin 192. Rykr Vojtěch 214. Kocich Petr 231. Gerych Jan 238. Procházka Radim
41 K Sport 243 38. Žajdlík Filip
42 KVS Náměšť na Hané 237 44. Skopalík Zbyněk
43 Gogy Team 229 52. Goláň Josef
44 HO Baník Karviná 228 53. Stančík Bedřich
45 Bílovec 225 56. Škrabánek Petr
46 TK Ostrava 224 137. Hurník Pavel 201. Hurník Ondřej
47 Trenčín 220 61. Kudla Vladimír
48 Galaxy Team Hranice 216 84. Haitl František 262. Kutňáková Veronika
48 SK Neudorf 216 65. Choleva Petr
50 Havířov 198 83. Richter Ondřej
51 Gumárny Zubří TJ 194 87. Weissová Zuzana
52 Klub Důchodců 189 203. Balko Peter 206. Dědek Beskydský 245. Vilhelm Václav
53 Zákopčí 182 99. Kjeronský Michal
54 Orlová 180 101. Tešnar Tomáš
55 X-AIR Ostrava 178 187. Švidernoch Milan 212. Koukal Jan 266. Koukalová Viktorie 271. Bednarz Luděk
56 EKOFAS Ostrava 169 112. Vojkůvka Jan
57 Katmaj Opava 168 113. Wasserbauer Lukáš
58 Medvěd z lesa 167 114. Belej David
59 Abadzikra 165 116. Merta Miroslav
60 Olomouc 164 117. Vynikal Bedřich
61 Veslařský klub Perun Ostrava 162 119. Pešat Jan
62 synci z Kateřinek 161 188. Dubový Jiří 213. Mrůzek Martin
63 Forman Cycling Team 153 175. Chmura Petr 255. Novotný Jiří 260. Toman Petr
64 Bikekram 150 131. Král David
65 PRAJZ Hlučín 143 138. Hrubý Milan
66 Cyklo Blahut 140 176. Blahut Radek 246. Daněčková Romana
67 ODG 137 144. Juráň Tomáš
68 Čeladná 132 149. Hrček Richard
69 Neběžecký kroužek 127 154. Kouřil Jaroslav
70 Plastic cocks 125 156. Starý Tomáš
71 Lysaři-VZS 123 158. Grygar David
72 Kevin & Perry 121 160. Tyleček Václav
73 Niemcy 115 166. Jeziorski Peter
74 Deva Team 111 219. Varga Leonard ml. 232. Varga Leonard
74 Matrix Team 111 170. Levinský Lukáš
76 Vřesina 104 177. Krčmář Pavel
77 Novatop Lapiere 102 179. Schwarz Jan
78 Hrádek ve Slezsku 97 184. Kaleta Karel
79 Ekonom Praha/Dolní Bečva 91 190. Urbanovská Anetka
80 V-Team 85 196. Knap Tomáš
81 FM 79 202. Cígler Jakub
82 KB RYBNICKA KUŻNIA 77 204. Skomorowski Stanislaw
83 FUGA 76 205. Feberová Karolína
84 MTB Ondřejník 58 223. Mynářová Natálie Laura
85 Mimiko 57 224. Mik Lubomír
86 AK Kroměříž 55 226. Stehlíková Jitka
87 Břicho tým 47 242. Luzar Daniel 273. Váleček Kamil
87 Jednotlivec Veřovice 47 234. Lhotáková Alexandra
89 MK Seitl Ostrava 44 237. Brož Jiří
90 Ghost-mojekolo.cz 39 267. Macíková Lucie 268. Konečný František 269. Macova Alexandra
91 HUHU Mega Racing Team 36 254. Hudeček Karel 272. Gollová Lenka
# Tým Body Závodníci