Krásná, most - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
17. 12. 2011, 16:30
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
11 cm
Tisk
Aktualizováno: 18.12.2011, 11:00:00
# Tým Body Závodníci
1 X-COBRAS 837 1. Horák Ondřej 12. Zapalač Martin 13. Zátopek Jiří 18. Najvert Stanislav 20. Bednarz Libor 35. Zeman Marek 64. Velička Aleš 78. Velička Zdeněk
2 (mo)mentálně Opavské dupy 826 4. Kasalík Radim 5. Hudeček Petr 22. Franer Kuba 39. Kokošek Oldřich 41. König Michal 61. Brož Petr 65. Beneš Pavel 143. Michalčík Karel 179. Beneš Daniel
3 Inov-8run.sk 821 3. Sventek Ladislav 9. Vyhnička Kamil 24. Žniva Ondřej 26. Litvik Miroslav 63. Skorčík Ján 83. Vyhnička Peter 99. Letko Miroslav 101. Marko Martin
4 Olympáci 816 6. Šindelek Pavel 7. Šindelek Vladan 23. Blabla Tomáš 25. Svoboda Tomáš 79. Michna Jan 125. Bortel Jaroslav
5 Jump Sport 805 10. Ručka Richard 14. Otevřel Vít 15. Bohatý Tomáš 17. Zemaník Jan 60. Mazur Martin
6 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 744 8. Čer Tomáš 36. Kubala Janusz 58. Kloda Petr 75. Wala Petr 77. Wala Jan 92. Malátek Tomáš 103. Šnobel Zdenek 105. Body Marcel 106. Lepšík Mirek 134. Bilous Martin 136. Krejzl Henrich 145. Kubita Viktor 149. Bárta Marek 202. Klapka Vlastík
7 VZS Ostrava 702 11. Staniek Martin 46. Hrubý Daniel 84. Pětroš Michal 87. Stoszek Jan 90. Hegedüs Robert 98. Munk Rudolf 116. Wojtyla Jaromír 135. Malčík Petr 142. Kotek Martin 160. Hájková Lenka 164. Doležal Filip
8 Racing Olešná 700 44. Lach Alan 45. Diblík Jan 54. Maršálek Tomáš 120. Guziur Dalibor 144. Franta Roman
9 Pepa Team F-M 677 48. Krejčí Lukáš 52. Lipták Radim 66. Dinter Jiří
10 SK Valašského království 660 42. Polášek Tomáš 70. Pastorová Petra 71. Martinák Tomáš 128. Píša Martin 153. Říčný Petr
11 Za Groš 637 16. Filipec Petr 27. Koníř Vojtěch 163. Groš Štefan 183. Bernard Adam 193. Geletičová Anna
12 X-Trail Orlová 618 28. Ondruch Adam 93. Bartošová Denisa 104. Sikora Tom 166. Hradil Pavel 171. Koziel Michal
13 MH Bike - GYNPRENATAL 600 80. Helcel Martin st. 81. Helcel Richard 82. Klus Daniel 123. Chmiel Radim 127. Benda Jaroslav 165. Benda Jiří 187. Sliž Martin
14 Galaxy Team Hranice 576 34. Gladiš Tomáš 49. Haitl František 184. Kutňáková Veronika
15 Fialové kobry 571 57. Hudečková Tamara 68. Kempinator Machine 147. Ryška Martin 206. Pigula Jaromír
16 Deep Throat 559 33. Pavelka Radim 74. Chrobok Richard 177. Burda Tomáš 190. Ulmann Venca 198. Lyčka Lukáš
17 Bag Bike 542 62. Baran Petr 88. Görlich Petr 151. Wontor Hynek 199. Pytlová Markéta 200. Pytel Jaromír
18 3SA Racing Team 505 21. Ostruszka Michal 141. Petruňa Vojtěch 176. Schwarz Jindřich 194. Tuharský Erik 197. Skupieňová Kateřina
19 kačeři 491 89. Holeš Milan 91. Zecha Jakub 172. Zechová Kateřina
20 Abadzikra 478 69. Kvapulinský Martin 121. Merta Miroslav 175. Mrázková Táňa
21 Porubští Rafani 458 97. Šotola Roman 114. Janas Karel 174. Štýbar Luděk
22 Atlas Opava 455 107. Kubín Jakub 111. Kubín Jiří 170. Kubínová Klára 203. Kubínová Eliška
23 KHB Radegast 435 51. Šnevajs Radomír 76. Suchánek Lukáš
24 CK Frenštát p.R. 403 47. Škoda Kristián 112. Schneider Rudolf
25 Fighter Inside 389 115. Rykr Vojtěch 150. Ryzí Martin 189. Gerych Jan
26 Janys Extreme Racing 364 37. Javorek Petr 161. Bužek Rostislav
27 Backaldrin Team 341 95. Filip Richard 126. Mezera Martin
28 TK Ostrava 330 102. Hurník Pavel 130. Hurník Ondřej
29 Kevin & Perry 313 110. Tyleček Václav 139. Janečka Ondřej
30 Skialp Beskydy 295 2. Lichý Tomáš
31 Speedy Gonzales 294 72. Bieryt Zbyszek 196. Bieryt Agnieszka
32 Young Life 285 129. Kaňok Ota 148. Osoha Marek
33 Prajzská s.r.o 262 19. Pytlík Jiří
34 Studiosolaris.cz/skvk.cz 252 29. Michna Roman
35 Bílovec 251 30. Škrabánek Petr
36 Horolezci FM 250 31. Bencúr Juraj
37 K Sport 249 32. Žajdlík Filip
38 HO Baník Karviná 243 38. Stančík Bedřich
39 KP Ostrava 241 40. Kupka Jan
40 FM- bajkeři 238 132. Kolařík Pavel 192. Kolčárek Rostislav
41 synci z Kateřinek 236 138. Dubový Jiří 188. Mrůzek Martin
42 Lemry Tlusté 228 53. Žaloudík Jiří
43 YOGi Racing Ostrava 226 55. Tešnar Marek
44 Gogy Team 222 59. Goláň Josef
44 Klub Důchodců 222 162. Dědek Beskydský 178. Rechtenberg Karel
46 Forman Cycling Team 215 146. Chmura Petr 201. Toman Jiří
47 lepjs.cz 214 67. Čopjan Pavel
48 Havířov 208 73. Richter Ondřej
49 KVS Náměšť na Hané 196 85. Skopalík Zbyněk
49 X-AIR Ostrava 196 159. Švidernoch Milan 207. Bednarz Luděk
51 Medvěd z lesa 195 86. Belej David
52 Bikekram 185 96. Král David
52 Deva Team 185 186. Varga Leonard ml. 191. Varga Leonard
54 Orlová 181 100. Tešnar Tomáš
55 Katmaj Opava 173 108. Wasserbauer Lukáš
56 Čeladná 168 113. Hrček Richard
57 FBK Horní Suchá 164 117. Gavlas Libor
58 Neběžecký kroužek 162 119. Kouřil Jaroslav
59 Novatop Lapiere 150 131. Schwarz Jan
60 Vřesina 148 133. Krčmář Pavel
61 Veslařský klub Perun Ostrava 144 137. Pešat Jan
62 AO Kobeřice 141 140. Jerglíková Veronika
63 KW Jastrzebie 127 154. Lukasik Zbigniew
64 MK Seitl Ostrava 125 156. Rudický Radovan
65 TJ TŽ Třinec 124 157. Sikorová Míša
66 Mimiko 123 158. Mik Lubomír
67 KB RYBNICKA KUŻNIA 114 167. Skomorowski Stanislaw
68 Tichá 113 168. Gilar Lukáš
69 Fren Oil Enduro 101 180. Hložek Mario
70 Danyho parťáci 96 185. Olšer Martin
71 Jednotlivec Veřovice 86 195. Lhotáková Alexandra
72 ED6U ELEMIC RACING 77 204. Velička Petr
# Tým Body Závodníci